Best of Beauty 2019

Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3990

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Használt, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
nyuszoka22

2017. november 9.

Évek óta használom, és nagyon szeretem, gyönyörű színei vannak. Nekem nem potyog, és bírja egész nap, nem kopik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Kori

2017. november 5.

Update:
Egyre ritkábban nyúlok érte, a kezdeti rajongás elmúlt. Porol, alappal is potyog, főleg a csillámosak, és a tartóssága sem túl jó, alappal sem.
Más márkák palettái próbálása után azt kell mondjam, hogy a színek legtöbbje nem eléggé pigmentált.
A teljes ár feléért, ugyan fele ennyi színnel, de legalább kétszer jobb palettát is lehet kapni, ami jóval tartósabb és pigmentáltabb.

2017.05.07.
Életem első (igazi) palettája. Megrendeltem magamnak karácsonyi elő ajándék gyanánt. Alig vártam, hogy megérkezzen, 2 napig csak gyönyörködtem benne, aztán végül hozzá mertem nyúlni. Azóta nagyon gyakran használom, a színek is elég széles skálán mozognak, egy natúrabb vagy egy erősebb smink is elkészíthető vele. 70%-át tudom csak kihasználni, vannak színek, amikért egyszerűen nem nyúlok, illetve van amiért nyúlnék, de sajnos nincs. Van néhány szín, ami elég becsapós, ugyanis a tetejükön lévő csillámok teljesen más színt sejtetnek,mint amilyenek valójában. Szemhéjalapozóval sem tökéletes. Egy két szín porol, néhány csillámos potyog is, de megfelelő technikával és fixálással nem teszi tönkre az egész sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Update:

2017.05.07.

HeniManUtd

2017. október 13.

Nagyon szeretem ezt a palettát, bár nem annyira tartós mint vártam. Ennyi pénzért viszont ajándék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Szabina911213

2017. október 10.

Szép színei vannak, de mint ahogy korábban írták rettenetesen porzik és nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

HorvCinti

2017. szeptember 5.

Nagyon rossz ezzel a palettával dolgozni. Porzik és ami számomra a legrosszabb egyáltalán nem pigmentált. Ha valamit össze is hozok vele hamar lekopik.
Használtam már primerrel, sőt még fixálóval is és így is csalódás. Csak azért kap 2 csillagot mert sok szín megtalálható és hogy van hozzá tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

eperkonzerv

2017. augusztus 28.

Biztos velem van baj, látom sokan szeretik ezt a palettát.
Sajnos nagyon nehéz eldolgozni a színeket, alappal, jó ecsettel is egy rémálom. Ha nagy nehezen felviszem egyenletesen akkor pedig eltűnik mint szürke szamár a ködben kb. 2 óra alatt. Mindezek mellett még porol is. Kezdőknek nem ajánlom, szerintem tényleg szenvedés ezt használni. Ugyanezért az árért vettem már SOKKAL jobb palettákat, igaz kevesebb színnel.
Hogy mondjak valami pozitívumot is: a színek szépek, néhány belőlük egész jól pigmentált és könnyebben kezelhető, de sajnos összességében pontozva ez a paletta csak 3 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Biztos velem van baj, látom sokan szeretik ezt a palettát.

Lovemakeup

2017. július 23.

Karácsonyra kaptam, azóta rendszeresen használom, főleg a bordós-aranyos-bronzos színeket. Azokat egyszerűen imádom, sajnos fogynak is rendesen. :D A színek nagy része szépen pigmentált, bár akad,amelyik picit porol, de nem vészes szerintem. Alappal intenzívek és tartósak.
Hatalmas pluszpont a nagy tükör benne. :) Összességében egy nagyon jól kihasználható paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

titkoskuss

2017. július 21.

Aki szemez vele annak nagyon ajánlom, hogy ne tegye, hanem azonnal vegye meg! Gyönyörű majdnem minden szín (a többiek által már említett sötétzöld és sötétkék kivételével), alappal tökéletesen kitart egész nap, keverhető, kombinálható, és jóformán feleslegessé teszi a többi palettát, mert minden alkalomra tökéletes. Én lassan betegesen szeretem (néha hobbi szinten csak nézegetem és gyönyörködök benne 😂😂😂)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Noncs

2017. július 4.

Ár-érték arányban szerintem nagyon jó paletta. A színek közepesen pigmentáltak, a fényes/csillámos színek picit porolnak, de nem vészes. Nagy a színválaszték, a hétköznapitól az alkalmi sminkig bármit el lehet vele készíteni. A tükör külön tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

edi01

2017. június 28.

Nagy kedvenc! Minden olyan szín benne van ami alkalmi de hétköznapi használatra is kell. Ezek inkabb a nude és military keverekei mert nincsenek benne nyari elenkebb színek. De tokeletes. Ez egy alap darab az elenk szinu paletta mellett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate