Manhattan

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blanchee, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 17.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   külföld

Korrektor szem alá, fixáló púderrel.

kacsababy

Korcsoport: >54
2013. július 4.

Nagyon szeretem! Pattanásokra és a szemeim alá használom! Nagyon jól fed és viszonylag tartós is!
Próbálkoztam már más korrektorokkal is és eddig ez vált be a legjobban!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 4.

Próbálkoztam már más korrektorokkal is és eddig ez vált be a legjobban!! :)

Odar

2013. június 14.

Nagyon jó termék, szuper a fedése, ha valakinek megül a szem körüli apró kis ráncokba, azoknak ajánlom, hogy előtte használjanak szemkörnyékápolót, majd ezután vigyék fel, nekem így vált be. Nagyon praktikus kis tégely,krémmel,púderrel és tükörrel ellátva. A tökéletes fedés eléréséhez ecsetet használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Rebo

2013. április 12.

nagyon szeretem, szuper! viszont nekem a szemem alá kicsit sárgás árnyalatú

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

nagyon szeretem, szuper! viszont nekem a szemem alá kicsit sárgás árnyalatú

Vanity

2013. március 4.

Szem alá szerettem volna korrektort, mert ha rosszul vagy keveset alszom nagyon hajlamos vagyok a karikákra, de sajnos nem vált be. Megült olyan kis apró ráncokban, amik ezáltal nagyoknak tűntek, és mintha szárított is volna egy picit. Sajnálom, mert a kiszerelése nagyon praktikus, és a Manhattan termékei be szoktak nekem válni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 4.

Szeder

2013. február 15.

Nagyon jó korrektor, alkalmazkodik a bőr színéhez, természetes hatása van, és jól fed!!! Teljesen elégedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

annanoszvai

2012. november 7.

Huhúú, mikor először kipróbáltam, nem hittem a szememnek! :)
Nagyon erősen fedi a szem alatti karikákat, viszont nem ül meg a ráncokban, a szín pont passzol hozzám, cuki a csomagolás, megfelelő méret a kiszerelés és egész nap kitart. Pont ilyen korrektort kerestem, és nagyon szeretem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

Huhúú, mikor először kipróbáltam, nem hittem a szememnek! :)

dorus

2012. október 29.

Nekem bevált. Egy ezresért vettem a Glamour-napokon, hát annyiért tényleg egy csoda!! :) Kifejezetten sötét karikáim vannak, sokat küzdök az eltüntetésükön. Kicsit fura más púdert használni a szemem alá, mint máshova, de biztos megszokom majd. Ja és hihetetlen, hogy ebbe a mini csomagba még egy tükör is belefért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

setrof

2012. szeptember 26.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, szerettem volna egy jó korrektort..Sajnálom, hogy én leszek az első aki lepontozza. Szemem alatti karikákra vettem, de amikor felkentem rosszul lettem, hogy mennyi kis ráncom van... eddig nem is tudtam, hogy vannak...más terméknél ez soha nem jött elő. Szabályosan kiemeli a szemem alatti apró ráncokat is. Ezen a hatáson a púder sem javít. Sajnálom, hogy megvettem, kár volt érte az a 2000 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

andrej

2012. július 27.

Az itteni vélemények hatására (is) vettem meg ezt a korrektort és azt kell mondjam, hogy a legjobb.... olimpiai karikáim vannak, minden reggel meg kell velük küzdenem, igazi kihívás. Eddig hellyel-közzel tudtam őket halványítani, de sosem volt az igazi. És akkor rátaláltam erre a csodaszerre! A felső részében a korrektor már eleve szépen elfedi a karikákat, de a fixáló púderrel szinte teljesen eltűnik! Számomra ez hihetetlen..... Viszont, csak 2 féle színben kapható, egy nagyon világos és egy sötétebb.... én a sötétet vettem meg, a világos sztem a hófehér bőrűeknek jó. Ha a világosabb púderrel még rásegítek erre, akkor az nagyon szépen egységesíti a korrektort az alapozóval és púderral!Tartósnak is bizonyult, nem fészkelte bele magát az apróbb ráncokba, nem csomósodott, vagy kenődött el, mondjuk túl sok mindennek nem teszem ki, a nyári meleget is nagyon jól bírja! Csillagos ötös, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Bijou

2012. június 28.

Imádom!!
Nagy durva karikáim vannak,de szépen elfedi és a fixáló púder is csodás tényleg a helyén tartja és nem megy bele a ráncokba se!
Színbe viszont nincs túl nagy választék.Amit vettem elöször picit sárgásnak tűnt de pár perc múlva illeszkedett a bőrömhöz!Egyszerűen szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Imádom!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.