Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3990

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2800 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Új, doboza nélkül, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
pillacskak

2018. július 6.

Ez kötelező darab. extra tartós és pigmentált, nem fogy gyorsan. Vedd meg!!! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Mancsoska

2018. június 13.

Meguntam, hogy reggelente mono púdereket és kisebb palettákat kell nyitogatnom, keresgélnem, majd megint elraknom, így úgy döntöttem, veszek egy nagyobb palettát, amivel a mindennapi sminkemet elkészíthetem. Ezt a színei miatt vettem meg, bár csak a doboza hátulján láttam mi is van benne, teszter sajnos nem volt kirakva a boltban. Szerencsére abszolút bevált, a színek tényleg gyönyörűek és jól kihasználhatóak (számomra legalábbis, a flawless 2 paletta túl hideg árnyalatúnak tűnt nekem). A matt árnyalatok meglepően jók, drogériákban nem igazán találtam még jól eldolgozható, pigmentált matt szemhéjpúdereket. A fényes színek is gyönyörűek. Alkalmi és hétköznapi sminket is el tudok vele képzelni, vannak benne nagyon természetes színek és sötétebbek is.

Update: Sajnos már nem vagyok olyan elégedett vele, mint a kezdetekkor. A matt színek gyakorlatilag már használhatatlanok, egy fucsa réteg alakult ki rajtuk, amit sehogy sem tudok eltávolítani. A csillámos színek még mindig kitűnőek,de matt színek nélkül elég nehezen tudom őket mindennapokra használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Amanda90

2018. május 25.

Imádom. nekem jobban bejön mint a Naked palettám. Pigmentál, nagyon tartós (ha van alatta UD primer potion). Vannak néha akciósan a pinkpandán, megéri a pénzét olyankor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

kklaudia

2018. május 21.

Sajnos nekem nem jött be. Szerintem abszolút nem pigmentáltak a színek, rendesen porolnak. A csillámos árnyalatok még csak-csak elmennek, de a matt darabok számomra botrányosak. A márkának már több kontúr palettáját is használtam, azok viszonylag beváltak, de ezzel kapcsolatban csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

koborzoja

2018. május 17.

Imádok minden Revolution palettát. Gyönyörűek, tartósak, szépen lehet építeni, összedolgozni. Csillámló színektől elájulok. A tambeauty oldaláról érdemes rendelni, ha összegyűlik 40 font-nyi termék, ingyen kiküldik. Töredékébe kerül úgy, mint a drogériában.
Palettából soha nem kell ezentúl más. Tökéletesek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Palettából soha nem kell ezentúl más. Tökéletesek!

lemontree

2018. május 1.

PinkPanda akció keretein belül vettem, úgy nagyon megérte (~2500 körül). Még nem próbáltam minden színt belőle, mert nude árnyalatom van bőven más palettákban, a mattok helyett meg inkább a csillámos színeket preferálom. Viszont alappal tartós, az erősebb árnyalatok is szépen kijönnek. Főleg a rózsaszíneket, bordókat, feketéket preferálom belőle és a pezsgőszínű árnyalatot, jó, hogy sokféle sminket össze lehet belőle hozni. Lila árnyalatokat kicsit hiányolok a sok földszín helyett, de ennyi baj legyen. :) Szerintem kezdő palettának szuper, lehet visszafogott és feltűnőbb sminket is alkotni belőle, jól lehet kombinálni őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

Mnemosyne

2018. április 23.

A színválaszték szép és változatos, az ára nagyon kedvező, a tartósságát illetően egyes színek kissé gyengén teljesítenek. Összességében jó kis paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Aria249

2018. április 8.

Szinte minden nap előveszem valamelyik árnyalata miatt, nagyon szeretem. Ár érték arányban nagyon jó. A színek erősek és többségében jól pigmentáltak, a sötétebb árnyalatok kicsit potyognak, de egy primer solat segít rajtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

dorottyagera

2018. április 5.

Imádom :) Minden nap ezt használom. Szépen pigmentált és tartós 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Imádom :) Minden nap ezt használom. Szépen pigmentált és tartós 10/10

birdie

2018. március 13.

Féláron vettem, mert valahogy sokkal többet nincs kedvem áldozni egy palettára, mert nem nagyon sminkelem a szemem. De ennél a palettánál jöttem rá, hogy tulajdonképpen azért nem hangsúlyozom a szemem, mert az általam vásárolt olcsó drogériás palettákkal nem lehet. Mert pl. 12 színből 8 ugyanolyan (semmilyen) felvéve, és el is tűnik a szememről nap felére. Nos....ennél a palettánál rájöttem, hogy lehet szemet sminkelni. Nem mindegyik árnyalat erős, szép színű, de legalább meg lehet különböztetni két árnyalatot és látszik is a szememen, ha felviszem...főleg a világosabb árnyalatoknál szembetűnő ez a különbség az olcsóbbakhoz képest. Szóval én teljesen elégedett vagyok, próbálom használni a legtöbb színt, kísérletezgetek vele. Szerintem alkalmi és hétköznapi sminkekhez is alkalmas. Én azt hiszem árban nem is megyek feljebb paletta terén, nekem bevált és lehet, hogy rendelek még a márkától. De csak akkor, ha ez elfogy valaha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate