Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   külföld

Habállagú alapozó minden bőrtípusra.

Vikcike

2013. május 6.

A 74-es sun beige árnyalat van meg, ami tökéletes a kora nyári arcszínemhez, most egy kicsit sötét lenne, mivel nap híján picit kifakultam, na de sebaj. Én nagyon szeretem ezt az alapozót, nagyon könnyű eldolgozni, szép a fedése, púder nem mindig szükséges, tartós is, nincs maszkhatás és kellemes viselni, nem érzem azt, hogy kiló alapozó lenne rajtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

whyteangel

2013. április 7.

Eddig háromszor használtam, de nagyon tetszik.
Én a 74-es árnyalatot vettem meg, azt hiszem ez a legsötétebb, de én púdert is teszek rá, hogy matt legyen a felszín, és így nagyon tetszik.
Én is akcióban fogtam ki 1200-1300 Ft körül volt, eredeti áron biztos nem kockáztattam volna meg, de így megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Eddig háromszor használtam, de nagyon tetszik.

ST

2013. március 9.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, bár nagyon világos bőrűeknek nem ajánlanám, viszont mivel rózsaszínes árnyalatú, szerintem egészséges kinézetet kölcsönöz. Nekem bejött, elsősorban a színe és a könnyű felvihetősége miatt, a finishe is szép, bár a tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után.

Több mint fél tégely után pontosítok: egyre olajosabb az állaga, így kevésbé lehet egyenletesen felvinni, és a finishe sem olyan szép púderes már, továbbá szerintem irritál is :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

xndpt

2013. március 2.

Nekem annyira nem jött be, megült valahogy a pórusaimban..:( Sokáig a S-he-t használtam, az nagyon bevált, de gondoltam hátha ez jobb (mert ugye drágább:)), de nem, az sűrűbb volt, jobban fedett, olyat fogok venni!
Ha kell valakinek ez a Manhattan (csak keveset használtam), a legvilágosabb, Natural Rose árnyalatom van, írjon mailt (budapesti vagyok, xndpt2010@gmail.com). Árban megegyezünk!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

zsofiw

2013. február 21.

Nagyon szeretem ezt az alapozót! Az állaga tökéletes, a fedése és a végeredmény is. Vizes szivaccsal nagyon természetes. Kézzel felkenve nekem kicsit olyan "nehéz" érzést ad. Két dolgot nehezményezek: nekem a legvilágosabb szín is sajnos sötétebb valamint szerintem a méretéhez képest (18g) drága. Ezek ellenére újra fogom venni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

a.szabina

2013. február 13.

Pont kifogtam a dm-ben egy kiárusítást, így fele árért 1300 FT jutottam hozzá...valami mesés. Nagyon könnyű, tényleg púder hatása van. Kevés használata során is nagyon jól fed, kézen tényleg barnának tűnnek, de arcon szépen eldolgozva egyáltalán nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

csekeregina

2012. november 10.

A maybellines társa helyett vásároltam, takarékossági szempontból. Nekem a baige árnyalat bejön, kicsit sötétebb a börömnél, de én így szeretem, A bőrproblémáim hegesedések, melyeket szépen elfed. Ám nem olyan tartós. Az illata viszont nagyon finom, nem az a tipikus alapozószag:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

djsmithpopo

2012. október 13.

Nyáron vásároltam, a pattanásaim takargatására. Teljesen elbűvölt, hogy milyen jól fed, de sajnos túl világos hozzá a bőröm és ez valahogy akkor nem tűnt fel. Sajnálom, hogy nincsenek világosabb árnyalatban is, mert így szerintem nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 13.

Pille

2012. szeptember 18.

Az eddigi legjobb alapozóm, nagyon meg vagyok elégedve vele. Tökéletesen fed, könnyen eldolgozható, felkenve kellemes érzés és sokáig tart. Ehhez képest pedig nevetségesen olcsó. Az összetevők miatt kicsit elbizonytalanodtam. Ha találok olyat, ami hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, de "zöldebb" összetevői vannak, akkor le fogom cserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

nlevelin

2012. április 19.

Nekem a Natural Rose árnyalat van meg és nagyon szeretem. Igaz, hogy ritkán használom, mert szerencsére nincsenek bőrhibáim, de néha szükségét érzem...:) Én nagyon szeretem, ajánlom mindenkinek, aki szereti a púdert, mert felkenés után púderállagú lesz. Az illata pedig pompás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Dibehenate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Polyglyceryl-3 Beeswax
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient).