Revolution

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 14.

Kiszerelés:   5,8 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1350

A paletta 3 szemöldök árnyalatot tartalmaz, hogy mindenki könnyedén megtalálhassa vagy kikeverhesse a hozzá leginkább illő színt. A viasz segítségével fixálhatod a szemöldökszőröket, a csipesszel megszabadulhatsz a felesleges szőrszálaktól és a ferde végű ecsettel könnyedén tökéletessé formálhatod a szemöldöködet.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1350 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

CeCeDrake

2015. november 22.

Csomagolás kiváló. A kis csipesz utazáskor, bárhol életmentő lehet. A színekkel szépen lehet megfelelő árnyalatot keverni, a wax is jó. Plusz pont a tükör, a kis ferde ecset is használható, SOS helyzetben hasznos.
Tartósságát tekintve egy napot bír anélkül, hogy megszürkülne, kopna, vagy letörölném.
Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Ajánlom

wdorika

2015. november 21.

Nagyon jó kis szett, minden megvan benne, ami kell. A színek nagyon jók, jól variálható, és szuper a viasz is, bár csipesznek nem ezt használom. A doboz jól kezelhető, a mennyiség rendkívül kiadós. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 21.

Hoogie

2015. november 13.

JUUUJ! Végre rátaláltam, megrendeltem, megnéztem a színeit, tartósak, szépek, szőkéknek, barnáknak fantasztikus! A viasz is nagyon jó fixálásra, imádom! Ha lehet a dobozáért plusz pontot adnék, jól záródik! Hasznos!
Ha érdekelnek eladó cuccok, pl. Clinique termék, nézzétek meg a profilomat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Ha érdekelnek eladó cuccok, pl. Clinique termék, nézzétek meg a profilomat! :)

nickye94

2015. október 26.

Tökéletes.Jók az árnyalatai,keverni is egyszerű belőlük.Nem porzik,tartós,a felvitele pofonegyszerű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Amea

2015. szeptember 18.

A kis kompakt doboz bírja a táskában hordozást is, de napközben szerencsére nincs rá szükség, utazáshoz meg még mindig praktikusabb a ceruza. Az ecset meglepően jól funkcionál, a csipeszt meg körbeforgattam és jól megnéztem párszor, de nem tudtam vele mit kezdeni, egyszerűen túl pici. Mindent összevetve jó termék ez, használható színekkel, kiváló ár-érték arány, jó minőségű és tényleg tartós, ráadásul nem mászik el. Érdemes adni neki egy esélyt, nagy barátság lehet belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

DettiZsu

2015. szeptember 17.

Ez az első szemöldökformázóm, de teljes mértékben elégedett vagyok vele! Könnyen használható, a három színből szinte bármilyen árnyalatot ki lehet keverni, hogy megfelelő legyen az árnyalat. Az ecsetet is remekül lehet használni, egyedül a csomagolás gagyi, kb. 1,5 hónap használat után letört a fedele. Engem ez mondjuk nem zavar, mert nem hordom magammal, reggel megcsinálom a szemöldököm és estig tökéletes marad. mindenképp megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Vica89

2015. augusztus 14.

Tökéletes szemöldökformázó! Eddig az essence formázóját használtam, de inkább ezt vettem helyette és nem csalódtam!
A színek nagyon jók benne, a 3 színből nagyon szépen ki lehet kísérletezni a saját szemöldöködnek megfelelőt, a hozzá adott ecsettel pedig meglepően jól fel lehet vinni a port. A fixáló is kifejezetten tetszik, egy leheletnyivel meg lehet zabolázni a rakoncátlan szálakat. :) Maximálisan elégedett vagyok a választásommal, melyhez nagyban hozzájárultak a Krémmániás csajok is, a véleményükkel! :)

Update: A termék még mindig nagyon szuper, szeretem a színét és az ecsetet is, egyetlen negatívuma a csomagolás. Az első használatbavételt követő 1 hónapon belül eltört a fedele, így elég nehézkes a szállítása. Másik Makeup revolution termékekkel is ez a nagy problémám, hogy ripityára törik a fedele...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 14.

SzabadVera

2015. augusztus 12.

Első szemöldök púderem, nagyon megtetszett ez a kompakt kiszerelés a kis ecsettel meg a csipesszel. Első próbálkozásnál rögtön el is követtem azt a hibát, hogy az ecsettel próbáltam meg felvinni a viaszt. Hát nem kellett volna :) A púder frankón beleragadt az ecsetbe... Gyorsan rájöttem hogy talán célravezetőbb először ujjal felvinni a viaszt, aztán az ecsettel a kikevert színt. Nagyon szép, természetes hatás érhető el vele, nekem a színei is tökéletesek, teljesen elégedett vagyok vele - pláne ár/érték arányban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

steffy

2014. szeptember 13.

Az itt olvasott vélemények elolvasása után vettem meg és nem csalódtam. Nagyon jó árú és minőségű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

LaurenC.

2014. július 31.

Első szemöldök púderem, eddig ceruzát használtam. Ezzel természetesebb a hatás, viszont pepecselősebb, mint a ceruza. Jó a három szín, mert ki lehet keverni a megfelelőt. A legsötétebbet használom, van egy kis vörös beütése, de majd megpróbálom keverni a világosabbal, hátha tökéletes lesz. Tartósnak is bizonyul számomra. Kb. 1500 ft volt, annyit megért, szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract