Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3990-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3990

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Használt, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
szandiir

2016. december 30.

A legjobb szemhéjpúder paletta amit valaha használtam! Gyönyörű színek, jó pigmentáltság, és egy szemhéjbázissal kibírja reggeltől késő estig (anélkül is kb. 8-10 órát). Tökéletesen egymásba lehet őket satírozni, és nem gyűlik össze a "szemhéjráncba".
Rejtett szemhéjúaknak nagyon ajánlom (én is az vagyok). Ezzel mi is eltudunk készíteni egy jó szemsminket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

kallaikitti203

2016. december 25.

Összességében nagyon szeretem ezt a szemhéjpúder palettát. Kb féláron jutottam hozzá és borzasztóan örültem neki. Öt csillagot kaphatna, ha a világos színeket jobban ki lehetne használni. Nagyon sokat kell belőlük pakolgatni, hogy szépen mutasson. A tartóssággal sincsen probléma egy jó primerrel egészen sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

nocika113

2016. december 24.

Én kb két hete vetettem rá magam, mikor kb fél áron árulták. A matt verzionál ezerszer jobban szeretem, nem porzik annyirra. Az egyetlen levonás a világos színek kihasználhatatlansága miatt jár. Egyszerűen nem lehet annyit pakolni belőlük, hogy tényleg meglátszódjon. Nekem alappal és alap nélkül is simán kibírt 12-14 órát is szóval ezzel nincs probléma. Megprobálom még a világos színeket életre lehelni és utána update-elek ha szükséges :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

CutestLamb

2016. december 14.

A legelső szemhéjpúderpalettám volt ez a kicsike. Eleinte teljesen el voltam tőle ájulva, hogy hű meg ha, milyen szépek a színek és imádom, de többszöri próbálgatás után rá kellett jönnöm, hogy a legtöbb világos szín eléggé építgetős, nem fog 2 "tunkolás" után olyan színt adni, mint ami a palettában van. Ha van ideje az embernek, gyönyörű sminkeket lehet vele elkészíteni, de ez rengeteg porzással ill. az azutáni alapozó igazgatással és pepecseléssel jár. Mindenkinek szíve joga, hogy ez megéri-e, én még ezekkel a feltételekkel is nagyon szeretem ezt a terméket. Alapjában csak 4 csillagot adnék rá, de mivel nem tesztelnek állatokon, nekem ez megér +1 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Merlotwine

2016. november 23.

Pár hete vettem. Ár-érték arányban top!
Egy jó primeren kitart egész nap, a csillogó színek gyönyörűek!
Tele van szép, natúr színekkel, nem rakták tele használhatatlan hupililákkal meg öregasszonykékekkel.
Pigmentáltabb, mint néhány drágább termék.
Bárkinek ajánlanám. Tényleg kihasználható, szép paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Pár hete vettem. Ár-érték arányban top!
Egy jó primeren kitart egész nap, a csillogó színek gyönyörűek!
Pigmentáltabb, mint néhány drágább termék.
Bárkinek ajánlanám. Tényleg kihasználható, szép paletta.

Lorelloo

2016. november 21.

Jók a színek igaz 1. szemhéj púder palettám így nincs mivel össze hasonlítanom de nekem bevált és 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

csizmadiacinti

2016. november 13.

Leárazáskor vásároltam, megérte! Nem olyan tökéletes a pigmentáltsága, mint ahogy az ránézésre tűnik. Nagyon nagyon nagy pozitívum számomra, hogy kísérletmentes, és azért elég jó minőség! Nagyon jól kihasználható de alap, primer mindenképp kell alá! (Habár nálam nem szokott befolyásoló tényező lenni, de gyönyörű a csomagolása.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

DinaEcker8

2016. november 11.

Azért rendeltem meg, mert nagyon olcsó volt és nem bántam meg! Régóta szerettem volna egy nagyobb szemhéjpúder palettát, ami jó minőségű is egyben. Nagyon elégedett vagyok vele, szépen pigmentáltak a színek, és csak a csillogós színek potyognak, de azok se nagyon durván. Tartós, és nagyon szép sminket lehet vele készíteni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

xszemyx

2016. október 24.

Nem vagyok maradéktalanul elégedett. A csillámos árnyalatok alapvetően szépek, bár nem mind olyan szép felkenve, mint amit ígér ránézésre (pl. mélykék), és sok a nagyon hasonló szín. De ezekkel a színekkel legalább lehet dolgozni, nem úgy, mint a matt színekkel. Azok porolnak, és szemhéjbázison sem tapadnak meg nekem, csak foltokban, és a pigmentáltságuk is messze alulmúlja a csillámos társait. Nem beszélve arról, hogy kb. 4 matt szín majdhogynem ugyanaz. Kezdő palettának nem rossz, elvagyok vele, szárnynyitogatásnak tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

oliviabogyo

2016. október 16.

Gyönyörű színek és szuper minőség. Megfelelően előkészítve akar egy teljes napig-reggeltől estig kibírja a szememen és nem kenődik. A csillámos hatású árnyalatok pedig eszméletlen szépek :) nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate