Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   külföld

Nedvesen és szárazon is felvihető, az intenzív vagy diszkrét megjelenéshez.

Manhattan Multi Effect Eyeshadow Szemfesték/Szemhéjpúder - 55 Petrol
Ár: 250 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 990 , Eladó: emitaylor23
Állapot: Új , Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

zsozsa0706

2013. június 5.

Nekem a "Carbon" névre hallgató árnyalat van meg, nagyon szeretem, könnyen felvihető és gyönyörű színű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

dragonfly

2013. május 7.

A Multi Effect-ből egy fekete szemhéjpúder tulajdonosa vagyok, már régóta megvan és nagyon szeretem. Könnyű vele dolgozni és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Yukkee

2013. április 24.

Ennél újabb csomagolásban kapható áprilistól a Dm üzletekben. 24 féle színben és hát lenyűgözőek, Tartósak, jól pigmentáltak, Selymes a textúrájuk Nagyon megnyerő, hogy nem gyűrődik be a szem kis redőibe. Én nagyon megszerettem:)

Itt van egy-két kép róla: http://annmoment.blogspot.hu/2013/04/manhattani-tavasz-2.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Langel

2013. április 15.

Nekem nem jött be, egyáltalán nem marad meg a színe a szemen. Nehéz felvinni is, mert akárhogy dörzsölöm a szememre alig akar rákenődni, mintha maga az anyaga nem lenne jó. Nedvesen is próbáltam, úgy sem jobb, mert nem egyenletes. Akármennyire szép, többé nem csábulok el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

andrej

2013. április 15.

50%-os Glamour kuponnal vettem, 349 Ft-ért, igazán megérte! :) (Bár én kb. 1 300 Ft-ot láttam az áránál, de annyi baj legyen! :D)
A frappucino árnyalatot vettem, barnás-bézses színű, abszolút nappali, hétköznapi, visszafogott szín, kifejezetten ilyet kerestem.

Szemhéjalapozóval használtam, egész nap a helyén maradt a festék, nem mászkált el, nem csíkozódott. Intenzív színű, szépen pigmentált és tartós. Festés közben nem porol, vagy pereg, nagyon szépen mutat, természetes hatást kelt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

amt54

2013. március 28.

Nem olcsó, de tartós, és nagyon jó színei vannak. Ajánlom nappali sminkhez a legtöbbet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

Xéni

2013. március 20.

Több szín is megvan, van amit már szinte el is használtam rendszeres nappali sminkhez, de vannak vagányabb színek, amit csak alkalomszerűen használok. Nagyon szép intenzív színek, és tartósak is, nem potyog, nem csíkozódik. Nálam felkenve is ugyan olyan, mint a dobozban. Ára elfogadható. Szeretem őket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

erika81

2013. március 15.

Ezek között találtam meg azt a színt, amit már régóta kerestem a Carbon-t. Árához képest tartós, könnyű vele dolgozni. Csodás kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Bogyóka

2013. március 12.

11 óra (meló) utan is hibátlan a szemhéjamon,pedig nem hasznalok szemhéj alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Judiit

2013. március 12.

Carbon és Pretty pink árnyalatot szereztem be . Eszméletlen színvariációkat lehet kihozni belőle. Nem potyog, elég intenzív az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).