Manhattan Clearface

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Nikike29, Módosítva: 2013. április 24.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szárazon púderként használva tökéletesen mattá teszi az arcbőrt a finoman fedő, antibakteriális összetételének köszönhetően. Nedves szivaccsal alapozóként felkenve hosszan tartó matt arcbőrt biztosít.

Eltünteti a pattanásokat, és megelőzi az újak kiakalakulását. Bőrsemlegessége bőrgyógyászatilag igazolt.

susiebeam

2015. augusztus 26.

Boldogult tinédzserkorom óta hűen mindig van ilyenem otthon. Gáz, de csak mostanában találkoztam olyan termékekkel, amelyek hozzák ezt a szintet. Eddig nem nagyon kellett mást használnom, elég volt ez nedvesen vagy szárazon. Általában délutánig ki is bírtam fénylő homlok nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Pacsi

2015. július 13.

azt hiszem ez az egyetlen termékem amit kétszer egymás után megvettem. Az elsőnél semmi baj nem volt, de a másodiknál már azt éreztem hogy ennél kell hogy legyen egy jobb púder.. Nem azt a szivacsot használtam, ami benne van, hanem ecsetet. Szárította a száraz részeknél a bőröm. Harmadjára már biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

monique001

2015. május 29.

Update: Lefokoztam. Tiszta ragyás vagyok, mióta használom, most jöttem csak rá, hogy ettől lehet, mert előtte ennyi pattanásom nem volt. Most nem tudom, hogy a nedves szivacs-e a bűnös, vagy a púder, de inkább az utóbbira tippelek, mert használtam már más púderalapozót, amitől nem pattogtam ki ennyire.
Nem használom tovább, ezzel befejezte nálam a pályafutását.
Amúgy sem volt a kedvencem, mert szem alatt túlzottan szárít, és nedvesen felvíve foltokban csomósodik, nem homogén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 29.

Nem használom tovább, ezzel befejezte nálam a pályafutását.

Macska'87

2015. január 22.

Imádom! Évek óta ezt használom, nagyon szépen lehet vele sminkelni. Reggelente nedves szivaccsal alapozóként és aztán rá a manhattan sima kompakt púderét. Mindent...de mindent eltüntet. Bár az én arcbőröm problémamentes (néha egy-két pattanás de semmi több) mégis a full sminket szeretem...nem mondanám kifejezetten maszk-hatásúnak de így ezzel azért lejön, hogy full smink , de mivel én így szeretem engem ez nem zavar. Tökéletes arcot csinál, mintha photoshop lenne. Mennyei!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Maddie

2013. december 10.

A sima Clearface púdert akartam (újra) beszerezni, de nem volt belőle a nekem való szín, úgyhogy ezt vettem meg, mert sos-ben kellett, és gondoltam ha az jó volt, akkor ezzel sem lehet gond. Hát rosszul gondoltam. Csak szárazon próbáltam, 2-3 óra után eltűnt az arcom nagy részéről, de a pórusaimban megült... A mattító hatása sem volt olyan jó, mint a másiké. "Szerencsémre" sikerült elejtenem egyik reggel, ripityára tört, az ecset kis darabkákat vett fel, úgyhogy mehettem újat venni, és volt a Clearface púderből a nekem való árnyalat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

cicatapmancs

2013. december 9.

A Manhattan Clearface kompakt púderért indultam, de abból nem volt 77-es árnyalat, úgyhogy megvettem ezt helyette, ugyanúgy 77-est. Sokkal jobb, mint a másik púder. Jobban fed és egységesebbnek tűnik tőle a bőröm és tovább is marad matt. A müllerbe 1890Ft-ért vettem (nem volt akciós), a DM-be 2490Ft-ért volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

klaresz

2013. december 8.

nagy kedvencem. az alapozómra használom fixáló púderként. világos bőröm van, a sand árnyalat nem sárgás és nem rózsaszínes, teljesen természetes. imádom. néha átfénylik, de 2 mp alatt korrigálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.

ToriRenton

2013. november 24.

Simán púderként használtam, egy Rimmel alapozó után, és nagyon elégedett vagyok vele. :) 77es van nekem, 'natural', teljesen jól illeszkedik a bőrszínemhez (bár szerintem ez nem annyira natural árnyalat, kicsit világosabb annál). Indulás előtt tettem fel, kb. délután 5kor és éjfél felé is még vállalható volt, a tömegben állós, fülledt levegős stadionos koncert után. :D Leértékelve vettem a Rossmannban 2100 forintért, nekem ennyit nagyon megért. Írták, hogy szárítja a bőrt, én nem tudom, hogy pont ettől van-e, de az orrom környéke nekem is eléggé száraz lett most... szóval mindennap nem fogom használni (mondjuk más alapozót/púdert se szoktam), de bulikba, koncertekre, vagy bármi más alkalmi programra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

Októberi Lány

2013. július 8.

Ma használtam először. Nem szeretek szivaccsal pacsmagolni (szerintem nedvesen kenve kb. 2-3 hét alatt el is fogyna), úgyhogy én is az ujjammal vittem fel az arcomra, szárazon. (Maybelline hab alapozómat szeretném lecserélni, ott megírom majd, mi okból.) Így kissé körülményes, min. 3-4 percig eltartott a dolog. Kicsit csíkos lett, azonnal ráköt ugyanis a bőrre, szóval csak ügyesen.:) Vegyes érzéseim vannak: egyfelől örülök, mert ez végre tényleg nagyon világos, amilyen én vagyok (76-os, "Sand" árnyalat); másfelől: nagyon-erősen jól fed. Valahogy ez is vele kicsit a gond, olyan hullaházi sminknek tűnik, mattnak matt, de teljesen élettelen, 10 méterről ki lehet szúrni, hogy púderréteg van rajtam...:) Nem érzem száraznak a bőrömet (előtte krémeztem), de lehet, hogy pár nap után így durván kiszáradna. Estére kiderül az is, milyen a finis, vagy mi a szösz.:) Sima púderként (ecsettel) fogom valószínűleg elhasználni, szerzek alá valami jófajta BB krémet, plusz a korrektor, hátha. Ára 2500 volt a DM-ben, hogy ez most kevés vagy sok, nem tudom, összetevőit tekintve elfogadható, hosszútávú hatása és hogy meddig lesz elég, majd eldönti, megérte-e az árát. Egyelőre 4 csillag, ha a BB-vel jobban beválik, kap még egyet.
Update: Meglepő, de egész jól bírja estig. Csak egy jóféle táncikálás után kell igazítani :). Kicsit szárít, szóval hidratálni, kívülről-belülről, sok víz!!! Amúgy BB krémmel (Alterra) jobb, de így is "lisztes" kicsit a hatás...Ígéretemet megszegve marad 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

lovemiyu

2013. június 1.

Először nem tetszett, de aztán megszerettem. Nem vagyok alapozópárti, legalábbis a hétköznapokon, viszont a púder önmagában meg néha kevés nekem. Ez pedig nem olyan erős, mint egy alapozó, de kicsit jobb a fedése, mintha csak púdert tennék fel és viszonylag tartós is és lerövidíti a reggeli készülődést :). Igaz én nem vizes szivaccsal szoktam, csak simán szárazon a szivaccsal, eddig csak így próbáltam. Az tény, hogy kiemeli a szárazabb részeket, én ezt gyakoribb bőrradírozással tudtam csak megoldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Antioxidánsok: Magnolia Grandiflora Bark Extract , Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.