Revolution

Ár:   £8.96   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 x 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2017. október 8.

Ár:   £8.96
Kiszerelés:   8 x 2 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 8 highlightert tartalmaz, amik közül 5 égetett és 3 préselt.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

Lina14

2018. november 10.

alapvetően egy nagyon jó, sokrétű paletta, sok termékkel a csomagolásban, megfizethető áron. a csomagolás csinos, könnyen használható. vannak színek amikhez előbb setting spray-t szoktam használni, mert nem tapad olyan szépen amúgy a simán lepúderezett arcra. szép a fénye, a szolíd sheentől a durva blinding hatásig fel lehet építeni, sok mozgástere van az embernek vele. teljesen megéri az árát, tejfehér bőrrel is nagyon barátságban vannak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

mercixoxo

2018. november 8.

Gyönyörű színek, egyszerűen imádom 😍 rengetegen megdicsérték már rajtam. Szemhéjamra is szoktam hasznàlni, ott is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

nicolebunny

2018. október 31.

Brutálgyönyörű színek vannak ebben a palettában, és glamour napok előtt már tudtam, hogy ez lesz az első termék, amit meg fogok venni a Rossmannban.

Szerintem nagyon jól kihasználható palettáról beszélünk, a színek egymással is tökéletesen keverhetők, még a két különböző formula is. csillamunikornishercegno2003 megjegyzését ezúton is hálásan köszönöm, mert nagyon hasznos volt, hogy a fehéres színnel tudjuk a többit világosítani, így tényleg tökéletesen kihasználható minden egyes szín. Nap végéig fentmaradnak és nem vándorolnak el. A préselt színek kicsikét "puhábbak", így elég éppenhogy hozzájuk érinteni az ecsetet.

A kedvencem egyértelműen a jeges-lilás-kékes-ezüst, egyszerűen annyira brutális fénye van az arcomon, hogy konkrétan a pofám leszakadt az első használatnál.... :O Az égetett színek szerintem visszafogottabbak, de mégis olyan egységes és csillámmentes fényük van, hogy itt látszik meg leginkább, hogy egy youtuber keze is benne van a paletta elkészítésében.

Néha csak úgy unalomból az összes színt swatcholom a kezemre, és nézegetem, milyen gyönyörűek... :) A csomagolás is nagyon profi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

redakkrisztinaa

2018. október 26.

Nagyon szeretem, tartós, a nap végéig simán bírja anélkül, hogy megkopna a szín. Kihasználható, jól kombinálható árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

szlilla99

2018. október 24.

Imádom! Az első highlighter palettám, de nem is kell más mellé, annyi van benne. Pigmentált, szép színei vannak, szerencsére a nagyon fehér bőrre is sok használható. :D Tartós is, úgyhogy 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

ANDREAA

2018. október 1.

Az egyikkedvenc highlighter palettám, nagyon nagyon nagyon szép színekkel, gyönyörű fénnyel, intenzív de nem glitteres, nagy csillámos, igazi aduász. Szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 1.

tothnetti

2018. augusztus 4.

Nagyon szeretem ezt a palettát! Különlegesek, pigmentáltak és tartósak a színek. Ajánlom mindenkinek, aki könnyedén használható, mutatós csillogást szeretne viszontlátni az arcán. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

knikol

2018. augusztus 1.

Imadom! Gyonyoru valtozatos szinek es nagyon pigmentaltak. Vannak benne erosebb es visszafogottabb highlightok, igy mindenkinek ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Blackxentric

2018. július 19.

Csodálatos színű highlighterek vannak benne. Én az összeset használom, igaz a sötétebbeket csak szemzugba, de ott nagyon jól mutatnak. Gyönyörű a fényük és jól pigmentáltak. Nagyon jól jártam vele, hiszen így van nyolc féle highlighterem anélkül, hogy nyolc terméket külön vettem volna. Nagyon megéri ez a paletta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

KFlower

2018. július 12.

Amikor megvettem (az első megjelenésnél az angol weboldalról, fél évvel azelőtt, hogy PinkPandán megjelent), imádtam, valóban jól pigmentált, szépek a színei. Az első szín, ami fehérnek tűnik, inkább egy sárgás-fehér, ami talán még jobban is mutat a bőrön, de ez a képről becsapós lehet. Ami sötét, az meg hát sötét, de pirosítónak vagy a szemre akkor is jó, és melyik highlighterpalettában szoktunk tudni minden színt használni?
Szóval imádtam. És ahogy egyre többet használtam, ástam le benne, és, mint a legtöbb Revolution highlighter ez is elkezdett összetömörödni, vagy hogy mondjam. Ilyen kis gömböcskék keletkeztek benne, és ha belementem ecsettel, pelyhesen vette fel a terméket, és a csillámok darabkákban kerültek fel az arcomra. Nem épp babapopsi sima a bőröm, ezért egyáltalán nem volt előnyös.
Ezután csak vizes sminkszivaccsal vittem fel, elég morbid volt belenyúlni így a panbe, de működött, a nedvesség valahogy feloldotta ezt a "flakységet", de macerásnak tartottam, úgyhogy nem használtam egy darabig.
Gondoltam adok neki még egy esélyt, és megkapargattam a felszínét, így eltűntek a gömböcskék, szóval most újra használható, de valahogy elment tőle a kedvem. Talán még előveszem majd egyszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate