Revolution

Ár:   £8.96   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 x 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2017. október 8.

Ár:   £8.96
Kiszerelés:   8 x 2 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 8 highlightert tartalmaz, amik közül 5 égetett és 3 préselt.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

viragszonja

2020. január 10.

Nagyon imádom, megéri az árát. Fehér a bőröm, de tökéletesen kihasználom a palettát, ugyanis szemhéjra is használom, megéri nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

matyasflora

2019. december 24.

Nagyon szeretem, pigmentáltak és különlegesek a színek és az ára is baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

Nagyon szeretem, pigmentáltak és különlegesek a színek és az ára is baráti.

Minimasni

2019. december 18.

Újravevős!!! Az ára szuper, a színek gyönyörűek, pigmentáltak,tartósak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Újravevős!!! Az ára szuper, a színek gyönyörűek, pigmentáltak,tartósak!

rekaboglarka

2019. december 8.

Én imádom! Hatalmas a választék, lehet kombinálni a színeket. A felső sor utolsó színe a kedvencem! Ennél szebbet még nem láttam. Ha több rétegben viszem fel, szinte vakít 😍 gyönyörű hatás, ezért az árért szinte ajándék! Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

cattitude

2019. december 1.

nagyon szépek a színek, jól lehet őket építeni, viszont nekem se tartósak :/ ár-érték arányban megfelelő paletta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Isabell

2019. október 27.

Nagyon sok highlighterem van, mégis ehhez nyúlok a legtöbbször, annyira szeretem ezt a terméket. Nagyon jól kihasználható paletta, a szemhéjamra is ezekből a színekből szoktam sokszor választani. :) Csodaszép árnyalatok, csak győzzön az ember választani. :D Kedvenceim az arany valamint a bal alsó rózsaszín és a mellette lévő lila. Visszafogottnak semmiképp nem mondanám, mert brutál csillámosak, de én ezért is imádom, minden nap használom, nagyon megéri az árát. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

SchmelczerKitti

2019. október 21.

Legjobb highlighter paletta, amivel eddig találkoztam. Gyönyörű színek vannak benne. Mindenki megtalálhatja a saját magának valót. És nekem nagyon tartós, egész nap fent marad. Nyilván figyelni kell arra hogy egy-egy mozdulattal ne toroljem le az egészet, de nekem nagyon jól bevált én imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

abicicaaa

2019. szeptember 18.

Intenzív metalos szinek, visszafogottabbnak talan jobb also szint mondanam, bar o tul sotet az en bortonusomhoz.
Szepen terul, nem emeli ki a borom egyenetlensegeit, beleolvad a borbe.
Aki a nagyon visszafogott, természetes ragyogast szereti annak nem ajanlanam, nem lehet vele azt a hatast elerni. Csereben kilometerekrol látszik ✨
Pici csillamok is vannak nehany szinben, ami napkozben az arcomra vandorol, de nekem kulon tetszik ez a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Szepen terul, nem emeli ki a borom egyenetlensegeit, beleolvad a borbe.

adamirita

2019. szeptember 7.

Mióta megvettem csak ezt használom. Látom sokan írták, hogy nem tartós,lekopik. Nekem fent marad egészen nap végéig,pedig elég olajosnak mondható a bőröm. Minden bőrtónushoz van 1-1 highlighter, ezért nem teljesen tudom kihasználni,mert sápadt,szürkés lesz tőle az arcom. De meg van bocsájtva mert szemhéjra is nagyon szép,szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

BorbelyAdri

2019. augusztus 22.

Őszintén meglepnek az itteni vélemények.
Valóban gyönyörű paletta, gyönyörű csillámos színekkel, DE egyáltalán nem tartós. Primer nélkül csak pár órát bír ki, primerrel már a nap nagy részét, de így se az egészet. Mégis imádom. Ecsettel és ujjal is szépen fel lehet vinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Őszintén meglepnek az itteni vélemények.

Hidratálók: Magnesium Stearate