Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2800 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Új, doboza nélkül, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
Blanky

2015. február 8.

Én imádom majdnem az összes Makeup Revolution szemhéjpúdert, és ez a paletta sem okozott csalódást. Gyönyörű színek vannak benne, tetszik hogy vegyes finish-sel rendelkező szemhéjpúderek találhatóak meg: van matt, szatén és csillogó. Nagyon jól pigmentáltak és jól satirozhatóak. Nappali és esti sminket is lehet készíteni ezzel a palettával anélkül hogy más termékhez kellene nyúljunk. Én minden sminkem alá Artdeco szemhéjalapot használok és nekem egy teljes napot kibír a sminkem így. Sőt, a múltkor az egy órás kardió edzésemet is kibírta, pedig folyt rólam a víz. Teljes mértékben megéri az árát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

alexandra_domotor

2015. február 6.

Beyond Flawless van meg.
Csomagolás: Csillogó arany színű doboz, hátulján mutatva a paletta színeit elhelyezkedésük szerint. A paletta egyik oldalán egy nagy tükör található, amiért odáig vagyok.
Illat: Nem tudom, hogy mást is zavar- e, de nekem borzalmasan erős műszaga van(-1*). Az a baj, hogy nálam ez komoly tényező, mert inkább ne legyen semmilyen illata/szaga.
Színek: Elképesztően pigmentáltak. Ebben a fajta 32- es palettában az a jó, hogy a barna árnyalatait tartalmazza, ami be kell valljuk minden esetben jól jön satírozáshoz vagy önmagában. Kombinálva és némi fantáziával igazán szexis szemsminkeket készíthet a tulajdonosa:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Beyond Flawless van meg.

Csucsu

2015. január 5.

Gyönyörű paletta, kedvező áron, csak jót tudok róla mondani. Igazi alap darab :) Őszintén szólva méretben nagyobbra számítottam, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

kalanyostimea1006

2014. december 28.

Ez a paletta egy alom. Szep igenyes csomagolas, maga a paletta jol zarodik. Nagyon szep szinek talalhatoak benne, a termeszetes nappali sminktol az igazi sotet buli sminkig kihasznalhato. Nem hianyozhatott a kollekciombol es sokat hasznalom. Igazabol, aki nem smink megszallott es vesz egy ilyen palettat meg az is evekig ellehet vele. Nekem 5 pontos termek, mert imadom! 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Nuss

2014. december 26.

Az egyik blogon láttam meg ezt a palettát, és az egész fogsorom megfájdult rá ;]

A paletta fényes arany papírdobozba burkolva érkezik, ebben lapul a fényes fekete műanyagba csomagolt, ujjlenyomatokat annyira nem gyűjtő lakás. A paletta jól záródik, és viszonylag nehezen nyílik.
A palettában 32 szín kapott lakhelyet - egymással szépen harmonizáló matt, fényes, és csillámos szemhéjpúderek. A színek jól kihasználhatóak, nappalra és estére is könnyű összedobni velük egy-egy lélegzetelállító sminket. Mióta megvan, nagyjából csak ezt használom - emiatt szégyellem is magam egy kicsikét, mert annyi sok szemhéjpúder és paletta bánkódik a fiókomban, de hát mindig a friss szerzemény a legszeretetettebb, nem...? ;]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

dana90

2014. szeptember 9.

Nemrégiben rendeltem ezt a csodálatos palettát a Pinkpandáról. Egyszerűen tökéletes! Nappali-esti smink vagy buli smink is elkészíthető vele. Tartós, pigmentált natúr színeket várhatunk tőle. Az Eyes Like Angels palettára is fáj a fogam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate