Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. október 14.

Lelőhely:   külföld

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

koala13

2011. október 25.

én is vettem, egy lilásabb sötét árnyalatot, aszt hiszem a legsötétebb árnyalatot ebből, még a nyáron 650 forintért féláron, nem rossz, szép színe is van.. csak nekem az a bajom, hogy nagyon könnyen le jön.. kb 1 óráig marad fenn, de csak abban az esetben, ha nem eszek, és nem iszok semmit.. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

gaalmelinda

2011. augusztus 19.

Nem zengtem még soha ódákat szájfényről, de ez mindent felülmúlt. Nálam hátrasorolta a Lancome-ot, a Mac-et, mert nem ragad, tartós, gyönyörű fénye van, épp annyi színt ad az ajkaknak amennyi kell. Szóval sajnálom, hogy limitált széria.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

samelike

2011. augusztus 18.

Az egyik kedvenc szájfényem lett a nyáron! Az 56A halvány babarózsaszín szinte alig látszik (amúgy sem szeretem a brutális kanári színeket), mégis fel lehet vele dobni bármilyen sminket. Először azt hittem, hogy tubusos de applikátort rejt a csomagolás ez ne tévesszen meg senkit. Ajánlom annak, aki természetes szép fedésű szájfényt keres.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

ágica

2011. augusztus 9.

Nagyon szép színei vannak, bár nekem az átlátszó változata a kedvencem.Elég olcsó, 650 forintért vettem és sokáig elég.Az illata finom, szépen csillog, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 9.