Best of Beauty 2019

Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3990-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3990

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Használt, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
Brami

2018. október 13.

Nagy reményekkel vettem meg ezt a palettát kb fél éve. Sajnos nem túl pigmentált és nagyon porozódik, ami nem túl praktikus. Kezdő szettnek tényleg jó, de miután kipróbáltam egy felsőbb kategóriás palettát (morphe), azóta eléggé látom a különbséget és a hiányosságait. Hétköznapokra egy halványabb sminkhez elmegy, de egyébként ha újravásárolhatnék,akkor inkább hozzáraknék még pár ezer forintot és vennék egy felsőbb kategóriás palettát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Vanda234

2018. október 2.

Imádom hétköznapokra tökéletes kis paletta
kell alá alap de egész nap.ki bírja nekem
nem porozik jól eldolgozható és még az ára is baráti....mi kell még?😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Imádom hétköznapokra tökéletes kis paletta
kell alá alap de egész nap.ki bírja nekem
nem porozik jól eldolgozható és még az ára is baráti....mi kell még?😏

Evelyn31

2018. október 2.

Második palettám ettől a márkától. Nagyon tetszenek a színek,jól kombinálhatóak,pigmentáltak,de sajna kicsit porol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

exhocmomento

2018. augusztus 15.

Mindenképp igényli a szemhéjalapot, anélkül a színek nem elég intenzívek és nem túl tartósak, a mélyítővonalba begyűlnek. De alappal ezek meg is oldódnak, és órák múlva is tökéletes állapotban találom. Építhetőek, jól satírozhatóak, szépen kombinálhatóak. És persze 32 féle szín majdhogynem kihasználhatatlanul bőséges. :) Csillogó és matt színek egyaránt vannak benne, lehet vele hétköznapra is és alkalomra is alkotni. Tényleg porol minimálisan, de szerintem annyira nem, hogy csillagot kelljen érte levonnom. Glamour napokon nagyon megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

szabo123

2018. augusztus 15.

* van benne mindenféle színből.
** építhető.
*** nem potyog.
**** tartós
-* sajnos porol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

* van benne mindenféle színből.
** építhető.
*** nem potyog.
**** tartós
-* sajnos porol.

M3la

2018. augusztus 9.

Nagyon szép, pigmentált színeket tartalmaz. Első komolyabb palettám volt ezelőtt 2 évvel, és azóta is használom. Bár már találtam olyan palettát ami megy a szememhez és a bőrtónusomhoz, attól még megtartottam és néha-néha használom. Főleg a világosabb csillogós színeket a belső szemzugba és a szemöldök alá. A sötétebbekkel sajnos nem tudok mit kezdeni, de aki a füstös szemeket is szereti, annak tökéletes! Az arany színek pigmentáltságától elállt a szavam. A titok a csillogós színekhez (ami amúgy nem titok) az, hogy fixálósprét fújok az ecsetre és úgy viszem fel. Nagyon szép!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Orsi0625

2018. július 28.

Nagyon szeretem,szerintem gyönyörű színei vannak. 1-2 áranyalaton főképp az aranyosokon egy réteg képződött,de picit lekaparva teljesen jó és ez engem nem zavar. Meg vagyok vele elégedve,főleg ,hogy rengeteg szín van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Nindzsuuu

2018. július 20.

Először a matt verzióját vettem meg amibe szerelmes vagyok azóta is. Ez a paletta is tökéletesre sikerült. A MUR palettákat amúgy is imádom. Jól kombinálható színei vannak, szinte bármilyen sminket el lehet vele készíteni. Kezdőknek is bátran ajánlom. Alapból sincs magas ára, de egy akció keretein belül kötelező beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

ksissie

2018. július 19.

A videókon sokkal pigmentáltabbnak tűnt, amiatt és a színösszeállítás miatt vettem meg. Pár szín tényleg pigmentált, de nem vagyok elragadtatva. Rettentően porzik az összes matt, a csillámos színek közül párat csak ujjal lehet felvinni, hogy látszódjon is valami. Összességében tartósnak mondanám szemhéjalap mellett, de ami a pigmentáltságot illeti, a "noname" palettám sokkal jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

beresregina95930

2018. július 17.

Nem túl pigmentált illetve porosodik.. kezdő szettnek elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Nem túl pigmentált illetve porosodik.. kezdő szettnek elmegy.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate