Best of Beauty 2019

Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3990-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3990

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Használt, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
Femi

2015. június 6.

Nem régen szereztem be a Pink Panda oldaláról, és egyáltalán nem bántam meg. Azóta szinte csak ezt a palettát használom. A színeknek végtelen kombinációja van. Szinte mindegyik szín illik mindegyik színhez. Tartósak a színek, nem ülnek bele a redőkbe, és eléggé pigmentáltak is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 6.

palotaizs

2015. május 30.

Nagyon jól pigmentált paletta. Nagyon jól kihasználható, a nappali sminktől kezdve az esti sminken át, az elegáns illetve menyasszonyi sminkig mindent el lehet vele készíteni. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Dalmayr

2015. május 11.

Kedvenc palettám, nagyon jól kihasználható. A színek elég pigmentáltak, bár a világosakkal néha van egy kis probléma. Ettől függetlenül imádom. Szinte mindig ehhez nyúlok akár nappali, akár esti sminkről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

rouquine

2015. április 3.

Nagyon jó vétel volt, gyönyörűek ezek a színek, imádom, hogy minden reggel egy kicsit másféle sminket készíthetek, a kombinációk száma végtelen. VISZONT pár szín gyengébben pigmentált benne és arra is felfigyeltem, hogy a nap végére (kb. 8 óra minden igazítás nélkül) sok szín hasonlóra fakul és hát nem sok marad a reggel felkent művemből. Persze ezen segít a primer, de a saját makeup revolution-ös primerével sem váltja meg a világot igazából. Ugyanakkor plusz, hogy nem ül be a ráncokba és kulturáltan tűnik el.
ÖSSZESSÉGÉBEN azért nagyon jó befektetésnek tartom és semmiképp se mondanék le róla, mert az apró hibái ellenére nagyon szerethető és könnyű vele dolgozni, ahogy a többiek is írták, ár-érték arányban tökéletes.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

Reniii

2015. március 26.

Már egy jó ideje használom, teljesen meg vagyok elégedve vele. Ár-érték arányban nagyon jó. A csomagolása is teljesen rendben van, cipelhető ide-oda, de azért óvatosan. Gyönyörű csillogó színek vannak benne és nagyon jól passzolnak egymáshoz, így nagyon szép sminket lehet csinálni vele.
Van benne matt is, azonban szerintem azok kevésbé jók. Nagyon halvány színük van. Az első sor bal oldala igazából nem is nagyon látszik. :( Ez az egyetlen problémám. Amúgy szuper jó, tartós és nem is ül be nagyon a szemhéjad vonalaiba.
Szerintem mindenképp megéri és nagyon szép színek vannak benne - akár hétköznapra, akár buliba tökéletes.

Ja igen, én ecsettel kevésbé tudom felvinni őket. Lehet az ecseteimmel van probléma, de azokra nemigen tapad rá. Viszont ujjal gyönyörűen felvihető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 26.

Regi84

2015. március 14.

Még az összes színt nem próbáltam, de amit igen, az gyönyörű :) eddig csak kisebb palettáim voltak, ezzel most szerintem el leszek egy darabig mire mindet kipróbálom. Jól pigmentáltak és alappal egész szépen fent is maradnak. Mivel nem volt drága sem, tényleg nagyon megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Timpi

2015. március 4.

Harmadik palettám a revolution től. Elképesztő. Pigmentált, szép szìnekkel van megáldva, a smink, amit készìtettem vele egy burgundis smokey , olyan gyorsan kész lett, hogy még én is meglepődtem. Nem kellett épìtgetni, mondjuk mattot nem sokat használtam, inkább szatén színeket....azokat simán feldobtam, és összeállt a kép. Szóval nem csalódtam, szuper.Csak ajánlani tudom.
Up: kipróbáltam a matt színeket és jók,bár az első matt világos valamiért nem lett a barátom. Ettől eltekintve még mindig imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

kaszasedua

2015. február 16.

Első palettám a Makeup Revolution-től. IMÁDOM. Gyönyörű, pigmentált színek és végtelen különböző sminket lehet vele készíteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 16.

hvikcsu

2015. február 12.

Kb. egy hónapja van meg ez a szépség, de szerelem volt első látásra. Régóta vágytam már rá, kb. mióta ismerem a Makeup Revolution termékeit, de csak most volt azóta készleten, egyből le is csaptam rá, amikor jött az e-mail, hogy újra van készleten. Amikor megérkezett egyből végig is swatcholtam az egészet. A színek gyönyörűek, intenzíven pigmentáltak, kivéve a világosabb színeket, de építeni azokat is lehet. Azóta már több gyönyörű nappali és alkalmi sminket is csináltam vele. Szép, tartós, nem ül be a "ráncokba", szóval ilyen olcsón szerintem tökéletes paletta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 12.

Saci89

2015. február 10.

Ma érkezett meg ez a paletta :-) Azért rendeltem ezt, mert pontosan ilyen színekre vágytam, szempont volt, hogy szép, meleg színek legyenek és ki tudjam használni mindet. Ez a paletta szerintem pont ilyen :-) Még csak swatchokban próbáltam a kezemre, de nagyon szépen pigmentáltak, eltekintve pár világosabb matt színtől, de ez sem zavar. Gyönyörű színek, maximálisan kihasznàlható összes. Nappali és alkalmi, esti sminkekre is tökéletes lesz. Majd meglátom, hogy fog viselkedni sminkként a szememen, de sztem nem lesz gond :-) Tetszik a csomagolàs, bár sokára sikerült kinyitnom :-) Én szlovákiai vagyok, úgyhogy innen rendeltem, átszámítva kb. 5200 Ft-ra jön ki szállítással együtt, de nem bánom, nagyon örülök neki. Tudom, hogy a Makeup Revolution az Urban Decay palettákra hajaz sokkal elérhetőbb áron, és sztem jól csinálják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate