Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Timiea, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   külföld

Lidu

2012. július 17.

Szép színe van, csak sajnos nekem belemegy a pórusokba, ezért pirosítóként nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Dorka92

2012. július 2.

Durván pigmentált, vigyázni kell vele felvitelkor. De ha jól tesszük fel akkor szép, egyenlete, és tartós!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

bendee91

2012. május 4.

Hát tuti velem van a baj....:/
Na talaltam 1000 forintert egy Brown arnyalatot...kezen nagyon szep es eszmeletlen tartos...viszont arcon lehetetlen szepen eldolgozni....az is h epp h belenyulok es eleg pigmentalt, meg hamar megszarad igy kb lehetetlen arcon elkenni ugy, hogy jol nezzen ki...en nagykn banom, hogy emgvettem....meg 1000 forintot is sokkallom erte....:/ de kidobni meg nem emrnem...nem tudom mi lesza..sorsa...remelem megbaratkozok vele...pedig itt olvasottak alapjan jonak tunt.:(
Csak az a szenyasag benne, hogy a pirosítót én a legvégén rakom az arcomra, ha már összeállt a kép...most ha ezt nem tudom szépen felrakni levakarni se lehet, akkor moshatom le az egész fejem, így kb inkább nem is merem megpróbálni, max itthon. DE amilyen szerencsés vagyok, akkor mindig sikerül szépen minden..legyen az tus vonal húzás, vagy akár ez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

Hát tuti velem van a baj....:/

Minike

2012. április 12.

Az Apricot árnyalatot használom. Nagyon szép színe van és tartós is. Viszont vigyázni kell a mennyiséggel, nagyon kevés kell belőle, könnyű túlzásba esni vele.
A DM üzletekben most akciós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

A DM üzletekben most akciós!!

maaya83

2012. március 7.

Nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!

Any

2012. március 6.

Én ma vettem egyet le volt árazva 1000ft-ra a brown árnyalat. Amit tesztelésképp felkentem a kezemre még több óra múlva is meglátszódott sőt ha erősen dörzsöltem akkor se kopott. Az állaga nekem nagyon bejön, meg az is, hogy picike mégis alig kell belőle használni mert eléggé intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Jeannie

2012. február 10.

Nagyon szépen eldogozható, tartós és szépen illeszkedik a bőrszínhez, nem kelt bohóc benyomást. És sokáig elég. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

mogyimano

2012. január 31.

Praktikus, bárhol elfér és az Apricot árnyalatnak gyönyörű színe van. Ráadásul az ára is nagyon korrekt.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Isohexadecane, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Carmine / CI 75470, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, Isobutylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.