Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   külföld

Nedvesen és szárazon is felvihető, az intenzív vagy diszkrét megjelenéshez.

Manhattan Multi Effect Eyeshadow Szemfesték/Szemhéjpúder - 55 Petrol
Ár: 250 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 990 , Eladó: emitaylor23
Állapot: Új , Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

Anheszenamon

2014. április 26.

Nekem ennél régebbi változat van Iceland blue fantázianéven. Ez egy világoskék árnyalat, ami a dobozában szépen mutat, de magamon valahogy nem igazán tetszik. Nekem egyáltalán nem tartós, sőt beül a redők közé, ami kifejezetten csúnya. Régóta megvan már, szerintem sosem fog elfogyni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Csücsök

2013. december 30.

A 54G Pretty pink szín van meg belőle. Nagyon szép pigmentált szín, bár sötétebb, mint amit először mutat. A felső réteg alatt egy-két árnyalattal sötétebb szín jön elő! A helyén marad, alapozóval! Amúgy szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Vizsiildi

2013. december 28.

92W Chocolate van meg! Sötét óarany színe élőben, nem igazán csokoládé barna, de ettől eltekintve nagyon szép szín, és csak 325 Ft-ba került, ugyanis kiárusításon jutottam hozzá! Összegezve, nagyon tetszik, de nem adtam volna érte 1299 Ft-ot(eredeti ár)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Sabinilla

2013. november 10.

Évekkel ezelőtt vettem, fekete színben. Nedvesen viszem fel tusecsettel, nagyon szép cicás vonalat tudok vele építeni az alsó- és a felső pillasor tövébe egyaránt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 10.

Lexiiii

2013. november 3.

92Q Frappucino árnyalat, nagyon szép természetes, nem potyog, nem kopik, meg vagyok vele elégedve. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

FerJuci

2013. október 28.

Nekem is van egy ilyen szemhéjfestékem. Szeretem, mert puha és tartós, csak valahogy nem elég pigmentált. Kár, hogy nem gyártják és ahogy itt olvastam, az új kiadást nem dicsérik, szóval nem fogok venni többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Kodi

2013. október 6.

Csodálatos fényes színei vannak, és egy alappal még este is fenn van, sok színem van belőle, legtöbbet a Silver greyt használom, hétköznapi sminkem alapdarabja!
UD: Kiárusításon vettem még párat a Silver greyből, sajnos azt vettem észre, hogy jóval kevesebb van benne, mint a régebbi kockacsomagolásban. Most megint átcsomagolták, az is kevesebb lett vajon? Úh, bosszantó! Remélem a minősége nem változik az új csomagolásnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

leba

2013. július 5.

Nekem nagyon bejön. Choc choc kiss árnyalat van meg. Nálam nagy csoda, ha fennmarad egy szemhájpúder, de ez bírja. nekem csak épphogy porol. Az applikátorát nem próbáltam, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni. Legyszívesebben 4,5*-ot adnék, 5-öt azért nem, mert az egy másik szemhéjpúderem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

oszibarack

2013. július 4.

Fekete színű van belőle, aminek nagyon mély, intenzív színe van. Kicsit szokott kenődni, mozogni, de alapvetően elég tartós, és nekem rendszeres használat mellett is nagyon sokáig kitart egy tégely.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. június 18.

A Disco Baby és a Green Witch kombót használom, de sajnos nagyon hamar kopik és kenődik, egyáltalán nem tartós, bármennyire szép is. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).