Malizia

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szityike, Módosítva: 2015. július 29.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Dezodorok

Kellemes illatú tartós illatszer.

• Finoman érzéki illat.
  • Egy illatos gondoskodás, amely feltárja a vanília és a pézsma harmonikus romantikáját.
  • Édes és elragadó.

dreammiyss

2018. február 2.

Az illata kellemes, talán enyhén émelyítő. Szívesen használom hétköznapokon a ruháim befújására, a szekrényembe is befújok néha-néha. Szobafelfrissítéshez is tökéletes, emellett persze dezodornak is kiváló. Sokoldalú kedvesség. Az illata hosszantartó. A bőrömön egy nap után is érződik a vanília illat! A táskámban kapott helyet. Szuper kis termék. Köszönöm az ajándékozómnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

bubilany

2017. augusztus 28.

Ez és az "amour" társa alapdarab a szekrényemben. Olcsó, tartós és szuper illat!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Damayanti

2015. november 27.

Imádtam gimis koromban, nem émelygős, mégis ínycsiklandó, finom vanília illatba burkol, anélkül, hogy puding vagy mű vanília aroma mellék szaga lenne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

bugosgizi

2015. november 16.

Nagyon szerettem ezt a dezodort mert nagyon ütős vanília illata volt. Csak sajnos az izzadást nem igen gátolta sőt ha egy picit irritált volt a hónaljam annyira mart hogy csillagokat láttam. Ezért én inkább a ruhámra fújtam. Úgy viszont szépen megállta a helyét. Parfümnek jó. Viszont nem venném újra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Szityike

2015. július 23.

Szuper intenzív, édeskés, mély vanília illat!
Olyan tartós, mint egy parfüm, reggeltől estig megtartja a ruhád az illatát.
Kifejezetten csábítónak és nőiesnek találom- imádom! :)
Én egy DM-ben vettem kiárusításon, féláron, így szuper vásárlás volt, azóta is "kincsként őrzöm" és ritkán használom, mert azóta sem láttam máshol...
Ajánlom mindenkinek, aki szereti az édes, nőies, fűszeresebb vaníliás illatokat! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Szuper intenzív, édeskés, mély vanília illat!
Olyan tartós, mint egy parfüm, reggeltől estig megtartja a ruhád az illatát.
Kifejezetten csábítónak és nőiesnek találom- imádom! :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Dipropylene Glycol, Benzyl Salicylate, Coumarin