Revolution

Ár:   £8.96   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 x 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2017. október 8.

Ár:   £8.96
Kiszerelés:   8 x 2 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 8 highlightert tartalmaz, amik közül 5 égetett és 3 préselt.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

klnfranciska

2019. augusztus 18.

Mióta megvan ez a paletta csak ezt használom. Ami valahol szomorú, mert annyi másik highlighterem van, de egyszerűen akkor is mindig ez után nyúlok. Imádom a színeket, az utolsó fillérig megérte az árát számomra, tényleg sokat használom, gyönyörűek a színek, és egész nap simán a helyükön maradnak. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

oanita55

2019. augusztus 17.

Nagyon szépek a színek és tartós is. Gyönyörű ez a highlighter paletta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Nagyon szépek a színek és tartós is. Gyönyörű ez a highlighter paletta.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 6.

Az utolsó fillérig megéri, és mivel sokszor sminkelek másokat, így minden bőrszínhez tudok igazodni vele. Gyönyörűek és tartósak. Nincs olyan alkalom, amire ne lenne benne szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Lunaria5

2019. július 24.

Gyönyörűek a színei és nagyon tartósak 😍 én még a szemhéjamra is szoktam használni és csak dicsérni tudom 😊 Megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

plinda

2019. július 12.

Annyira akartam szeretni de hatalmas csalódás volt, azok a gyönyörű színek mind csillámosak. Olyan mintha színes csillámport kennék a fejemre :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

nnmmtth

2019. június 2.

Kedvenc highlighter palettám. Úgy érzem ez évekig elég lesz. Gyönyörű, pigmentált színek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

zfruzsi

2019. április 8.

A kedvenc highlighterpalettám és egyszerűen nem tudok róla nem superlativusokban beszélni annyira szeretem. Egyrészt már a csomagolása is gyönyörű, másrészt maga a színek is azok és van benne néhány nagyon különleges árnyalat is, amit más hasonló palettákban vagy akár mono highlightereknél sem lehet megtalálni - én pedig ezekért élek-halok! Imádom azt is, hogy nagyon pigmentált és lazán el lehet vele érni az űrből is látható effektet, ami az én kedvencem. :D Ha már kedvenc: akkor az enyém a rózsaszínes árnyalat, bár egytől egyig mindet imádom és használom felváltva. Életem egyik legjobb vétele volt ez és ha egyszer ne adj' Isten kifogyna - tuti újrarendelném!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Szus

Korcsoport: < 18
2019. március 29.

Jó kis paletta, sok szín van benne.
Én nem igazán szeretem a csillámos highlightereket, de izlések és pofonok, valakinek ez tetszik. Tényleg elég tartós, nekem nap végén is látszani szokott, edzés után is. Nagyon sokáig elég és változatosan lehet használni, én mindennap másik színt használok, mint elötte nap. Megéri az árát abszolút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 29.

Jó kis paletta, sok szín van benne.

zsofc

2019. március 10.

Csak jót hallottam erről a termékről, de nálam nem aratott abszolút sikert. A színválaszték szuper, tetszik, hogy vannak alapvető színek benne, illetve 1-2 különlegesebb is. Ami kevésbé tetszik, hogy glitteres, tehát nem szépen nedves hatása van, hanem a kis darabkák jól kivehetőek a bőrömön, ráadásul nálam nem igazán tartós, a napot biztosan nem bírja ki végig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

EnciVarga

2019. február 1.

Iszonyat tartos, gyonyoru szinek, a visszafogottol a brutal erosig. Minden nap tudok vele valami uj kombinaciot alkotni 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate