Best of Beauty 2019

Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: Nancyke, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Használt, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 3500 , Eladó: agica31
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
molnarjazmin

2016. október 12.

Még ezelőtt nyáron jött ki a nyakamon egy kisebb helyen az ekcémám és miután megvettem ezt a palettát, a szemhéjamon is kijött az ekcéma és most látom, hogy van benne parabén. A színek nagyon tetszenek, főleg a bordó színek. Pigmentáltak, közepesen tartósak, de az ekcémám miatt sajnos nem vehetem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

orsisro

2016. augusztus 29.

Én imádom a csillogó színeket, ebben a palettában a legtöbb színnek van egy kis csillámos hatása. Szépen összedolgozhatóak és könnyen találsz összeillőket. Akciósan vettem azthiszem 1890ért, annyit simán megért és szerencsére szinte az összes szín tetszik, úgyhogy ki tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Vicus

2016. augusztus 21.

Gyönyörűséges paletta, kiváló minőségben. A csomagolása is nagyon minőségi. Nagyon szép színek, majdnem mind szuper pigmentált. Teljes áron is megéri, leárazva pedig kötelező darab. Nagyon örülök, hogy megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

em0103

2016. augusztus 14.

Ez volt az első MUR palettám, és nem okozott csalódást. Jól pigmentált, tartós és gyönyörű színei vannak. Véleményem szerint jól kihasználható, hétköznapi és alkalmi smink terén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Pinkie28

2016. augusztus 9.

Egyszerűen IMÁDOM!! Féláron jutottam hozzá akció keretében, de teljes áron is megérte volna! Sokadik MUR palettám, eddig az Affirmation volt a kedvenc, de megjött a trónkövetelő! :) Gyönyörű színei vannak, pigmentáltak és tartósak!! Én MAC szemhéjalapot használok hozzá. Egy szó mint száz ha lehetne 10*-ot adnék rá!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

nanne

2016. augusztus 2.

Ennél is jó lett volna, ha a paletta nem fekete, hanem olyan, mint a doboz. A színek szépek, a tükör is jó, a minőség is megfelelő. De rájöttem, hogy bár hétköznapokon legtöbbször a barnák után nyúlok, ez a 32 szín teljesen felesleges, főleg, hogy tényleg sok hasonló szín van, és a csillámos árnyalatok aránya is túlzás. Ettől függetlenül szeretek ránézni, de azért kedvenc nem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

brondegirl

2016. július 26.

Nagyon szépek a színek, sokféle sminket lehet készíteni vele, hétköznapi, természetes, bulis, elegáns stb.. Viszont ami negatívum, hogy a világos színek nem elég pigmentáltak, szinte nem is látszik ha felviszem a szemhéjamra. De a többivel elégedett vagyok, nem porzik, jól pigmentált, igaz én a matt, barnás színeket használom legtöbbször, a fényes, csillogó színekhez ritkábban nyúlok. Bár szerintem elég sok a hasonló szín, esetleg lehetett volna választékosabban is összeállítani. De ezektől függetlenül örülök, hogy megvettem, az ára megfelelő, ennél többet nem is szeretnék palettára költeni. Mióta megvan, mást nem is nagyon használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

kfruzsi

2016. július 1.

Gyönyörű színei vannak, viszont van olyan, ami elég nehezen satírozható és darabos.
Ár-érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Ár-érték arányban nem rossz.

sisieni

2016. június 13.

Megoszlik a véleményem a palettáról, kicsit több benne a csillámló szín, mint amire nekem szükségem lenne, így azoknak sajnos csak egy kevés részét használom. A matt színeket szeretem nagyon, tartósak és szépen lehet velük dolgozni, bár itt is van kivétel, ki kell tapasztalni. Nem bántam meg, hogy megvettem, jó árban van és jó minőségű is, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

kaszalevi

2016. május 20.

Szemhéjpúder alapra használom, reggel 7-től délután 5-6-ig ugyanolyan szép marad. Nagyon szép színek vannak benne, de kb. 4-5 szín az, ami nekem igazán bevált (de ez lehet az én hibám, hogy ennél többel nem tudok megbarátkozni...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate