Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   külföld

Nedvesen és szárazon is felvihető, az intenzív vagy diszkrét megjelenéshez.

Manhattan Multi Effect Eyeshadow Szemfesték/Szemhéjpúder - 55 Petrol
Ár: 250 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 990 , Eladó: emitaylor23
Állapot: Új , Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

mini33

2012. március 16.

Az Ice Blue árnyalatot használom. Nagyon meg vagyok elégedve: vizesen felhordva gyönyörű. Élénk szín, tartós állag. Egyetlen negatívum: a kiszerelés lehetne nagyobb... Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 16.

szambi

2012. február 19.

Pitypango-val kell egyetértenem, nekem is aranyban van, és hát alig alig látszik, hamar összegyűlik a ráncokban még alappal is. Porlik, így nagyon sok lehullik belőle a szemem alá. A S-he szemhéjpúderei nekem sokkal jobban beváltak, olcsóbbak és rajtam tartósabbak is.
Vizesen még nem próbáltam de ezek után ki fogom, hátha úgy jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.

Vizesen még nem próbáltam de ezek után ki fogom, hátha úgy jobban teljesít.

svivko

2012. február 18.

Szeretem ezeket a kis csöppségeket, tényleg jó az áruk, szép, és sok színvariációban megtalálható 5 nagy és 4 kis színt is vettem belőle, nem bántam meg - szerintem ez mindent elmond! Még egyiknek sem értem az aljára, pedig a fekete már több mint egy éve van meg.
Jó a pigmentáltság tartósság is.
Ha cicaszemet szeretnék, de tust nem akarok használni, akkor szemcerkával, és a fekete Multi Effect-től egész kb 5-6 órás szép ívet kapok, hogyha a farkincát kicsit megkopnak a szemhéjpúder még akkor is állja a helyét a szemhéjon.
Szeretem.
Jó vétel.
A matt edition-öket is meleg szívvel ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Jó a pigmentáltság tartósság is.
Szeretem.
Jó vétel.
A matt edition-öket is meleg szívvel ajánlom. :)

kemenysepro

2012. február 4.

Mokka, lila, és az arany változatát is imádom, kis helyen elfér. Szép szín és igazán tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

natasha

2012. január 23.

volt egy kék és egy lila duo szemhéjpúderem, meg voltam elégedve vele,pigmentált,tartóssága is rendben van.annyi hogy kicsit potyogott.mostanában a Sleek-et használom,de lehet szétnézek újra a manhattan polcán:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

mstindigo

2012. január 23.

Nekem is aranyszínű van, de nekem tetszik. Nappali sminkhez nagyon szép, kiemeli a barna szemem, és a szőke hajam. Ajándékba kaptam, és nagyon örültem neki. Az applikátora semmit sem ér, de van szuper ecsetem, szóval ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

isosisko

2012. január 12.

Nagyon szeretem, nem is látnám értelmét, hogy drágábbat vegyek :) Egyedül az applikátor nem jó benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

Sdweller

2012. január 9.

Nagyon szépen pigmentált, tartós és megfizethető, bár tényleg kicsi kiszerelésben van.Nah de megkapja a maxot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 9.

natalia89

2011. december 16.

Mocca színben vettem meg. Nagyon szép nappali sminket lehet vele összehozni.
A pigmentáltságával is elégetett vagyok. Egy csillagot azért vonok le, mert kevés van benne és tényleg hamar az alvára értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

Mocca színben vettem meg. Nagyon szép nappali sminket lehet vele összehozni.

Tenshi_ligth

2011. november 22.

Régebben sokat szemezgettem a márka szemfestékeivel, de mindegyiktől begyulladt a szemem (van tőluk egy tusom, sajnos annál is előjött a piros szemű nyúl effektust).
Látom (szerencsére) másoknak többnyire bevállt, csak én vagyok ilyen csodabogár. :D
Sajnálom, mert tényleg jól pigmentáltak, az áruk nagyon kedvező, és gyönyörű színekben kaphatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).