Revolution

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2017. február 3.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3890 Ft

A Makeup Revolution strobe krémje a legújabb trend! Ragyogó alapot biztosít az alapozónak így a bőr egészséges ragyogást kap.

Ár: 3890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
600 Ft - Makeup Revolution Ultra Strobe Cream
Ár: 600Ft , Eladó: Wee
Állapot: 65-70%ig van még benne, keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes Budapesten/ posta / Foxpost, csomagautomata
JenniiOlah

2016. október 24.

Hát őszintén szólva először azt sem tudtam, mit kezdjek ezzel a termékkel, mert soha nem használtam még ilyen "strobing" dolgokat, nem hogy krém állagút. De aztán szépen felvittem azokra a helyekre, ahova a por alapú highlighter-t szoktam és megtetszett. Nincs akkora "fénye", mint ahogy azt én szeretem de ezt ki tudom küszöbölni azzal, hogy még egy vékony csíkkal ráteszek a strobing stick-kel, úgyhogy pont jó. :)
Viszont, ha éppen természetesebb csillogást szeretnék, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

Viszont, ha éppen természetesebb csillogást szeretnék, tökéletes.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületi hártya képző anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak