Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2800 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Új, doboza nélkül, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
alexaharis

Korcsoport: < 18
2017. március 2.

Nemrèg èrkezett meg,eddig nagyon szeretem. Akinek az ilyesmi szìnek állnak jól az min. a 90%-át ki tudja használni,de azèrt nem árt ha nem ez az egyetlen szemhèjpùderünk,mert nagy rèsze csillogò szìn. Minimálisan porzik ès elèg tartòs.Nyilván nem egy Tarte™ paletta,de ár/èrtèk arányban tökèletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 2.

MoHajnalka

2017. február 27.

Nem rossz. Vannak benne színek, amiket minden nap használok, sőt! A fényes színeket kis olajjal keverve fantasztikus állagot értem el, de olaj nélkül is szépen pigmentáltak. Viszont a paletta felét nem tudom használni, annyira lehetetlen színek vannak benne. Próbáltam a sötétebb színekkel party sminket csinálni, de egyszerűen nem olyan színű lett a szemhéjamon mint vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

dorikatapal00

2017. február 9.

Nekem is ő az első "komolyabb" palettám, és meg vagyok vele elégedve. Sajnos könnyezős szemem van, minden elmosódik, de ez tökéletesen tart több óra után is. Ajánlom, abszolút. A színek gyönyörűek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

szilvasitimea

2017. január 23.

Az első szemhéjpúder palettám, és imádom. Nagyon szeretem a színeit, jól kombinálhatóak, nagyon jól pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Nancika

2017. január 18.

Lehet én vagyok más termékekhez szokva, de nekem túl potyogós, porzik, több rétegben kell a világosabb árnyalatokat felvinni. Röviden: nem estem tőle hanyatt. De nem is teljes csalódás, mert gyönyörűek a színei, könnyű vele dolgozni és tartós a végeredmény (legalábbis az Artdeco alapomon). Még csak ismerkedünk egymással, de vannak nagyon szép színei, amiket biztosan jó párszor használni fogok még, viszont vannak olyan színei (főleg a világosabb, esetleg kicsit mattabb árnyalatai), amik meg sem látszódnak... Pandás leárazáskor teljesen baráti az ára, teljes áron viszont biztosan nem éri meg. Sajnos nem természetes (de ezért nem vonok le csillagot, hiszen tudtam), de legalább állatkísérletektől mentes. Már ez is több, mint a semmi, úgyhogy ha nem is teljes lelkesedéssel, de legalább meg tudtam venni (sok más palettáról ez sem mondható el). :) (Viszont a szememet amúgy is maximum különleges alkalmak és fotózások alkalmával festem a spirálon kívül mással, arra jó ez is egynek a sok közül... :) )

Update: Hogy lássátok kivel van dolgotok, voltam annyira cuki, hogy összemaszatoltam a kezem, hogy látható legyen, melyik szín szépen pigmentált és melyik nem. Mivel ugye ilyenkor sokkal erőteljesebbek, pigmentáltabbak a színek, mint amikor ecsettel visszük fel őket, ezért egy pár árnyalatnyit vonjatok le ezekből:

Mindenki döntse el maga, hogy szerinte-e megéri-e neki megvenni egy olyan palettát, amiben igen sok szín van ugyan, de azok harmada (pont a legszebb színek amúgy) egyáltalán nem pigmentáltak, a termék összetétele sem szép, dolgozni is sokszor kicsit nehezebb vele, mert porzik és hullik (bizonyos színek csak, más színei nagyon ügyesek)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

mezike

2017. január 11.

Én akciós vettem, de imádom! Már nagyon régóta kiszemeltem magamnak, de csak fél évre rá rendeltem meg. Jól pigmentált, sokáig fent marad, és szép árnyalatokat lehet vele készíteni. Első ilyen palettám volt, de csak ajánlani tudom mindenkinek. Pink Pandán többször is van akcióban a testvéreivel, érdemes figyelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

RekaDora

2017. január 11.

Karácsonyra kaptam,már rég ota vágytam rá. Bármilyen sminket meg lehet vele csinálni,akár hétköznapra,akár alkalomra. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

szoszigabi

2017. január 5.

Hát ez a paletta egy álom! Nagyon szép színek, nagyon jól pigmentáltak is, szuperül lehet kombinálni őket. Matt, szatén és csillámos vegyesen, gyakorlatilag bármilyen sminket el lehet vele készíteni. Én mindig alappal használom, lerobbanthatatlan, még este is ugyan olyan, mint ahogy reggel megcsináltam! :) Tükör is van benne, ami egész nagy, mint maga a paletta is. Pinkpandán sokszor akcióznak és tényleg kedvező áron ehet hozzájutni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

xmsziszi

2017. január 5.

Pinkpandán szereztem be. Jól pigmentált, smink alappal tartós. A színek szépen variálhatóak. Én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Alexav98

2017. január 3.

Már nagyon régóta szemeztem ezzel a termékkel, végül karácsonyra megleptem magam vele. Féláron rendeltem. Szerelem volt már akkor mikor megláttam a színeket élőben. Nagyon szépek!! Nem porzik, sokáig bírja, nagyon pigmentált. Egyszerűen a legjobb paletta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate