Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. augusztus 28.

Lelőhely:   külföld

Tökéletesen illeszkedik a szerkezete és színe a bőrhöz, a könnyű és krémes textúra szinte észrvehetetlen. Kissé matt hatású és így biztosítja az üde megjelenést. 4 árnyalatban kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fanncsyy

2013. április 11.

Kb feleve vettem ezt alapozot, azota hasznalgatom folyamatosan. Nagyon termesztes lesz tole a borom csak az a baj vele, hogy nem lehet kremezni elotte az arcot, mert ha kremezett boromre teszem fel ugy erezem mint ha ragadba az egesz es nagyon kellemetlen raadasul a szaraz reszeket kiemeli ezert is rossz, hogy nem tudok elotte kremezni. En Rimmel Match Perfection puderrel hasznalom mert az nagyon egyenletesse teszi a borom ha ez ez alapozo van rajtam. Puder nelkul nem hasznalom soha. Ar ertek aranyban van ennel jobb is szerintem. Minden esetre nem rossz kis alapozo, 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

zsofi91

2013. április 2.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, nem rossz, de nem az igazi. Nekem az a bajom vele, hogy túl púderesre szárad és nagyon kiemeli a száraz részeket, pedig hidratáltam előtte. A másik problémám a pumpájával volt. Először minden flottul ment, de kb. 1 hónap után egyszerűen nem jött ki az alapozó hiába nyomkodtam. Annyi pozitívum, hogy ennek hatására megtaláltam a tökéletes alapozómat. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Szofi07

2013. február 24.

Kedves benzol, szerintem a Light Beige (40) a legvilágosabb árnyalat, de nekem a Rose Beige (42) is bevált a világos arcbőrömön. Szerintem a különbség az lehet, hogy a Light B. sárgásabb, míg a Rose B. rózsaszínesebb árnyalatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Szofi07

2013. február 24.

Szerintem ennél jobb alapozó nem létezik :) Évek óta keresem a tökéletes alapozót, ami szépen fed, tartós, nincs maszkhatása és kellemes az illata. Nos ebben az alapozóban minden megvan, ami kell! :) Világos arcbőröm van, ezért a Rose Beige árnyalatot vettem meg, amihez egy világos púdert használok.

Lisette

2013. február 23.

Ár-érték arányban valóban egy remek alapozóról van szó, melyet én is az itteni vélemények hatására vettem meg. :) Nagyon tetszik a pumpás kiszerelése, valamint az illata, mely a babás kozmetikumokra emlékeztet, szóval tényleg kellemes. Amit hiányolok, az a kicsit erősebb fedés, bár tény, hogy egy korrektor (Maybelline Affinitone) és egy jobban fedő púder (Max Factor Creme Puff) segítségével nagyon szép, természetes eredményt érek el. Világos a bőröm, ennek ellenére a Beige árnyalatot választottam és valóban remekül alkalmazkodik a bőr színéhez, az ujjaimmal is szépen eloszlatható. Én egy nagyon erős 4-t adok neki.

Update:
Ma vettem meg a 3. tubust, de a 42-es Rose Beige árnyalatot választottam, hiszen a Beige most télen túl sötétnek bizonyult. Meg is adom neki az 5. csillagot, mert nagyon megszerettem ezt az alapozót. Az őszi Glamour napokon beszereztem egy alapozó ecsetet (Marionnaud), és olyan gyönyörű a végeredmény, hogy azóta maximálisan elégedett vagyok.

Egyébként én mindenkinek ajánlom az ecset használatát, mert így ég és föld a különbség... :O

Update 2:
Hát... A Rose Beige túl világos lett... :( Pontosabban: ez passzolna a bőröm színéhez, de nagyon sápaszt. Tudom, hogy nem ezt tanácsolják, de én mindig egy kicsit sötétebb színt használok, hiszen pl. nyáron is a testem szépen barnul, de az arcom nem, így mindig az előbbihez igazítok. Szóval arra jutottam, hogy - a pénztárcám nem fog neki örülni -, de újra megveszem majd a Beige árnyalatot, és a két színt keverem.

Update 3:
Megnyugodott a kis lelkem, újra vettem a Beige árnyalatot. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Update:

Update 2:

Update 3:
Megnyugodott a kis lelkem, újra vettem a Beige árnyalatot. :D

aidaa

2013. február 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és nem bántam meg:) Tényleg jól alkalmazkodik a bőrhöz, és tartós. A pumpájával nincs gondom, végig rajta tartom az ujjam, és így nem spriccel.

Update: Le kell, hogy pontozzam, még púderrel is nagyon fénylik a fejem tőle, elajándékozom, hátha valakinek beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

chatnoirrr

2013. január 13.

Ő a nagybetűs alapozó, a tökéletes számomra. Itteni vélemények alapján ruháztam be rá, amit nagyon jól tettem. Nagyon szépen idomul a bőrömhöz, nem kelt maszkhatást, remek a fedése, vékonyan felvíve is elrejti a bőrhibáim, ha nincsenek sebeim, nem is használok korrektort alá. Kiváló az állaga, a felvitele nagyon egyszerű, könnyű egyenletesen felvinni. Tartós, 6-7 órát simán kibír, télen jóval többet is. 10 óra volt a leghosszabb idő, amit viseltem, ha nem támasztom az arcom, nem izzadok le, ennyi idő elteltével is közel olyan, mint felvitelkor. A finise is tökéletes, egyáltalán nem fénylik, sőt, mintha mattítana. Mióta ezt használom, csak alkalmakkor fixálom púderrel, egyébként feleslegesnek érzem. Egyedül az adagolójával van problémám, komoly harcokat vívunk egymással reggelente. Nem mondanám, hogy kifejezetten borzasztó, szerintem darabtól is függ, volt olyanom, amivel semmi problémám nem volt, de a mostani például a szó szoros érzelmében katasztrofális. Ezért viszont nincs szívem pontot levonni. A csomagolása is jól sikerült, nem túl nagy, formás, passzol a tenyerembe. Már vagy ötször újravettem, lelkesen fogom ezek után is. Nem találtam még jobbat, a kozmetikusom által használt 10-12 ezres darabokat is lepipálja, volt, hogy az általa felrakott termék 3-4 óra után csúnyán olvadt le rólam, és ezzel korrigáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Lina14

2013. január 11.

szerintem ezt nem az én arcomra tervezték, még az első alapozóm volt ugyan, de vagy 1 óra után fénylett, és nem is találtam elég világosat a bőrömhöz. helyenként kidobta az arcom, és a szemöldököm között nagyon messziről látszott. nekem nem vált be, szerintem normál, max kombinált bőrre való. a fedése nekem erős volt és természetellenes, mivel nincs komolyabban problémás bőröm. remélem, más jobban jár vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

tittus

2012. december 18.

Update: Sajnos pár hetes használat után már nem is annyira jön be :(. A pumpájával még mindig nincs semmi gond, viszont elég sok kell belőle, ha szivaccsal akarom fölvinni, egyébként ecsettel vagy ujjal nem olyan egyenletes és szép a végeredmény. A másik bajom az, hogy túl púderesre szárad, olyan az arcom, mintha tök száraz lenne, pedig nem is az! Tényleg megmarad a matt hatás, de olyan, mintha egy maszk lenne rajtam, rossz érzés, és ha pl orrot fújok, és lejön az orromról, tökre látszik, hol van és hol nincs alapozó. A karikáimra meg végképp nem tudom rendesen sehogyansem felvinni, pedig tényleg nagyon sokféleképpen próbáltam már, de foltos lesz, és beleül a redőkbe (!), ráadásul ott még jobban látszik a poros finis :(. Tényleg nagy reményekkel indultam neki, de úgy tűnik, az én bőrömre nem ez a megfelelő alapozó :(.

Én is az itteni vélemények alapján vettem meg, Light beige árnyalatban. Nem tudom, máshol mennyibe kerül, de én a DM-ben most 2700-ért vettem. A legvilágosabb árnyalat elsőre picit halványnak tűnt a bőrömhöz, de idővel tényleg alkalmazkodik hozzá. Az enyém pumpájával semmi gond nincs, azon kívül, hogy a legelső használatnál kicsit sokat kellett nyomkodni, mire jött ki egy kis alapozó. Egyébként mindig lassan nyomom le a pumpát, és soha, sehova nem fröcsköl. Az egész arcomra másfél pumpálásnyi elég, folyékony állagú, felkenve hamar szárad (de azért van idő eldolgozni), és mattá varázsolja az arcot. Szép, egységes lesz az eredmény, nincs maszkhatása. Elég tartós, csak az orrom kezd el fényleni pár óra után, ami nagy eredmény, mert nekem nagyon zsíros bőröm van. Szerintem nagyon jó alapozó, jó árban van, tartós, szépen fed, nem kell belőle sok és még mattít is! Nem csalódtam benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Majkee

2012. december 10.

Ez az első komolyabb alapozóm és megérte az árát. Könnyű kezelni, nem marad foltos vagy csíkos felkenés után, és mintha még az arcbőröm színéhez is igazodna.

Ami miatt négy pontot adok neki, az a pumpája... Első használatnál majdnem infarktust kaptam, mert szinte semmi nem akart kijönni belőle. Utána pedig elkezdett "köpködni", amivel sikerült jó sokat feleslegesen elhasználni belőle. Igaz, hogy minél többet használom, annál kevesebb gond van vele ilyen téren, de akkor is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.