Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2013. augusztus 1.

Lelőhely:   külföld

Selymesen lágy kompakt por, mely bőrnek természetes napbarnított megjelenést ad vagy kiemeli a már kialakult természetes barnaságot.

D.Bianka

2014. november 17.

Szép természetes barnaságot ad, nem túl pigmentált, de nem is lehet bohócot csinálni magadból. Nekem is nagyon tartós és alig fogy :) nagyon megéri!! az én bőrömön nem látszik a csillám, valószínű a bőröm az oka ha lehet ilyet feltételezni, mert van egy csillámos szemhélyárnyolóm direkt azért vettem mert csillámos és az se látszik....nekem bejött ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

iszlainiki

2014. március 19.

Nagyon szépen kiemeli a barnaságom, tartós is. Már legalább fél éve használom és szerintem így is csak a fele hiányzik, pedig sűrűn használom. Természetes színe van, nem narancssárgás önbarnító színű. A púdereket, pirosítókat nem szeretem, ezt alig lehet észrevenni, nagyon pici csillámok vannak benne. Próbáltam más terméket is, de egyik sem tetszett ennyire, ráadásul a többi mindig széttöredezett, és mivel hordozgatom a sminkcuccom között, fontos, hogy ne hulljon szét darabokra, amikor kibontom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Lills

2013. október 28.

Még pár éve vettem, akkor egy limitált kollekció része volt, de a termék ugyanaz. Nyáron sokat használtam, jól pigmentált és nagyon tartós, rengeteg van benne (15 g), ami szerintem sosem fog elfogyni, pedig eléggé porzik és hullik mindenfelé, amikor használom. Viszont amikor nem annyira barna a bőröm, akkor nagyon durván látszanak a csillámok és azt már túlzásnak érzem, télre mindenképp be fogok szerezni valami kevésbé csillogós bronzosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 28.

Rencsike02

2013. október 7.

Régóta ezt használom pirosító helyett.Kellemes,barna bőrszínt ad az arcomnak.Én szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

csigabiga

2013. augusztus 19.

Kellemes kis termék! Szép visszafogott hatást lehet vele elérni. Nem narancssárgás szerencsére. Vannak benne apró arany csillámok, amik a felkenés után nem látszanak, csak a tégelyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

jkrisztie2

2013. augusztus 1.

Néhány napja csak ezt használom sminkeléskor, meg persze egy kis szempillaspirált. Alapozó használata nem is szükséges előtte.
Kellemes viselni, nem kopik le, tartós. Picit csillámos, de pont ez nagyon tetszik benne. Természetes, egyenletes barnaságot eredményez, a bőröm nem fényesedik, ha ezt használom. Nagyon elégedett vagyok vele, örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Pöti

2013. augusztus 1.

Az első olyan bronzosítóm, amit sokat használtam. Ha csillámos barnaságra vágytam, mindig ezért nyúltam. A maga kategóriájában jó kis termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.