Best of Beauty 2019

Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3990-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3990

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Használt, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
Alverya

2017. június 27.

Első MUR palettám, de biztosan nem az utolsó. Erősen pigmentált, gyönyörű színek vannak benne, amik egymással jól kombinálhatók, jól satírozható. Egyetlen problémám vele, hogy a 32-ből csak 5 matt szín van, de még így is a kedvenc palettám mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

sttramara

2017. június 7.

Csajok MOST csapjatok le erre a csodára PinkPandán 1883 Ft!!
Imádom!!Csomagban rendeltem egy ecsetkészlettel,de már nagyon rég óta szemezgettem egy Revolution palettával,de így ő lett a befutó!Nagyon változatos színek vannak benne,minden alkalomra készíthető smink az biztos.Olyan gyönyörűen fenn maradnak,a nude színek csodásak.Imádom!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Csajok MOST csapjatok le erre a csodára PinkPandán 1883 Ft!!

Julcsiturkyy

2017. május 30.

Szeptemberben vásároltam ezt a gyönyörűséget. Első sminkpalettám volt, szóval nem volt összehasonlítási alapom. Teljes mértékben megéri. A színek pigmentáltak Legjobban a bronzos színek tetszenek a palettából.
Sajnálatos módon vmi miatt a jobb szemem nem bírja festékeket. Nagyon szomorú vagyok, hiszen egyik kedvenc palettám( makeup revolution bbb és egy L'oreal palettán kívül)
Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
5/5-a szem irritáció miatt nem kap csillagot
update: szerencsére már nem irritálja a szemem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
5/5-a szem irritáció miatt nem kap csillagot
update: szerencsére már nem irritálja a szemem!!!

nemethadri

2017. május 27.

Imádom! Nagyon jól pigmentáltak a színek, könnyű velük dolgozni. Szépen összemoshatóak. Megéri az árát :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

fanniblue

2017. április 24.

Nagyon szép paletta, szép színekkel, giga nagy tükörrel. Nekem az első nagyobb palettám,amiben sokszínű, kombinálható színek vannak.
Szeretem, egy ideig nem kell vennem sokszínű palettát azthiszem. :D
Azonban potyog a szentem. Potyog, és van néhány turpisság a színekkel. A sötétkék és sötétzöld sajnos nagyon nagyon fekete. Alább írta valaki, hogy fekete szemfesték színes csillámmal, sajnos egyet kell értsek. A matt világos színek nemigen fednek :T Plusz, az eset érintésére nekem nagyon sérülnek a korongok :T pedig nem vagyok egy durva ecsetelő :D Viszont a bronzos,aranyos, bordós, barnás színek nagyon szépek :) A felét még nem próbáltam ki, de még biztos lesznek vele jó élményeim. Leértékelve vettem Pinkpandán, 1800 forintért, ennyi pénzért ajándék még így is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Szeretem, egy ideig nem kell vennem sokszínű palettát azthiszem. :D

abicicaaa

2017. április 21.

Az arany arnyalatok..egyszeruen meg kell halni ertuk, mar csak ertuk megeri az arat.
Nehany matt arnyalat elegge semmirevalo, foleg a sargak es pinkek, a barnak nem rosszak.
A sotetkek egyszeruen borzaszto, szimpla fekete festek nehany szem kek csillammal.
A ket bordos/voroses szinte ugyanaz az arnyalat, valamint a legfelso sorban levo 2 csillamos is alighanem megkulonbozhetetlen.
A zoldes csillamos szin pedig eszmeletlen, egyedi, meg nem talalkoztam ilyen arnyalattal.
Osszessegeben nem rossz, amit szeretek benne azt annyira szeretem, hogy nagyon :D
A kevesbe jo minosegu arnyalatok ellenere is megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

A kevesbe jo minosegu arnyalatok ellenere is megvennem.

merciszb

2017. április 4.

A tartósságával vannak kivetni valóim, de alapvetőleg ár-érték arányban jól szuperál. Smink alap előtte és fixáló utána ajánlott, úgy kibír egy napot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

AltEra

2017. március 21.

Bár a színek nagyon szépek és elsőre maga a paletta is gyöngyörű volt (hatalmas tükörrel), de a használat után nem voltam elégedett. A színek pigmentáltsága nagyon változó, a csillogósok közül a nagyobb darabokat tartalmazók potyognak. Enyhén porol és alap nélkül nekem nem volt túl tartós. Ha valaki tud jó tippet, min tart, szóljon, mert remek színei vannak és szeretném kihasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

szs

2017. március 12.

Hát én nem estem tőle hanyatt. Szerintem a hasonló árnyalatok ugyanolyan színűek bőrön, főleg a világos színek. Nem is igazán pigmentáltak, és porzanak össze vissza. Ha van valami akció rá akkor megéri, de teljes áron szerintem nagyon nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

fici

2017. március 3.

Nincs panaszom rá, elég tartós, szépen kombinálható színekkel. Némelyik nude szín nem túl intenzív, de ezt a ,,hiányosságát" kompenzálja, hogy sok erősen pigmentált szín közül válogathatunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate