Malu Wilz

Ár:   2649 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 2649 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Alveolashop.com, 2649 Ft

Krémes összetételű, semleges színű hidratáló alapozó. Használatával a szemhéjpúer egész napra tartós marad

Ár: 2649 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

rekag

2013. március 5.

Nekem bejött. Ujjbeggyel viszem fel, picit várok, hogy száradjon, addig alapozok stb. Tartós marad tőle a szemfestékem, pedig elég olajos a szemhéjam. Nem ül meg a redőkben, mint nélküle, nem csomósodik össze. Nálam kötelező darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

vanett

2012. október 27.

Még erősen tesztelem a készítményt - eddig ecsettel vittem fel és az alábbi eredményekkel lettem gazdagabb:
Nagyon vékony rétegben semmi hatást nem értem el vele - a szemfesték ugyanaddig maradt fent, mint nélküle.
Túl vastag rétegben felkenve pedig becsomósodik fölötte a szemhéjpúder rettenetesen olcsó hatást keltve.
A közepesen vastag réteg sem hozott 5 csillagos eredményt. Igen, meghosszabbítja a szemhéjpúder élettartamát, de nem drasztikusan.
Az ujjbeggyel felvitt eredményekről később.
Update: nagyon sokféleképpen teszteltem az ujjammal is, de, sajnos, egyre kevesebb jót tudok írni róla. Közepesre hoztam ki végül (mert erősen belevettem, hogy biztos bennem van a hiba és hihetetlenül béna vagyok a helyes alkalmazásához) és fontolgatom, hogy valakinek odaajándékozom. Nem vagyok elégedett vele. És inkább ne adjatok ki pénzt érte, mert, szerintem, felesleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Az ujjbeggyel felvitt eredményekről később.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0