Revolution

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 14.

Kiszerelés:   5,8 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

A paletta 3 szemöldök árnyalatot tartalmaz, hogy mindenki könnyedén megtalálhassa vagy kikeverhesse a hozzá leginkább illő színt. A viasz segítségével fixálhatod a szemöldökszőröket, a csipesszel megszabadulhatsz a felesleges szőrszálaktól és a ferde végű ecsettel könnyedén tökéletessé formálhatod a szemöldöködet.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1350 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Lexiiii

2014. július 24.

Nagyon tetszik!
A sötét barnát használom a szemöldökömre, amivel csupán csak annyi a bajom, hogy mintha kicsit vöröses-rezes 'mellékszíne' is lenne. :O
Bár ezt senki nem vette még észre a környezetemben magamon kívül, de azért érdekesnek találom, mert a tégelyben ez nem látszik. :O
A 2 világosabb színt pedig a szemhéjamra tudom elhasználni, szóval semmi nem vész kárba!
Minőségileg egyébként kifogásolhatatlan. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Nagyon tetszik!
Minőségileg egyébként kifogásolhatatlan. ^^

Szundikacica

2014. július 16.

Nagyon jó áron van, a színek könnyen kombinálhatóak és szépen fel lehet vinni a kis ecsettel, nekem nagyon bevált! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

winniethepooh

2014. június 17.

Beauty blogokon már sok jót olvastam róla, gondoltam teszek egy próbát. A csomagolása nagyon cuki, van benne egy pici csipesz, ami nekem nem igazán áll kézre, de utazáskor biztos hasznát veszem majd. Van benne egy nagy tükör, ez plussz pont. Az ecsetke egész vékony, így a szemöldök végét szép vékonyan meg lehet húzni.
Jelenleg az Essence szemöldökceruzáját használom, amivel maximálisan meg vagyok elégedve, a színe is pont passzol a szemöldököm színéhez. Meglátjuk mit tud ez a kis kompakt az áráért. Egyenlőre 5-ös a színminták a csomagolás alapján.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract