Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

• Hosszan tartó, egész napon át tartó szín
  • Brilliáns, intenzív szín , ami egybeolvad az ajkakkal
  • Az ajkakon szájfény érzetű, a színe pedig a rúzsé
  • Nem ragad
  • Hidratáló hatású és nem szárítja az ajkakat

Kiszerelés: 5,5 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

linduci

2013. december 30.

Ma vettem a 003-as verziót, és nagyon ledöbbentem. Nem volt teszter, mert kiárusítás volt, és 749 forint volt darabja. A színnek, ami alul van, nem szabad hinni. Az enyém szolíd cseresznyeszín vagy hasonló volt kívül, ehhez képest itthon kipróbáltam, és az arcomra fagyott a döbbenet... :O Olyan vad és drámai élénk, erőteljes, sötét és vampes málnás-vöröses szín volt, amilyet meg nem vettem volna ha tudom, hogy ilyen. Azért el fogom használni, mert gyönyörű szín!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 30.