Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   külföld

Habállagú alapozó minden bőrtípusra.

Julcsika

2012. március 10.

2 éve használtam, a SUN BEIGE 74 árnyalatot,azóta nem használtam alapozót, pihentettem a bőröm a pattanások megelőzése miatt (2 napja egy másik Manhattan terméket vettem és újra alapozok) Ettől függetlenül jó, kicsit kreolosabb bőrűeknek ajánlott,a sötét színek miatt, nagyon jól fed, nem nehezedik el az arc tőle és sokáig elég, azonban elég erős hatást kölcsönöz, ezért nekem nem volt a tökéletes választás,így csak 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 10.

Sissy

2012. január 30.

Megörültem, anno ennek az állagú alapozónak, de borzasztó hiányos a színválaszték.Nekem négerbarnának tűnt felkenve.Minél többet nyúltam a tégelybe, porhanyóssá vált a hab.Morzsolódott.Félig volt még, mikor repítettem a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

rnee

2011. március 21.

Jelenleg ezt az alapozót használom. Felkeltette az érdeklődésem a " creamy touch - powder finish" felirat, mely szerint a hab fölkenve púderes, száraz érzetet hagy a bőrön... és valóban. Ha kézzel viszem föl, érzem, hogy más lesz a bőröm, nem olyan, mint egy folyékony állagú alapozó után. Egy kicsi matt hatást is ad. Hátránya, hogy kevés színben kapható, sajnos nekem sem lett megfelelő, így nem fogom újravásárolni, de csak ezért a -1 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Dibehenate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Polyglyceryl-3 Beeswax
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient).