Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyuszika777, Módosítva: 2012. szeptember 5.

Lelőhely:   külföld

Szempillagöndörítő spirál az extra hosszú és göndör szempillákért, ívelt szempillakefével

Kiszerelés: 9 ml

googles

2017. július 26.

Nekem ez a spiral valt be mind kozul leginkabb. Ausztriaban meg van Manhattan es meg gyartjak es kaphato ez is. Nekem hosszabbit, gondorit, vastagit es minden, amit akarni szoktunk. Oszinten nem ertem a rossz velemenyeket. Ja es az egyetlen spiral, ami nem is rak ordenare csomokat a szempillaimra. Otos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

tellmeastory95

2016. március 29.

Maga a festék nem túl tartós, de a kefe fantasztikus! Más Manhattan festékkel csodákat művel az én kevés és halvány szempilláimmal. Már szerintem nem lehet kapni de azóta is csak ezt a kefét használom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

tomposlilla

2015. július 10.

Én egy átlagos spiráltól többet várnék, szinte semmi változást nem látok a pilláimon, miután felteszem. Persze annak jó lehet, aki a hétköznapokon szereti a visszafogott, természetes hatást, de én ha már spirált teszek fel, akkor nagyobb változást várok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

papucsallatka

2015. június 30.

borzalmas, semmit nem ér... kifestem vele a szempilláim és mintha nem is csináltam volna vele semmit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

fdorottya

2014. október 17.

Ez volt az első spirálom! (lehettem olyan 19-20 éves) Én nagyon szerettem többször is újravettem! Ma már biztos nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Natalka

2014. április 18.

Ez tipikusan az a spirál, ami csak több rétegben használható, ugyanis eggyel nem megyünk az égvilágon semmire. Épp csak kicsit színezgeti a pillákat, de se dúsítás, se göndörítés, se hosszabbítás, semmi az ígéretekből. Azért vásároltam ezt, mert nagyon szeretem ezt a típusú kefét (ívelt, nem szilikonsörtés), nekem ezek váltak be a legjobban. Csak nem ezzel a festékkel. Ha van időm molyolni vele, és többször viszem fel, akkor elérhető egy teljesen jó, átlagos kinézet a hétköznapokra.
De senki ne várjon drámai hatásra, arra nem képes. Egyedül a keféje tetszik, de a Maybelline-é például sokkal jobb (nem ennyire görbe, jobban illeszkedik a szempillasorhoz).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Arian87

2013. október 8.

Volt ilyenem régen és nagyon szerettem.Szép pillákat lehet vele csinálni. Hétköznapokra tökéletes választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

terke29

2013. október 8.

Az elmúlt fél évem legkellemesebb szempillaspirál-csalódása!!!
Mióta ricinusolajjal sikerült magamnak csecse pillákat növeszteni,és göndörítő célszerszámmal szép íveltté tenni őket,azóta ipari mennyiségű pillaspirált vásároltam/vásárolok,óccsóóó-közép-high end kategóriából egyaránt,de messze ebbe szerettem bele a legjobban.Pedig csak egy amolyan kommersz kis 3eurós vacaknak tűnt,amit lekaptam a polcról,mert pont nem volt nálam pillaspirál.A keféje messze az egyik legjobb,amivel mostanság összefutottam,a festék szép fekete,nem szemetel,nem potyog a szemem alá,nincs panda effekt,nem is kenődik,nem irritál,nem kemény száradás után.6-9órát simán a helyén marad,dörzsölésre nem jön le,de lemosóval könnyedén.Nem dúsít-bár ígéri,hogy ível-e?Passz,mert én göndörítőt használok.De minden pillát könnyedén,maszatolás nélkül elérek vele,és a göndörítő által készített ívet szépen megtartja.Kategóriájában csodaszer,ha nem vársz semmi extrém hatást,csak természetesnek ható,szépen elválasztott,csomómentes,szép pillákat a hétköznapokra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 8.

Az elmúlt fél évem legkellemesebb szempillaspirál-csalódása!!!

NixonB

2013. szeptember 23.

Őszintén szólva nem fűztem nagy reményeket hozzá, de nagyon pozitív csalódás volt. Valóban göndörít és szétválasztja a pillákat. Lassan fél éve használom - igaz több spirált is használok egyszerre - és az állaga még mindig ugyanolyan, nem csomósodik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 23.

beautifullife

2013. április 17.

Bíztató volt a keféje,de életem egyik legrosszabb szempillaspirálja.. semmi tartás nincs benne,csak színezi a pillákat..kár ezért a keféért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.