Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Használt, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
pszabina

2018. február 10.

Akciósan sikerült beszereznem,de ettől függetlenül is megérné az árát. A színpaletta nekem bejön, bár az alap, matt árnyalatok leginkább semmilyenek. Az állaga nekem megfelel, könnyen lehet vele dolgozni és szép sminkeket készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Diaaa

2018. február 3.

Egyik kedvencem lett :) nagyonszép sminkeket lehet vele készíteni :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Egyik kedvencem lett :) nagyonszép sminkeket lehet vele készíteni :)))

fruzskai

2018. február 2.

Akciósan sikerült beszerezni, ennyiért minden fillért megért amit ráköltöttem (sőt, lehet még teljes áron is). A színek elég változatosak, nagyon változatos sminkeket tudok vele készíteni. Átlagban megfelelően pigmentált, nem nagyon potyog és ami igen az könnyen lesöpörhető, nem húz csíkot. Ami igazán tetszik benne azok a csillámos színek, egyszerűen csodaszépek. Revolution fixálóval, primer nélkül is jól bírja a napot. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

katagali92

2018. január 15.

Hát, hát... nem lesz a kedvencem. Van olyan szín,ami annyira potyog és porolódik, hogy csoda nézni. Vannak olyan színek, aminek nincs is színe (akkor meg minek van ott ugye), vannak olyanok amik csodás színek lennének, de nem elég pigmentáltak (a bordós árnyalatok, nagy szívfájdalomra), és van olyan ami csodaszép ígyis úgyis (pl világos csillámos színek - akár highlighterként is ajánlom). Na már most, egy 4000 ft körüli palettától én nem várnék ilyen ingadozó teljesítményt, mert feleenyiért is lehet jó palettát kapni, aminek minden színe csodás (lásd Lovely paletták például). Adok még neki esélyt, próbálkozom vele, majd esetleg írok update-t. Egyenlőre 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

kovacs12zita

2018. január 9.

Imádom ezt a palettát! Szuper sminkeket lehet vele kreálni szerintem. Bár egy két árnyalatot hiányolok, és van ami számomra nem illik ebbe a színösszeállításba és nem tudom használni, de ettől függetlenül még mindig szeretet van :D A két bordós árnyalátnál kicsit élénkebb színeket vártam volna, ők nem olyan pigmentálátak sajnos. De a többivel meg vagyok elégedve. Én féláron tudtam beszerezni, 3000-et még kiadtam volna érte, de 4000 felett már lehet más lett volna a választásom.
Ettől függetlenül szerintem egy szuper kis paletta egyszerűbb sminkekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Ettől függetlenül szerintem egy szuper kis paletta egyszerűbb sminkekhez.

downtoearth

2017. december 30.

Az egyik kedvenc palettám, majdnem mindennap használom és az ára sem túl magas. A barnás, rózsaszínes árnyalatok a kedvencem, nagyon jól el lehet dolgozni őket, pár réteg felvitele után a lilás színek is nagyon intenzívek lesznek. 1-1 arany és ezüst árnyalat pedig jóval drágább szemfestékeket is felülmúl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Lina14

2017. december 17.

sok benne a jo szin, de van rossz is
a csillamos vilagos szinek fantasztikusak, a matt barnak okesak, de nem potolhatatlanok
a bajom a feketevel, csillamos feketevel van, nagyon szurkesek, a csillamos meg mindenhol van, cask a szememen nem
szepen el lehet oket dolgozni, nem nagyon porolosak, de az arkategoriaban nagyon klassz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

sok benne a jo szin, de van rossz is

bubilany

2017. december 4.

Ajándékba vettem, de eddig csak pozitív visszajelzéseket kapok róla :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Ajándékba vettem, de eddig csak pozitív visszajelzéseket kapok róla :)

trixie22

2017. november 26.

Londonban jutottam hozzá ahol nagyon baráti ára volt, ennyiért teljesen megérte, de ahogy már az előttem szólók is írták néhány szín rettentően porzik, de szerintem lehet velük dolgozni ettől függetlenül is. A csillámos színeket nagyon szeretem, bár feltéve több ugyanolyannak hat. Szerintem a hétköznapokra remek választás, de 6-8 óra után rajtam már csak nyomokban látható. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Tincu01

2017. november 12.

Nagyon porzik. Amennyire szerettem, mikor megvettem, annyira "muszájból" nyúlok érte már... Mivel akcióban vettem, így egyáltalán nem sokallom érte még most sem. Érdekes, hogy a palettámnak nem minden színe porzik, de pont az, amelyiket legtöbbször használnám.
A tartósságával nekem nem volt bajom, de újra már nem veszem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

A tartósságával nekem nem volt bajom, de újra már nem veszem. :(

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate