Manhattan Clearface

Ár:   2100   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Dori_91, Módosítva: 2016. szeptember 11.

Ár:   2100
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális összetételű, gátolja a zsírosodást, mattá teszi az arcbőrt.

Bőrsemlegessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Csak

2016. november 29.

Legjobb, évek óta ! Tökéletes homogén fedés, és nem ül meg a pihéken stb... ééés a szín !!! végre van normális világos emberi is nem csak narancs meg rózsaszín mindenféle vad árnyalata. Próbálkoztam minden mással pláne mikor megtudtam, hogy kivonul vagy megszűnik vagy akármi...de nem sikerült hasonlót találnom.. Csak remélni tudom, hogy akad majd méltó utódja mert egyelőre verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

Avellana32

2016. november 27.

Legjobb púder vegyes-pattanásos bőrűek számára. Szépen fed, használata után sokáig nem fénylik az arcbőr. Kb. 10 éve használom, sajnálattal hallom, hogy már nem lehet sokáig itthon kapni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

martinique_21

2016. november 19.

Lányok, igen, valóban kivonult a Manhattan márka Magyarországról. Kár, sajnálom mert szerintem a megfizethető kategóriában az egyik legjobb volt. Púderben pedig verhetetlen! A drága kategóriában sem találtam párját. ( Annyi bajom volt vele, hogy nagyon világos színek voltak belőle a palettán. Szerencsére élnek Németországban ismerősök, és így be tudom szerezni. Kint olcsóbb is, mint Magyarországon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

idnA

2016. november 4.

Sok éve használom a napi sminkeléskor a 70-es árnyalatot, nyáron keverve a 75-el. T vonalban zsíros és extra fehér bőrömre nagyjából az egyetlen bevált termék. Jól fed, nem nehezíti el az arcomat, szépen lehet építeni. Most olvasom, hogy megszűnik a márka. Fogalmam sincs mivel fogom pótolni. Nagyon fog hiányozni, jó termék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Hannabeutygirl

2016. október 29.

2 éve szenvedek a mai napig működő vulkánokkal a homlokomon, az orromon,az államon ergo az egész arcomon. Az idei nyárig a Miss Sporty egyik púderét próbáltam és elképesztően megvoltam vele elégedve. Viszont jött ő. Minden minden de tényleg minden egyes forintot és fillért megért. Egy kis nedves pufival szoktam felvinni az arcomra , így olyan mintha egy lágyabb alapozó lenne. Néha használok alá korrektort (Catrice Liquid Camouflage) de magában is bőven elég. Egy egész (!!!!) sulis napot kibír tesióràval. Le a kalappal előtte. Lekopogom de a pattanásokat is enyhítette , gondozta. Ha kivonjàk a forgalomból (mint a legtöbb jó dologgal szokták) én nem tudom mit fogok használni. Jó-jó nem a legolcsóbb púder de messze messze a legjobb szerintem. Aki hasonló problémákkal küzköd annak meleg szívvel ajánlom. Csillagos ötös :) szó szerint!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 29.

biusjj

2016. október 12.

Szépen fed, természetes hatást lehet vele elérni. Nem nehéz viselni. Nincs lisztes hatás. Sokáig elég. Találtam ennél jobbat, de ebből is be vagyok tárazva. :) Problémás bőrre is nagyon jó.

UPD: Tegnap a Váci utcai Müllerben volt a egy darab a 70 vanilla árnyalatából. Gyorsan megvettem, mert nagyon régóta nem találkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

lindel68

Korcsoport: >54
2016. október 11.

Évek óta csak ezt használtam, nyáron magában, télen alapozó fölé. Jól mattított és elég tartós volt a hatása, nagyon szerettem és sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Most keresek valami hasonlót, de még nem találtam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 11.

Thirteen

2016. szeptember 11.

Szerettem, kettőt használtam el belőle, pénteken a DM-ben kerestem, mondták, hogy sehol sem fogok találni, mert a Manhattan márka teljesen megszűnt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Luca2013

2016. szeptember 10.

Ezt a terméket Németoroszágból kaptam bár itthon is meglehet venni de én ajandékba kaptam és imádom csak ilyet fogok venni nem fénylik át nincs maszk hatás és a bőrhöz is tökéletesen alkalmazkodik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

MNNiko

2016. július 11.

Nyáron használok púdert önmagában, mert a T vonalam nagyon fénylik. Fedése egy púderhez mérten rendben van, nem is ezért használom nap, mint nap. Kicsit poros látszata van, amikor felviszem, de ez teljesen eltűnik kb. 10 perc alatt, ahogy azonosul a bőrömmel és így maszk hatás sincsen. Sokáig elég, pedig tényleg napi használatban van nálam. Újra venni nem fogom, mert szeretek kísérletezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.