Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 14.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kollekciós szájfény (2011 június), megjelent 10 árnyalatban

Kiszerelés: 10 ml

Dorka92

2012. július 2.

Aranyos a tubusa :D Amúgy szeretem, élénk a színe!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Aranyos a tubusa :D Amúgy szeretem, élénk a színe!

silentmobiusvox

2012. május 21.

Édes illatú, szép árnyalatú szájfények. Ami a tartósságukat illeti, nálam más szájfény se marad fenn tovább, mint a Cherry Lips :) Szerintem érdemes beruházni rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

Samybubu

2012. május 11.

A 32K és az 53A árnyalatban vannak meg, igazából szépek, de nem túl pigmentáltak és egy kicsit ragadnak. Az illatuk finom .)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

sissy93

2012. május 3.

Nyáron vettem akciósan a dm-ben (54K- sötétebb pink árnyalat).
Finom az illata, a színe is tetszik.
Elég ritkán használok szájfényt, ajakápoló-párti vagyok (abból is inkább színtelen), de most ahogy keresgéltem ezt-azt itt az oldalon, eszembe jutott, hogy nekem is van egy ilyen szájfényem. :)
Jön a nyár, lehet, elkezdem használni, ha már megtaláltam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

Nyáron vettem akciósan a dm-ben (54K- sötétebb pink árnyalat).
Finom az illata, a színe is tetszik.
Jön a nyár, lehet, elkezdem használni, ha már megtaláltam. :)

szonja

2012. március 28.

Nagyon szeretem nem valami tartós de ettől függetlenül egy jó szájfény !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

Nagyon szeretem nem valami tartós de ettől függetlenül egy jó szájfény !

renny07

2012. február 24.

Édeskés illatú szájfény. Nem tartós, nem színezi drámaian az ajkakat. Én akciósan vettem, így jó árban volt. Különösebb bajom nincs vele, de nem venném újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

wishes

2011. december 14.

Nagyon szépen csillog, selymes érzete van. Gyönyörűen beleolvad az ajkakba. Érdemes erősebb színt választani belőle, mert azok látszanak a legszebben. És kicsit cseresznyés az illata, bár lehet csak a neve miatt képzelem bele :) Egyedül az zavar, hogy nem túl tartós :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 14.

vandino

2011. december 11.

Jó állaga van, tetszik a csomagolás is, aránylag sok színbe lehet/ett kapni de szerintem lehetne erősebb színe is. Ugyanolyan színű nude szájfényem van az essencetől is de annak is jobban látszik a színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

guccigirl

2011. december 10.

Még hozzájutottam a dm-ben, de nem vagyok elájulva tőle. Az 53A narancsos árnyalatot választottam, de a számon semmi szín nem látszik, csak annyi, hogy vizesen csillog. Elég tartós, ezért cserébe ragadós is kicsit. Egy idő után nekem mintha "beszívódna. Nem fog érte fájni a szívem, persze lehet, hogy csak rossz színt választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

Kandi

2011. november 8.

Leárazva vettem meg, rögtön három árnyalatban is :). Jó kis szájfények, jól pigmentáltak, szépen csillognak, és az illatuk is kellemes :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 8.