Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. augusztus 28.

Lelőhely:   külföld

Tökéletesen illeszkedik a szerkezete és színe a bőrhöz, a könnyű és krémes textúra szinte észrvehetetlen. Kissé matt hatású és így biztosítja az üde megjelenést. 4 árnyalatban kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lenaa

2013. december 17.

Az eddigi legjobb alapozóm! Egy hónapja vettem meg, és nagyon örülök neki, h rászántam magam. Nem a legolcsóbb, de megéri az árát!
Száraz, néha hámló, pattanásos bőröm van. Ez nem tömíti el a pórusokat, egy kis hidratálóval előtte szinte tökéletesen felvihető, természetes hatású. Alig látszik, hogy van rajtam valami, mégis sokkal szebb a bőröm.

Update:
Hát, időközben problémám akadt a pumpájával, és magával az alapozóval is. Konkrétan az alapozó utolsó harmadát csak úgy tudtam (volna) felhasználni, hogy teljesen szétszedtem a csomagolást, mert a pumpa bemondta az unalmast..
Az anyaga is megváltozott, nem tudom mitől, mert semmilyen hatásnak nem volt kitéve. Felkenem, fél óráig jó, utána, ahogy átzsírosodik picit, nagyon mű hatása lesz. Olyan, mintha méter vastagon kentem volna..
Végül a kukában végezte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Update:
Végül a kukában végezte..

Andikaa94

2013. december 3.

Nagyon szerettem ezt az alapozót. Tökéletes a színe, könnyű az állaga, könnyű eldolgozni, jól fed, de nem maszkhatású a tartóssága is egész jó. Viszont én személy szerint száraz bőrre ajánlanám, mert nekem folyton fénylett a fejem pár óra után... és zsíros lett a bőröm is tőle :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

tunde1212

2013. december 2.

Megvettem ezt az alapozót a hatásotokra..
Alaposan átnéztem az alapozók közt a véleményeket, és sajnos nem találtam a mi dm-ünkben Manhattan Clearface terméket, így emellett döntöttem, mondván, hogy eddig nagyjából meg voltam elégedve a Manhattan márkájú sminkcuccaimmal. (szemhéjfesték,tus,púder,stb.)

Hát ott kezdődött a dolog, hogy nem jött a hálátlan nyomója miatt belőle semmi, nyomtam vagy 20-szor a fejét, forgattam, máshogy nyomtam, valahogy sikerült belőle kipréselnem egy hangyapénisznyi adagot, ami kilőtte magát random az éterbe valahová a szobámba, teljesen függetlenül attól, hogy milyen irányba tartottam a fejét..
Mivel ment egy kicsi a szivacsra is, gondoltam kipróbálom, nem volt teljesen elég az arcomra, mivel azóta sem hajlandó megmozdulni (vissza is fogom vinni holnap, mert egyértelmű, hogy nem én rontottam el, hanem a nyomója hibás), de a hatékonyságával sem vagyok megelégedve...
Pattanásos a bőröm a T-vonalban, és viszonylag fed, de használtam ennél már jobb alapozókat is..
(L'ancome, vagy akár egy sima Avonosat is)

Viszont világos a bőröm és Light Beige színt vettem, abszolút nincs sárgás beütése (ahogy azt a korábbi kommentekben olvasgattam), tehát ezt cáfolnám.
Az illata nagyon jó, és nem érzem viselés közben, hogy elnehezítené az arcom, de én ezt a terméket holnap megyek és visszaváltom, mert nekem baromira nem jött be.
Ha annyit kéne nyomnom minden reggel a pumpát, hogy jöjjön belőle, mint ma, akkor olyan kezem lenne egy hónap után, mint Schwarzeneggernek hokizás után.
Szóval gyúráshoz jó, alapozáshoz kevésbé. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Megvettem ezt az alapozót a hatásotokra..

(L'ancome, vagy akár egy sima Avonosat is)

Szóval gyúráshoz jó, alapozáshoz kevésbé. :)

zsofimatus

2013. november 13.

nagyon jól fed, a durvább pattanásokat is eltünteti korrektor és púder nélkül, pont jó színe van, nem sárgás nem is rózsaszínes..sokáig tart, de viszont a nap végére nagyon zsíros hatása lesz.. ettől függetlenül valószínű újra veszem mert ár-érték arányba jóó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Leah

2013. július 5.

Nekem nem vált be. Szerintem borzasztóan természetellenes színe van, nagyon sárgás..még a legvilágosabb árnyalatnak is van egy ilyen sárga-narancs beütése. Maszkhatású, és nehéz az egész..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Nienor

2013. június 4.

Tartós, egészen jól fed, púderrel fixálva remek. Viszont produkált valamit, amit egyetlen alapozónál sem tapasztaltam még: ha két kenéssel nem kerül a helyére (márpedig nem kerül), akkor valamilyen csoda folytán erős narancssárgává változik. Tapasztalt már valaki ilyet? Rikító narancs színű és csomós lesz, törölhetem le az egészet. Ezért a kémiai csodáért kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

electropanic99

2013. június 2.

Nagyon szép szilikon alapú alapozó, korrektül fed, nem zsírosodik tőle a bőröm, gyorsan szárad. Buffer ecsettel szoktam eldolgozni így egész nap szépen tart is. Csodaszernek mondjuk nem nevezném, de egy tisztességes alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

linda.labik

2013. május 10.

Nem azt mondom, hogy rossz, de nem is a legjobb. A "köpködős" adagoló feje nem jött be, használata után nem győztem takarítani, mert hol a csempére, hol a tükörre, hol a mosdóba "köpte" az alapozót, még véletlen sem a kezemre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

mogyi92

2013. május 8.

Ár-érték arányában megfelelő, bár nekem kicsit egyenletlen és maszkos hatást keltett. Sajnos nem volt az igazi. Most váltottam Max Factor Lasting Performance-re. Nem sokkal drágább (dm-ben 500 Ft különbség) , viszont jobb a fedése, és szépen lehet vele dolgozni. Mindezek után a Manhattan Perfect Adapt nálam csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

dorii

2013. május 7.

Garniert BB-t használtam,aztán áttértem erre. Imádom. Tökéletes fedés,könnyű eldolgozni,jó az állaga,nekem a pumpájával sem volt még gondom,pattanásokat még nem okozott,ami nálam nagy szó. Biztosan újravásárolom ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.