Revolution

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1350-ért megnézem

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 14.

Kiszerelés:   5,8 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1350

A paletta 3 szemöldök árnyalatot tartalmaz, hogy mindenki könnyedén megtalálhassa vagy kikeverhesse a hozzá leginkább illő színt. A viasz segítségével fixálhatod a szemöldökszőröket, a csipesszel megszabadulhatsz a felesleges szőrszálaktól és a ferde végű ecsettel könnyedén tökéletessé formálhatod a szemöldöködet.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1350 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

sancs

2018. január 4.

Eddig a legjobb szemöldök palettàm! Nagyon termèszetes a hatàsa, könnyű vele dolgozni. Külön ecsettel viszem fel! A waxot nem mindig hasznàlom hozzá! A sötètebb vàltozat tökèletes a sötèt hajamhoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

hannqo

2017. július 2.

UP: Még mindig meg vagyok vele elégedve maximálisan, elkezdtem használni a waxot is, egy külön ecsettel kitöltöm a szemöldököm majd a saját kis ecsetével még egyszer átmegyek a szemöldökeimen, és nagyon jól működik, alig fogy, de majd újraveszem.

Nagyon szeretem, a fixálót nem használom, viszont a por nagyon szép, pigmentált, nem mozdul el, az ecsettel pedig egész jól lehet dolgozni. A csipesz végszükség esetén használható, de ahogyan kézhezkaptam, ki is vettem a dobozkából, mert nem férek hozzá hanem rendesen az ecsethez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

banos71

2017. április 25.

Nagyon jó kis termék! Tökéletes szemöldököt lehet készíteni,a színek is nagyon jók-a vax is erős,szépen elrendezi a szálakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 25.

merciszb

2017. április 4.

Nagyon szép! Tartós, természetes. Én csak ici-picit használok belőle, mert festve van a szemöldököm, de csodás természetes marad utána is !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

ludri97

2017. március 20.

Nagyon szeretem, ujravettem. Szuper kis szett , bar a csipeszt nem sok mindenre lehet hasznalni, de az nyilvan csak "diszites":)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Kleypas

2017. március 1.

Ez a kis szemöldök igazitó szett maga a csoda! Nagyon megéri az árát! A kis csipesz szépen kiszedi a kósza szemöldök szőrszállakat. Az ecset nagyon praktikus, szépen lehet felvinni vele a szemöldökpúdert. A viasz segíti rendezni a szőrszállakat. Szép szemöldök készíthető vele. Max. Csillag ⭐⭐⭐⭐⭐

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

fici

2017. február 21.

Szép és tartós, érintésálló szemöldököt lehet vele készíteni. A csipeszt még nem próbáltam, az ecsetet viszont igen, szerintem teljesen rendben van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

fuloptundi

2017. január 17.

Nekem tetszik, nem maszatolódik és jó hogy van benne viasz is. A hozzá való ecsetet és csipeszt nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Noah27

2016. december 17.

A legvilágosabb árnyalatot inkább szemhéj és szemöldökcsont "színezésre" használom,mert az túl világos.
Ennyi az össz negatívum :D
Amúgycsodásan pigmentált,kevés kell belőle,borzasztó tartós,ára szuper,a csipeszt tök jó használni,az ecset is jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Ennyi az össz negatívum :D

Lorelloo

2016. november 21.

A színek nagyon jók, tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

A színek nagyon jók, tartós.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract