Revolution

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1350-ért megnézem

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 14.

Kiszerelés:   5,8 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1350

A paletta 3 szemöldök árnyalatot tartalmaz, hogy mindenki könnyedén megtalálhassa vagy kikeverhesse a hozzá leginkább illő színt. A viasz segítségével fixálhatod a szemöldökszőröket, a csipesszel megszabadulhatsz a felesleges szőrszálaktól és a ferde végű ecsettel könnyedén tökéletessé formálhatod a szemöldöködet.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1350 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Kimi

2016. november 17.

A keféje nem sok mindenre használható, de a színek nagyon jók külön-külön és vegyítve is. Praktikus a kis tükör és a szemöldökcsipesz benne bár ezeket se szoktam használni. A fixálója egész nap a helyén tartja a kósza szálakat. Nagyon jó kis paletta kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Csipesz

2016. november 16.

Tökéletes! A fixáló zseléjét nem használom, de a színek nagyon jók. Tartós, egész nap fent marad, nem kenődik el. Én az ehhez tartozó kis ecsetet használom, meglepően jól funkcionál. Jól lehet vele színezni a szemöldököt, nem lesz tőle vonalszerű, mű. Nekem a csomagolással sem volt problémám. A kis csipesz szerintem használhatatlan benne, de ez nálam nem ront az értékén, nyilván nem ezért vettem. :) Nagyon szeretem, újraveszem. A kis tükör benne pluszpont. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

szederke

2016. szeptember 19.

Korábban a catrice hasonló termékét használtam, de az darabokra tört, és utána találtam rá erre. A világosabb árnyalat van meg, és rejtélyes módon mindhárom jól passzol, a fixáló zselét nem nagyon használom. Praktikus a csomagolása, az ára is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Vicus

2016. augusztus 21.

Nagyon szuper termék, szépen meg lehet vele csinálni a szemöldököt. Az ecset és a csipesz jó ötlet, bár így kicsiben annyira nem kényelmes használni őket, viszont ha utazom, nem viszek másikat, mert a célnak tökéletesen megfelelnek :) A zselé valamint a porok is nagyon jók, nekem a Medium - Dark változat van meg, ebből a legsötétebb szín kicsit túl sötét talán, de azt is el tudom használni, kombinálva a másik kettővel. A csomagolása is nagyon szép és masszív. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

SBKitten

2016. augusztus 8.

Nagyon szuper termék,csak ajánlani tudom! Igazából én anyumnak adtam, mert nem nagyon szoktam a szemöldökömhöz nyúlni, de amig használtam szerettem, édesanyám pedig egyszerűen imádja. Meglepő módon az ecset is nagyon jól funkcionál. Nekünk 5ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Makocska

2016. május 11.

Nem rossz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Nem rossz :)

Nikike29

2016. április 5.

Szuper termék, szuper áron! Nagyon jól pigmentélt szinek, tartós, egész nap nem kenődik el, vagy kopik le, nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Igazából sem az ecsetet, sem a csipeszt nem használom, mert van ettől azért jobb, de jó, hogy ezek is benne vannak. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

kassiopeiax

2016. március 29.

Nagyon imádom, hogy nem porzik és az ecsetet is jól lehet használni. Sötét barna hajamhoz kiváló! Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

fdooori

2016. március 25.

nagyon jó és jó az ára is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 25.

nagyon jó és jó az ára is

mnikc

2015. december 30.

Eletmento dobozka , egyszeruen imadom a benne levo sotet brnat es a zselet, viszont a csomagolasa miatt muszaj leszek levonni 1 csillagot, kopik, szetesik :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract