Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. június 8.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

mellesleg

2011. augusztus 21.

Nagyon vizes állagú rúzs, ettől függetlenül az egyik kedvenc nude színű rúzsom (53G). Sajnos már kivonták, én is akciós kosárkából tudtam vadászni még belőle. Nem túl tartós, de nem is ez a profilja, szép, fényes és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

Rita

2011. június 11.

Van egy pár színem belőle, nagyon kellemes az illata és nem szárítja egyáltalán a számat. Viszont elég hamar kopik, de jó alapozással és kontúrcerkával nagyon szép tud lenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 11.

bunieka

2011. június 10.

Nagyon sajnálom hogy úgy tűnik némelyik árnyalatot (vagy a teljes készletet?) kivonják a forgalomból, mert köztük van az "all time favorite" 53K (igen, nagyon sokat sejtet a neve:D) nude halványrózsaszín rúzsom is, amit hiába keresek mindenhol, nem találok már... brr...
Az illata finom, az állaga krémes, de tényleg nem túl tartós. Viszont a rúzsok valami hihetetlenül jól pigmentáltak és gyönyörű színekben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 10.

csillag1219

2011. június 9.

Nekem is ez a kedvencem! Azaz mondhatni volt, mert kivonták a forgalomból, de a leértékelt kosárkákból még tudtam 1-2-t szerezni. Az én kedvencem az 56E, egy szép halványrózsaszín. Sikerült még 1 tartalékot elcsípnem, plusz 2 nude árnyalatot. Beszereztem a még forgalomban lévő 56I-t és 56D-t, de ezek gyöngyházfényűek, míg az 56E-ben pont azt szeretem, hogy olyan szépen fénylő, nem csillámos. Amúgy nagyon szeretem a Manhattan rúzsokat, mert szép színűek, táplálják az ajkakat, és az illatuk is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 9.

wishes

2011. május 29.

Olyan az illata, mint az olvadós rágónak. Nagyon szép színekben kapható, de sajnos egyáltalán nem tartós, könnyen lejön :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 29.