Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   külföld

Nedvesen és szárazon is felvihető, az intenzív vagy diszkrét megjelenéshez.

Manhattan Multi Effect Eyeshadow Szemfesték/Szemhéjpúder - 55 Petrol
Ár: 250 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 990 , Eladó: emitaylor23
Állapot: Új , Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

silentmobiusvox

2012. szeptember 13.

A kék színű szemhéjpúdereim közül egyedül ennek a terméknek a jeges kék árnyalata az, ami nem kelt monoklis hatást rajtam (rendkívül vékony a szemem körüli bőr, és átüt rajta a csonthártya kékes-lilás színe :l). Tartós, a nap végére is élénk, fényes hatása van a szemhéjamon. Mivel én mindent alappal teszek fel, nem tudom, milyen a tartóssága anélkül. Szerintem kategóriájában tökéletes darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Mona01

2012. augusztus 29.

Most is ez van rajtam és nagyon szeretem. Tartós, nem porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Most is ez van rajtam és nagyon szeretem. Tartós, nem porzik.

baobe

2012. július 21.

Szerintem a legjobb, legszebb szemhéjfestékek egyike. Szép színek, tartósak. Én inkább a pasztelebb színeket használom. Ára is teljesen rendben van, nagyon sokáig elég. (Aplikátor rögtön az elején ki lehet dobni, nem is érdemes bosszankodni miatta. A régebbi változataiban nem is volt, és nem is hiányzott.:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 21.

bodza139

2012. július 17.

Nagyon szép színei vannak, egy csomó színem van már belőle. Buliba tökéletes, tartós és erős színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

sugarglider

2012. július 14.

Szemhéjalapozóval akár az egész napot is kibírja.. Nagyon szeretem, szép színei vannak, nekem sötétlila van belőle és már sokan kérdezték milyen fajta, mert ilyen szép színűt még nem láttak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

bara89

2012. július 1.

Nagyon szép színek vannak. Tartós is, de olcsóbbak közül is van tartósabb. De a gyönyörű színek miatt megéri körülnézni. Pl a lovely szemhéjpúderek nekem kb egy kategória ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

macskajaj

2012. június 21.

Én feketében használom, és egész jó, eddig a legtartósabb, de így sem tart ki 4 óránál tovább, viszont ha újrafestem utána jó. Nagyon szép, erős a színe, ár-érték aránya remek. Egyedül azzal az applikátorral nem tudok mit kezdeni, szerencsére van külön ecsetem, de akkor is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

kencéske

2012. május 7.

Ez egy nagyon jó szemhéjfesték.Nekem az erős pink árnyalata van meg,és nagyon tartós,élénk szín.Lehetne piros árnyalatban is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

liele

2012. május 7.

A barna árnyalata van meg. Abszolút favorit, jól pigmentált, alappal nem gyűlik össze a redőkben estére sem. Nekem szépen kiemeli a szemem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

ancsibancsi

2012. április 28.

Nagyon szép föld színű árnyalata van meg. Nagyon jól pigmentált, nem porol, nedvesen szerintem a legjobb a felvitel és úgy még tartósabb, mint szárazon.
Diszkréten csillog, nagyon szép, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Diszkréten csillog, nagyon szép, szeretem!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).