Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sugar bunnie, Módosítva: 2012. november 2.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Közepes, erős fedőerejű alapozó, pattanásos, vegyes vagy zsíros bőrre.

Lisette

2013. július 5.

Sajnos le fogom húzni a pozitív véleményeket, mert nekem ez a termék nagyon nem jött be. A bőröm télen-nyáron zsíros, de most a kánikulában még a szokásosnál is rosszabb a helyzet. Így bármennyire is elégedett voltam a korábbi alapozómmal (Manhattan Perfect Adapt), úgy gondoltam, hogy ezt kipróbálom. Kár volt... A Beige árnyalatot választottam, ami a másik alapozónál teljesen természetes, ennél viszont felkenve furcsa, narancsos beütést eredményez. :O Az állaga fura, alig lehetett eloszlatni, arról nem is beszélve, hogy maszkszerű. Az illatától sem voltam elájulva, de ami végképp kiverte a biztosítékot, az nem más, minthogy 2 használat után min. 4-5 nehezen gyógyuló, fájdalmas pattanást eredményezett az államon. Szóval ennyi volt a kapcsolatunk, nekem sajnos kidobott pénz volt. (Ma elmentem a DM-be, és újra megvettem a jól bevált Perfect Adaptet. Inkább púderezek naponta még többször, minthogy ismét elszúrjam valamivel a bőrömet.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Beren

2013. június 18.

Az itt olvasott vélemények alapján vásároltam egyet, nem egy rossz alapozó, mert nem jönnek ki tőle újabb pattanások, ami hatalmas pozitívum és jól fed, azaz túl jól... nekem elég maszkszerű.. ha hígítom egy kis krémmel talán még úgy is sok. Az illata sem zavar, viszont nem jó, h csak 2 árnyalata van és kissé maszkos hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

ddorszi

2013. június 18.

Az itteni vélemények alapján is vettem ezt az alapozót! Annyi rossz alapozót vettem már, de ez bevált! Nem is alapozó érzete van hanem olyasmi mint a garnier bb krém, de sokkal jobban fed és tényleg nem fényesedik a homlokom, max ha elmegyek valahova, rakok rá kis balea mattitó púdert és kész is. nem nehéz és nem jön ki tőle pati. Nem szárít. Az árát megéri teljes mértékben, bár 25% kedvezménnyel vettem, hogy lesz ami lesz de nem csalódtam!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

molnar.dia

2013. június 13.

a tökéletes nyári alapozó... könnyed fedés, nem irritál, olyan mint egy lightos bb krém csak mattít, és estig is bírja minimális fényesedéssel pedig nyáron elég durva bőröm van zsírügyileg :) imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 13.

zafira

2013. június 6.

2013 marcius 2
Huha hat az itteni velemenyek alapjan vettem meg.Eddig nagyon elegedett vagyok ,szepen fed ,jol mattit ,kellemes viselni ,meg nem okozott pattanast ,nem sarga 75 beige arnyalatott vettem meg es milyen jol tettem mert a sotetebb arnyalaton gondolkoztam.Puder nelkul is nagyon jo ,de puderral meg szebb.Estig vallalhato vegeredmeny ugyhogy edzesen is voltam.Felkenes utan olyan WOW erzesem van mikor belenezek a tukorbe ,hogy milyen szep a borom.Az illata is finom.Remelem megtalaltam a tokeletes alapozot miutan a bourjois 123-ban nagyot csalodtam(ott leirtam)...
Valamit kihagytam : ma sirtam ,zsepivel felitattam ,de semmi nem latszott az alapozon ugyan olyan volt mint amikor felkentem.

update 2013 aprilis 3
Szerelmes vagyok ebbe az alapozoba :D annyira jo ,bar a csomagolasa borzaszto en szeretem latni mennyi van meg benne... es neha alig tudom kinyomni ,de ez legyen az en benasagom... ez az elso alapozo aminel rettegek mikor fogy el es gondolkozas nelkul fogom ujra venni.

2013 junius 6
Szoval ujra vettem vegulis egy tubus 3 honapra volt eleg minden napos hasznalattal!!!Most 77 natural arnyalatban ez jobban illik a boromhoz bar ez is vilagos.Kettot is vettem :) ,de most annyira szep lett a borom ,hogy egy hete egyaltalan nem hasznalok alapozot.Kevertem hidratalo kremmel kb fele-fele aranyban es meg igy is nagyon jol fed mostmar igy fogom hasznalni ha valahova megyek.Nagyon halas vagyok ennek az alapozonak egy eleg nehez idoszakon segitett at, azzal ,hogy tokeletesen fed es nem okoz pattanasokat ,sot gyogyitja oket.Viszont szarit es mintha miteszereket is okozna ,de ezt mind elnezem neki mivel minden nap hasznaltam.Elnezest a hosszu szovegelesert ,de ide is le kell irnom mert remelem masnak is segit!!! Ket es fel hete tejtermek mentesen etkezem es majdnem negy hete hasznalom a baviphat ac kremet. Nemtudom pontosan melyik ,vagy a ketto egyutt ,de csodat tett a borommel!Bar inkabb hiszem ,hogy a tejtermekek elhagyasa hozta a valtozast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

2013 marcius 2

update 2013 aprilis 3

2013 junius 6

midnightshine

2013. május 18.

csak ámulok és bámulok. ma este buliba megyek, így gondoltam egy kicsit vastagabban rápöttyözöm a pattanásaimra, mint egy pakolást, hátha mérsékli őket valamennyire a délutáni sziesztám ideje alatt. mire felkeltem majdnem teljesen visszahúzódtak a pattanásaim!! imádom. a színe most jó, bár kicsit vastagabban felkenve a 77-es árnyalatnak van egy kis szürkés beütése, de sajnos még két napozás a kertben és már világos lesz nekem :(. nem csillog, szép marad egész nap, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

asha

2013. május 12.

Update: Hát azt hiszem kijelenthetem, hogy a legjobb alapozó, amit próbáltam, nagyon jól mattít, szépen fed és pattanásokat sem okoz, mint a többi. :) Nem is érzem, hogy az arcomon lenne valami.Télre lehetne egy világosabb árnyalata, de ettől függetlenül 5* :)

Eddig 2x használtam, de meg vagyok elégedve vele. Az illata valamiért naptejre emlékeztet, de nekem nagyon tetszik. :) Az állaga és a felkenés érzése nagyon furcsa volt, eddig sima krémszerű alapozókat próbáltam, ez teljesen más. Színe picit még sötét, ezért világosabb púderrel fixáltam, de nyáron pont jó lesz. Hosszabb távú hatásáról majd jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

benzol

2013. április 20.

Az ajándékba kapott beige árnyalat kudarca után fogtam magam, és beszereztem a vanilia (70) árnyalatot. Picit ugyan még ez is sötét, de egy pár nap napozás, és tökéletes lesz.. :) Szóval kipróbáltam, csak az arcom egyik felére kentem föl, és már akkor láttam, hogy csoda fog következni.. .:) Borzasztó jó a fedése, és nem is szárít úgy, mint az eddigi kedvenc, az essence hab alapozója. Az egyetlen bajom vele, mint az összes folyékony alapozóval: nagyon gyorsan el fogom fogyasztani, nem tudok vele rendesen spórolni..:( Plusz nem is látszik, mennyi van még belőle, pedig tényleg érdekelne, egy.egy alapozásnál kb. hány milit használok el... De ez már az én egyéni problémám, maga a termék zseniális:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

kiflikarika

2013. április 18.

Lassan egy hete használom ennek a kis pénztárca kímélő csodának a 75ös biege árnyalatát és nagyon de nagyon meg vagyok elégedve vele. Az árnyalat talán picit sötét, de legalább van egy kis napbarnított színem így tavasszal, illetve egy világosabb fixáló púderrel lehet korrigálni. Én eddig az Estee Lauder Duble Wear Light alapozójában voltam szerelmes, de ma már két vasat tartok a tűzbe. A Manhattan állaga teljesen más, mit a már említett E.L.-é, olyan mintha folyékony port vinnék fel az arcomra, elsőre nagyon fura volt, de a hatása miatt hipp-hopp megbarátkoztam vele. Fedése közepes, az apróbb börhibákra, piros foltokra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

rozsaszonja

2013. április 2.

Fedése lehetne erősebb, viszont életem folyamán legalább 30 fajta alapozót (gagyitól luxusig) próbáltam zsíros bőrre és még egyik sem produkálta ezt: fél hatkor kentem fel, most 10 óra és még mindig nem csillog az orrom. Pedig az enyém az a vizes fajta és max két órát bír ki egy mattosító alapozó+ Helia D bb krém+ púder kombóval.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil, Tocopherol, Magnolia Grandiflora Bark Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.