Revolution

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 14 matt és 10 fényes szemhéjpúdert tartalmaz.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

MakeUp Revolution pretty rare. Eyeshadow Palette
Ár: 2000Ft , Eladó: mattmania
Állapot: Teljesen uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, Pécs, fizetés: személyes átvétel, szükség esetén Foxpost
9Andi5

2017. november 14.

Sziasztok, nem régóta használom, de eddig meg vagyok vele elégedve. Szépen lehet kombinálni a színeit, egyaránt el lehet vele készíteni egy hétköznapi és alkalmi sminket is. Azért adtam csak 4 csillagot, mert találkoztam már pigmentáltabb termékkel is és figyelni kell az alapos szemhéj alapozásra, hogy ne üljön be az apró ráncokba a szemhéjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

nreka

2017. november 13.

Amikor megláttam Soph YouTube csatornáján, azonnal tudtam hogy meg fogom rendelni. Mindenféle szín van benne ami egy szexi vagy természetes sminkhez szükséges lehet, és ha kreatívkodni szeretnék, akkor is van mihez nyúlni benne. A színek közepesen pigmentáltak viszont nagyon jól építhetőek (nemrégiben rendeltem egy Morphe palettát, ahhoz képest érződik főleg a különbség). Valamennyire porol is. A Tambeauty oldaláról rendeltem összesen szállítási költséggel 16 fontba került. Amellett hogy a színeket imádom, minőségben azért hagy maga után kivetnivalót. (Főleg a porolás miatt, és hogy építgetni kell a színeket.) Ha azon gondolkoztok hogy ennyiért palettát rendeljetek, akkor érdemes lehet megfontolni egy Morphe palettát. Mindezek ellenére én elégedett vagyok és használni fogom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!