Revolution

Ár:   £8.96   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 x 2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2017. október 8.

Ár:   £8.96
Kiszerelés:   8 x 2 g

A paletta a márka és Sophie, a SophDoesNails youtuberének kollaborációjából született. 8 highlightert tartalmaz, amik közül 5 égetett és 3 préselt.

Vegán, állatkísérlet-mentes és gluténmentes.

Booksandmakeuplover

2018. július 2.

Nagyon sok minden található ebben a paletta an visszafogott erős highlight ok természetes és extrém árnyalatok. Az égetett formula kicsit csillámos de erősebb sminkekhez buliba ha egy erős highlightot szeretnék nagyon jó. A kedvencem a jobb felső árnyalat mert nem csillámos de fényes. Amit sokszor használok hétköznapokra az első sorban a második szép visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Melani587

2018. június 26.

Egyik kedvenc palettám..az utolso ket szin számomra is hasznalhatatlan de a lila es az ezust valami eszméletlen. Ennyi pénzért nagyon megéri

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 26.

Melcsibabyke

2018. június 23.

Hiperszuper! A kedvenc highlighter palettám. Highlighter-mániásként ez merész kijelentés, de így van. A lilát imádom a legjobban, mindig ezt az árnyalatot használom. Tartós és iszonyatosan jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

potoreszti

2018. június 23.

Szerintem ez egy nagyon jó paletta, és megéri az árát. Az utolsó két színt én sem tudom használni, de szemhéjpúderként tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 23.

kdorci

2018. június 19.

Nagyon örülök, hogy megrendeltem, pedig már annyi highlighter van itthon, hogy csak na. De brutál pigmentált, brutál fényes, nagyon jól lehet őket kevergetni egymással és én maximálisan ki tudom őket haszbálni!!! A makeup revolutionnak eddig ez szerintem a legjobb, legminőségibb terméke!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

kovacs12zita

2018. június 11.

Ez egy nagyon király highlighter paletta! Jó a formulája, egyáltalán nem porzik, egész sokáig fentmarad a bőrön, nem kopik úgy le, mint egy-két gyengébb minőségű. Épphogy elég megérintenek az ecset hegyével a színeket és bőven elég is az a mennyiség. A színek mind gyönyörűek, amiket én nem tudok az arcomon használni, azt néha szemhéjpúderként vagy annak kiegészítésére szeretem használni, így szinte mindegyik színt tudom hasznosítani. TIPP: nekem nagyon tetszik, ha összekeverek az ecseten 2-3-4 árnyalatot, egyik sem feltűnő köztük, mégis egy különlegesebb beütése van. Eez egy nagyon "vakító" highlighter paletta, szóval annak nem ajánlanám, aki egy visszafogott természetes highlightert keres.
Pigmentációja elég jó, gyönyörűen fénylik, és nincsenek benne óriasi csillámok, amik hülyén néznének ki.
Én is szerencsés voltam, és nagy akcióban tudtam megvenni, nem is gondolkodtam, de igazából nem borsos az ára, ahhoz képest h jó minőségű és hihetetlenül sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Brami

2018. május 30.

Összességében imádom a terméket, és ráadásul szuper akciós áron vásároltam a PinkPandán több ezer forintot megspórolva.😁 A világosabb színek gyönyörűen mutatnak highlighterként, viszont a sötétebb színeket inkább pirosítóként használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

jajanna

2018. április 3.

Egyet kell értenem az előttem kommentelővel abban, hogy ez egy jó minőségű highlighter paletta, de én sem tudom az összes színt használni. Nekem a felső sorban az első egyáltalán nem "chalky", szerintem teljesen jó a textúrája és nagyon szép színe van. A mellette levő is szép, halvány pezsgőszínű. A gyönyörű aranyszínűt csak úgy tudom használni, ha nagyon "light handed" módon csak egy keveset teszek az arccsontra és utána egy kicsit ráütögetek a legelső színből. A felső sorban az utolsó szintén arany színű a bőrön, de világosabb, mint a mellette levő, így tudom használni. Az alsó sorban az első kicsit sötét de nagyon szép rózsaszínes. A lila a kedvencem, gyönyörű, ízléses de vakító. Az utolsó kettő számomra nem használható highlighternként, de nagyon szép színük van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

snezi

2018. február 25.

Hm,hm,hm..Sokat filóztam rajta, hogy hanyast is adjak neki. De egyenlőre legyen 4-es.
(Én PinkPandáról rendeltem.)
Szóval..a színek és a textúrák.
Az első egy igazi fehér highlighter. Tetszene is, de sajnos a tapintása (legalábbis a többihez és a számomra megszokotthoz képest) igen kemény és "darabos" is az arccsonton.
A második egy nagyon világos, rózsaszínes árnyalat a pan-ben. Talán ennek a legjobb a textúrája, és az én ízlésemnek a színe is megfelel, mert igazából felvíve, már nem is tűnik rózsaszínnek.
A harmadik egy igazi, gyönyőrű arany szín. Csodálatos, viszont egy picit sajnos nagyok benne a csillámok.
A negyedik a kedvencem. Egy halvány, pezsgős, aranyos szín. A tapintásával is megvagyok elégedve.
Az ötödik. Élőben nem olyan a színe, mint az az itt látható képen szerepel. Érdemesebb más képeket is megnézni, ugyanis ettől jóval sötétebb, számomra már használhatatlan is.
A hatodik egy csodás levendula szín, nagyon szép az arcon és az anyaga is kellemes.
A hetedik és nyolcadik is sajnálatosan túl sötét hozzám. (A valóságban szintén másabb, mint itt látszik.) A textúrájukkal ezeknek is megvagyok elégedve.

RÖVIDEN. Számomra a 8 színből 4 használható. A felső sorban az első kivételével mind, Valamint az alsó sor lilája. A legelső szín azért, mert nagyon lumpy, a többi pedig azért, mert színben nagyon elüt az én világos bőrszínemtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

(Én PinkPandáról rendeltem.)
Szóval..a színek és a textúrák.

Hidratálók: Magnesium Stearate