Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   külföld

Nedvesen és szárazon is felvihető, az intenzív vagy diszkrét megjelenéshez.

Manhattan Multi Effect Eyeshadow Szemfesték/Szemhéjpúder - 55 Petrol
Ár: 250 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 990 , Eladó: emitaylor23
Állapot: Új , Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

Kandi

2011. október 13.

Tartós, szépen pigmentált, szép fényű szemhéjpúder. Kiváló termék, de nem csodaszer :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 13.

momo

2011. október 5.

Szeretem, megéri az árát. Finom, selymes állagú, de nem porzik, intenzívek a színei és a tartósságával sincs semmi gond. A kis dobozkát elég nehezen tudom kinyitni és a kis ecsetke is lehetne jobb minőségű, de maga a festék tényleg szuper, állandó darabom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 5.

guccigirl

2011. augusztus 17.

Feketében vettem, teljesen elégedett vagyok vele. Szépen pigmentált, tartós, nem potyog le, nem mászik el a szememen. Más színekről nem tudok nyilatkozni, mivel általában cicás vagy füstös szemeket festek, így nincs meg belőle több, világosabb árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

pitypango

2011. augusztus 10.

Egy árnyalatot próbáltam (Gold), de nem voltam elégedett a pigmentáltságával, több rétegben is halvány volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

malvina

2011. július 25.

Többféle színben is próbáltam már: sötétszürke, barna, világosbarna, mindegyik tartós és szép színt biztosít (legalábbis olyat, amire számítok a szemfestéket először szemügyre véve). Azért nem 5 csillag, mert a szürke, ha elkenődik, néha csípi a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 25.

Ichigo94

2011. július 23.

Ez a kedvenc szemhéjpúderem. Nem túl drága, nagyon tartós és nagyon erős, szép szine van. Kevés vizzel összekeverve még szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 23.

eszter

2011. május 23.

Nagyon tartós, könnyű használni és mindenféle színben kapható.A kedvencem a halvány rózsaszín.Már többet is használtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 23.

superhero

2011. március 28.

Nagyon szép színekben kapható, és bár már rengeteg szemhéjpúderem van ezt is ki kellett próbálnom. Nem csalódtam. Számomra a Manhattan egy megbízható márka, szeretem a smink termékeit. Tényleg nagyon pigmentált és tartós színt biztosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 28.

abreka

2011. március 25.

gyönyörűen pigmentált színek!! egy jó drogériás termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 25.

gyönyörűen pigmentált színek!! egy jó drogériás termék!

wishes

2011. március 19.

Szuper, és nedvesen használva még gyönyörűbbek a színek. A tartóssága is szuper. A Sand árnyalat a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).