Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution pretty rare. Eyeshadow Palette
Ár: 2000Ft , Eladó: mattmania
Állapot: Teljesen uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, Pécs, fizetés: személyes átvétel, szükség esetén Foxpost
iby123

2018. június 8.

Imádom Soph-ot és nagyon régóta vágytam erre a palettára, a színösszeállítás egyszerűen mesés. Néhány hete szereztem meg és nagyon féltem, hogy csalódni fogok benne, de nem így lett! Egyszerűen imádom. Akárhány sminket csináltam vele minden szín tökéletesek működött, jól pigmentáltak egytől egyig. Van több MUR-os palettám és minőségben mindegyiket felülmúlja ez a collab. A csillámos színekhez fixáló sprayt szoktam hasznalni, azzal gyönyörű metálos csillogást lehet elérni. Szerintem nem fogom kibírni és be kell szereznem majd az új, második palettát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

darmlilla

2018. május 14.

Nem csalódtam benne, a színek szépek, tartósak. Én például teljes mértékben ki tudom használni az összes színt, úgyhogy nekem tökéletes, bár van pár ami nem annyira pigmentált és némelyik kicsit porzik is. A csomagolásban kicsit csalódtam mivel elég gagyi hatása van, viszont a benne lévő hatalmas tükör plusz pont. Ecset nincs benne, mondjuk én nem is bánom, sose szoktam használni, inkább maradok a saját jól beváltaknál.
Ár-érték arányban szerintem teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Ár-érték arányban szerintem teljesen megéri az árát.

Regi23

2018. április 12.

Már csak azért is kötelező termék számomra, mert nagyon szeretem Soph videóit, de szerencsére nem okozott csalódást :)
Nagyon tetszik a színválaszték, rengeteg fele sminket el lehet készíteni, hétköznapiakat és alkalmit is. Nekem a pigmentáltsággal sincs problémám, a matt színek jól építhetők, szépen egymásba lehet őket dolgozni. A csillámos színekkel pedig azt tapasztaltam, hogy ujjal sokkal egyszerűbb felvinni őket. Ecsettel nekem sem pigmentáltak, Fixáló spray-vel sem annyira, viszont ha ujjal viszem fel akkor tényleg ugyanolyan a színe és pigmentáltsága, mint a palettában. Legvilágosabb csillámos szín (fairy lights) highlighterként is tökéletes :)
Összességében szerintem nagyon megéri az árát, kezdőknek is könnyen használható, csak ki kell tapasztalni, melyik színt hogy érdemes felvinni.
Amióta megvettem csak ezt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Amióta megvettem csak ezt használom :)

pEni

2018. április 7.

Nagyon vágytam rá, így megleptem magam vele :) a csillámos színeket nem igazán találták el, nem pigmentáltak, többször is végig kell menni az ecsettel, mire egy kis színt fel tud venni belőle. A többi szín viszont nagyon jó! Azok pigmentáltak, épp hogy bele kell érinteni az ecsetet, illetve szemhéjprimerrel tartós is,szépen el lehet dolgozni.
Ecsetet ( nyilván nem állandó használatra, de utazáshoz pl jól jönne) sajnos nem tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

vandanikoletta

2018. március 19.

Mikor megláttam ezt a palettát azonnal szerettem volna megvenni, aztán nemrég a pinkpandáról meg is tudtam rendelni. Picit csalódás mert elég gagyi hatású a csomagolás és pigmentáltabb színekre vágytam :( de egyébként ezektől eltekintve imádom! Gyönyörű színek vannak benne és jól lehet épiteni a színeket. A fényes szinek nekem annyira nem jöttek be, alig pigmentáltak. Ezert 4* de szerintem egy csodálatos paletta ettől függetlenül és megéri megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

apuskas

2018. március 17.

Nagyon jó kis paletta, a színek nagyon tetszenek benne, szerintem elég jó pigmentáltak is, még a metálos színek is. A csomagolás nekem is kicsit gagyi hatást keltett, mikor kinyitottam, de kapunk hozzá egy hatalmas tükröt, ami kicsit felhúzza az értékelést :D Tambeauty oldaláról szereztem be, az ár-érték arányban szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Kokapu

2018. március 9.

Nekem nagyon nagy csalódás ez a paletta! Mikor először láttam tavaly októberben, azonnal tudtam, hogy meg kell vennem, nagyon tetszettek a színei. Aztán most februárban kézhez is kaptam, de az örömöm hamar elmúlt. Még kívülről tetszett a doboz, de amikor kinyitottam, valahogy olyan gagyi hatása volt. A színeknek egy elég nagy része nem eléggé pigmentált, amelyik igen, az meg foltosan fog. Porzik, ráadásul nem csak felvitelkor, hanem sminkelés után néhány órával a szemem alá hullott belőle, és ilyet még semmilyen szemhéjfestékkel nem tapasztaltam, pedig ezt is - mint minden mást - alappal használtam. Vannak Makeup Revolution palettáim, nem is egy, Iconic, Amplified, Flawless, a Mermaid Forever, Fortune Favours, és alapjában véve mindegyikkel elégedett vagyok, ár érték arányban teljesen megfelelőek. A Soph palettát a többi MUR palettához képest találom gyengének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

IAlinka

2018. március 6.

Ez a paletta egy álom!!! Eddig azok a paletták amik voltak nekem fele ennyire sem pigmentáltak. A kedvencem a jobb oldalról az a 6 matt szín amivel tokeletes mindennapi sminket lehet készíteni. Igaz hogy porzik, de meg tudom neki bocsátani mert cserébe pigmentáltságot kapok. Ár-érték arányban olyan közepes, de megéri higyjétek el. Imádom magát Sophiet is. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 6.

Kitty9526

2018. március 5.

Nekem abszolút bevált. Kiváló ár-érték arányú termék, pigmentált, de nem túlságosan. Jelenleg csak ezt az egy palettát használom, én nagyon jól tudok vele dolgozni. Kezdőknek ajánlanám leginkább, nekik a legjobb befektetés a gyakorláshoz. Akik már sokféle palettát próbáltak, használtak, főleg a drágább márkájú termékek közül, ők annyira nem lesznek megelégedve vele. :D Eléggé porzik, és hiányolom belőle a rózsaszín vonalat. Egy pink szín van benne, ami elég sötét viszont a színeket építeni kell rendesen, ezért vékonyan világosabb. Ha valaki többet használja, látni fogja hogyan fogynak a színek: egyszerre poros és krémes is. Én imádom.
Először 4 csillagot akartam adni, de valójában nekem 5*-os termék, főleg hogy a pénztárcám nem engedheti meg magának a több 10eft-os palettákat.
Nekem bevált, én csak ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

Nekem bevált, én csak ajánlom :)

Mackobunda

2018. március 4.

Nem vagyok megelégedve a termékkel. Pink Pandáról rendeltem meg.
Vegyes a pigmentáltság, de inkább gyengébb.
Porzik, beül a ráncokba, kopik, pedig maga a paletta nagyon szép és ízléses lenne. A színválaszték kiváló.
Azonban felvitelkor több réteg kell és alapozás mellett sem lehet kihozni a valódi színeit. (ecsettel nehezebb felvinni, az ujjadon meg rajta marad)
Ennél ezerszer jobb hasonló árú paletták vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Nem vagyok megelégedve a termékkel. Pink Pandáról rendeltem meg.
Vegyes a pigmentáltság, de inkább gyengébb.
Ennél ezerszer jobb hasonló árú paletták vannak.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!