Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution pretty rare. Eyeshadow Palette
Ár: 2000Ft , Eladó: mattmania
Állapot: Teljesen uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, Pécs, fizetés: személyes átvétel, szükség esetén Foxpost
cslllzr

2018. október 14.

Mióta megvettem ezt a palettát, minden nap használom, pedig előtte hétköznapokon csak szempillaspirált használtam. Annnnyira gyönyörű színek vannak benne, hogy nem bírok velük betelni. Jól pigmentált, szépen eldolgozható, és egy hosszú nap végén is ott marad, ahova reggel tettem. Maximálisan megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Kence123

2018. október 13.

Egy ideje már szemeztem ezzel a palettával és nemrég olcsóbban be is szereztem.Látszik, hogy a szinősszeállítás jól meg van tervezve, mindenféle sminket el lehet készíteni ebből a palettából:) A benne lévő árnyalatok valami csodaszépek és jól pigmentáltak. Plussz pont a tükörért <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

BeatyBeat

2018. október 6.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de kellemesen csalódtam. Nem egy high end minőség, de gyönyörű őszi színeket tartalmaz. A festék kicsit porol, és nem is túlságosan pigmentált, de ennyi pénzért abszolút megéri. Szemhéjalappal kifejezetten tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

kitti92

2018. szeptember 28.

Felsőbb kategóriás szemhéj púder palettához kaptam ajándékba a rendelésemhez és azt kell, hogy mondjam egyáltalán nem rossz! Minden színről még nem tudok nyilatkozni de a barnás matt színek jól pigmentáltak és könnyen satírozhatóak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

cseri88

2018. szeptember 24.

Itt, egy csupa szív és lélek lánytól vettem bontatlanul, nagyon kedvező áron és, mit kell, hogy mondjak. Nagyon szeretem ezt a palettát. Mindennapokra is tökéletes és, akár egy őszi cozy sminkhez is. Csak, olyan palettákat vásárolok (igaz, nincs is sok, de vegyes és magasabb árkategóriában ), amit teljes egészében ki tudok használni és tetszik. Na ez pont az. Nekem nem potyog, még a csillámos sem. Szépen lehet vele dolgozni, már-már igencsak krémes állagú. Mindenféleképpen megéri nekem az 5 csillagot, mert szeretem nagyon. Tükör, nagyon -nagyon praktikus és nagy és abszolút egyik legjobb palettám, ebben az árkategóriában. Örülök, hogy megvettem, mert igazán szeretem. ++++++

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

viola99

2018. szeptember 12.

Rettenetesen örülök hogy megvettem. Nagyon olcsó magához képest. Több alkalmi sminket is csináltam vele nemrégiben magamnak és másoknak is, jól pigmentált, remekül lehet eldolgozni. Teljes mértékben meg vagyok elégedve a színekkel, egyedül 1 darab színnel a kék színnel nem vagyok megelégedve. A kék pigment fekete matt pigmenttel van összekeverve gondolom én, viszont ez az applikációnál teljesen szétválik használhatatlan. Ennek ellenére belopta magát a szívembe és megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Moxonidin

2018. augusztus 22.

Árához képest egy szuper paletta. Nagyon sok és sokféle színnel, főleg a kedvenc színeimmel, ugyh nálam nyert ügye volt. Hátránya, hogy tényleg hullik és rétegezni sem megy magában, de ha fújunk egy kis sminkfixálót az ecsetre baromi jól működik. Szóval ennyi pénzért én nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Anett19

2018. augusztus 12.

Gyönyörű színek, nagyon pigmentált, imádok vele sminkelni, nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Gyönyörű színek, nagyon pigmentált, imádok vele sminkelni, nagy kedvenc.

viraag

2018. augusztus 6.

Ár érték arányban nagyon jó,sok színt kapunk amik pigmentáltak könnyen eldolgozhatók de azért porolnak .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

knikol

2018. augusztus 1.

Tobb palettam is van kulonbozo arkategoriakban, de eddig ez a kedvencem. Rengeteg lehetoseg van a szinekben es ar-ertek aranyban messze veri a mezonyt. Icipicit porzik, de nem veszesen, ecset leveregetesevel elkerulheto. Minden szin nagyon pigmentalt, konnyu vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!