Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   külföld

Nedvesen és szárazon is felvihető, az intenzív vagy diszkrét megjelenéshez.

Manhattan Multi Effect Eyeshadow Szemfesték/Szemhéjpúder - 55 Petrol
Ár: 250 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 990 , Eladó: emitaylor23
Állapot: Új , Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

lumiukko

2013. február 4.

Nekem egy gyönyörű, mély zöld, csillogó szín van meg. Szeretem, mert elég jól pigmentált, csak ici-picit halványabb felkenve, de ezt én nem is bánom, mert így nem olyan kirívó. Jól satírozható, és elég tartós is! Ára is okés, ja és strapabíró a kis doboza, nagyon jól záródik és masszív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Hajna

2013. február 3.

Nekem egy sötét lila van, a szememen sajnos már nem olyan mint a dobozban :( Így annyira nem tetszik, de ennek ellenére szépen lehet vele dolgozni és elég tartós is. Bár nem hiszem hogy jobb mint mondjuk egy essence szemhéjpúder, ahhoz képest meg jóval drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Mütyesz

2013. február 3.

Egy nagyon szép lilás árnyalatot sikerült beszereznem. Nem tudok rá semmi rosszat mondani, de el sem vagyok ájulva tőle. Tele van apró csillámokkal, ami nagyon mutatós de kissé zavar hogy egy idő után az egész arcomat ellepi ez a csillogás. Egyébként szépen a helyén marad, könnyű vele dolgozni bár mintha picit halványodott volna nap végére. Muszáj egy csillagot levonnom, nálam eddig csak a Catrice öt csillagos.

Lina14

2013. január 11.

egy türkizt vettem, mert azt hittem, illik a szememhez, de kiderült, hogy túl zöldes hozzá a szemem, ezért egy kék íriszekkel rendelkező barátnőmnek adtam. egyébként nagyon tetszett, szép tartós volt, nem csíkozódott, és más púderekkel ellentétben nem halványodott, szép intenzív színe volt. mivel a kis doboz nem tehet a bénaságomról, ezért megérdemli a maximális pontot :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 11.

burberry

2013. január 4.

Ebből a fehéret nagyon szeretem, most készülök újra venni, mert ezt szoktam feltenni alapnak, és a mattabbak porokat is nagyon jól fel tudja dobni a csillámosságával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Dana1983

2012. november 25.

Nekem barna színű van, ami nagyon fényes is. Könnyű felvinni, gazdaságos, nagyon szép színe van, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 25.

IchigoSachi94

2012. november 9.

Kedvenc szemhéjpúderem ebben az árkategóriában. Árához képest jól pigmentált és nagyon tartós. Én feketét és sötétkéket vettem. Reggel feltettem és még este és fent volt. A fekete jól használható a szempillák tövébe is és jól satírozható, nem tűnik el a szín összemosás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Kmanci

2012. november 2.

Nekem más csomagolásban van (valószínűleg azért, mert már nagyon régi). Most találtam meg, két darabom is van belőle, csak az egyik szét van törve. Régóta porosodott már, teljesen megfeledkeztem róla, pedig imádtam! Az Earth nevű van meg, ez egy sötétbarna, selyemfényű, csillámos, irizáló vagy én nem is tudom, de egy csodaszép szín. Szépen építhető, a nappali sminkből egy újabb réteg felépítésével esti sminket készíthetünk. Szerintem nagyon jó füstös szemhez is, ha valaki nem mindig csak feketével akarja elkészíteni. Most újból beraktam a gyakran használt sminkcuccaim közé, és biztos, hogy sokszor elő fog kerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

aidaa

2012. október 18.

Nagyon jó, tartós, szép színek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

Nagyon jó, tartós, szép színek!

n_adry

2012. szeptember 29.

Pink színben van meg erősen pigmentált élénk szín és kibírja az egész napot is. Abszolút kedvenc, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).