Manhattan Clearface

Ár:   2100   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Dori_91, Módosítva: 2016. szeptember 11.

Ár:   2100
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális összetételű, gátolja a zsírosodást, mattá teszi az arcbőrt.

Bőrsemlegessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ingrido

2016. május 5.

Csak azért írok, hogy ismételten megdicsérjem ezt a terméket. Ha jönnek a bőrproblémák, púder eltesz, és csak ezt használom. alapdarap a neszeszerben. Mindig visszatérek hozzá, és minig jól teljesít.

2013. április 23. Egyszerűen szuper! Az, hogy mattít még hagyján, de úgy megnyugtatja a gyulladt bőrt, hogy csuda! Többet teljesített, mint amit vártam tőle. Azt nem gondoltam, hogy el fogja fedni a gyulladt részeket, de reméltem, legalább tompítja a lázas csillogást. És csodát láttam: úgy megnyugtatta a bőröm, hogy elhalványodtak a pirosságok, olyan lett, mintha szépen alapoztam volna. A hatását ráadásul folyamatosan fejti ki, és tartós.
Mostanában bőrproblémákkal küzdök, ezért választottam ezt. Ráadásul jön a melegebb idő, és én ilyenkor inkább használok csak púdert, és kihagyom az alapozót. Éppen ezért ilyenkor sötétebb színt keresek, és így esett a választásom a Beige árnyalatra. Megjegyzem ez sem túl sötét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 5.

rocknrose

2016. április 23.

2015. március 23.: Életemben nem használtam még másmilyen márkájú púdert, mindig ezt vásároltam. Nagyon szeretem, szépen és sokáig mattít, kellemes az illata. Alapjáraton drágának találom, úgyhogy általában kuponnal vagy leértékelve szoktam beszerezni.

UPDATE: Körülbelül két hete voltam a dm-ben, és már kifutó termék :( Megszüntetik, eltűnik, stb. de baromi csalódott vagyok, mert ő volt a kedvenc púderem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

kukumaluthch

2016. április 15.

Régebben használtam a pattanásos bőrömre, nem tudom, hogy a kor előrehaladtával és/vagy a púder miatt, de szépen letisztult a bőröm. A hozzáadott szivaccsal jól fel lehet vinni, szépen eldolgozható. Nekem abszolút öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Lilu

2016. január 18.

A tökéletesség maga.

Up.: Évek teltek el, és mindig ugyanezt használom, azóta is ugyanúgy tökéletesnek gondolom. Annyira jól fed, ideális szín, tényleg gátolja a zsírosodást, sosem váltanék másra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 18.

A tökéletesség maga.

spari193

2015. november 4.

A kolléganőmtől kaptam ajándékba, mert neki nem volt jó a szín. Jól fed, megbízható, lemattítja az arcot. Késő délutánra már nem olyan szép a sminkem mint reggel, de még így is rendben van, ezért adom a 4 csillagot:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

eperfagyii

2015. szeptember 13.

Őszintén szólva nem tudom,hogy velem lett baj vagy ezzel a púderral. A kedvencem volt,mert szépen fed,sokáig elég,blabla... Nemrég újravettem,nem is egyszer,az elmúlt időszakban háromszor próbálkoztam vele újra,de nem leszünk jó páros. Rengeteg pattanásom lett tőle,reggel szép arccal ébredek,estére pedig minimum 5 pattanás virít a fejemen :( a legrosszabb,hogy már fogalmam sincs,mit vegyek helyett,félek a púderoktól. Csak azért kap 3 csillagot,mert egyszer régen nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Noxika

2015. augusztus 2.

Különösen szépen fed, az arcom állapota is javult tőle, kevesebb pattanásom lett. Hátránya, hogy kevés árnyalatban kapható, számomra mindig nehéz volt belőle megfelelő színt választani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

little.shana

2015. július 17.

Nagyon jól fed, nem kopik vagy fénylik át napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Nagyon jól fed, nem kopik vagy fénylik át napközben.

Lyndolin

2015. július 17.

Jelenleg csak ezt használom, alapozó nélkül is. Ez szépen mattit, fed, nem lesznek tőle pattanások, nem emeli ki a száraz részeket, és a fedése i teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

kekszexpressz

2015. június 3.

igazi jolly joker termék zsíros patis bőrűeknek, az egyik legjobban fedő puder, alapozó nélkül is tökéletesen megállja a helyét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.