Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3990-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3990

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2800 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Új, doboza nélkül, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
Black Fairy

2016. április 27.

Hát...nem tudom...nem tudom eldönteni, hány csillagot szeretnék adni neki...
Rengeteg remek szín van benne, csodásan pigmentáltak, szépen kezelhetőek, és különleges árnyalatok is, de ugyanúgy sok szín iszonyatosan porzik, alulpigmentált, és fura sárgás tónusúvá válik a szemen...A finiseket tekintve a választék eléggé gyenge...egy ekkora palettában szerintem sokkal változatosabban is el lehetett volna osztani a fénylő/csillámló/szatén/matt/irizáló (bármilyen) színeket, és az se túl pozitív dolog számomra, hogy sok árnyalat nagyon hasonlít...
Persze az ára jó, és a tartóssága fantasztikus (nem gyűrődik bele a szem redőkbe, még 10 óra után se - félig fedett zsírosodásra hajlamos szemhéjam van, és s-he szemhéjpúderalapozót használtam; nem kopik, nem mászkál), bár a csillámok picit szökősek...

Szóval remek termék, de elég sok hiányossága van - számomra legalábbis...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

Hát...nem tudom...nem tudom eldönteni, hány csillagot szeretnék adni neki...

Szóval remek termék, de elég sok hiányossága van - számomra legalábbis...

szoszike125

2016. március 15.

Imádom:) Életem eddigi legjobb smink befektetése volt. Nekem a beyond flowless palette van meg, amiben csodaszép barna illetve természetes föld színek vannak. Egyszerűen gyönyörű. Nagyon pigmentáltak a színek, illetve nagyon tartós is. Ár érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Szlilla19

2016. március 14.

Gyönyörű paletta, jó az ára, és nagyon krémes, pigmentált színeket tartalmaz. Könnyű velük dolgozni.Egy picit vagyok csak csalódott ugyanis a méretük kicsi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

halmia89

2016. január 28.

Csodaszép paletta jó áron. Az alulpigmentáltsági problémára megoldás, hogy egy icipicit nedvesen visszük fel a szemhéjpúdereket - én nemrég próbáltam ki így is ezzel a termékkel, ég és fold a különbség (mint egyébként minden szemhéjpúdernél, de itt nagy minőségi ugrást jelent). Ne feledjük azt sem, hogy a színerősség kifejezetten függ a használt ecsetek típusától, jellegétől - nekem például a nagyon-nagyon alap ecseteimmel elég haloványka eredményt produkál, de ujjal felvíve szinte valamennyi árnyalat intenzív. Azért kap csak négy csillagot, mert néhány színnel nedvesen sem lehet mit kezdeni, illetve néhány túlságosan is hasonlít (de a palettának legalább a fele, inkább a 2/3-a kifejezetten szép és jól használható).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Roxana90

2016. január 13.

A paletta 32 gyönyörű színt tartalmaz, az én zöld szemeimhez pedig pláne passzol. Tény, hogy porzik, de szemhélyalappal jól a helyén marad. Azt, hogy felvitel során elszürkülnek a színek, és nem olyan szép élénkek, mint a palettán, én is tapasztaltam, viszont a csillogós árnyalatok tökéletes alkalmi sminket varázsolnak. Ár-érték arányban 5-ös:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

pritiriti

2016. január 10.

A csomagolása kicsit gyengusz, a teteje nem áll meg egy helyben. A színek nagyon szépek, jól pigmentáltak, de alappal használva is, kis idő után már nem azt a képet látom vissza, mint ahogy felkentem. Szóval nem az igazi a minősége. (az árához képest viszont OK)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

CataKatinka

2016. január 10.

A palettát tavaly rendeltem a pinkpanda.hu-ról, amikor akciós volt. Összességében a kép kissé félrevezető, a színek nagyon kicsik és a csomagolás sem a legjobb minőség, de a színek szépek, nekem alappal elég tartósak is. A többi Makeup Revolution palettához hasonlóan a palettánek van egy ilyen fura illata, de felvive ezt már nem lehet érezni, összességében 4 csillag , kezdőpalettának tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Dius89

2016. január 2.

Az első igazi palettám, nem tudtam ellenállni neki. Pigmentáltak, valóban eléggé porolnak, de alappal egész tartós. Némelyik szín valóban túl csillogó, túl nagy csillámokat tartalmaz és ami meglepő számomra, hogy némelyik szín a tégelyben teljesen más, mint amikor már felviszem a szememre. A matt barna árnyalatokat hétköznap is használom, de egyébként csak alkalmakra készülve kerül elő a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

mnikc

2015. december 12.

Nagyon szep szineket tartalmaz , de sajnos csak 3 csillag mivel elfusositve sajnos nem maradnak meg jol a szinek , mindegyik szurkes lesz .. Illetve porol is :( nem tul pigmentalt , de egy kis fixplus segitsegevel lehet fokozni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

L'Viv

2015. november 25.

Gyönyörű ez a paletta, szépek a színei, a csomagolása is tetszik. Nincs panaszom a pigmentáltságára sem. Való igaz, kicsit porzik, de engem annyira nem zavar. A matt palettával együtt rendeltem meg, és egyikben sem csalódtam. Biztos vagyok benne, hogy vannak jobb paletták, de az árát tekintve szerintem megéri. Ki kell tapasztalni, hogy melyik színt milyen ecsettel érdemes felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate