Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. augusztus 28.

Lelőhely:   külföld

Tökéletesen illeszkedik a szerkezete és színe a bőrhöz, a könnyű és krémes textúra szinte észrvehetetlen. Kissé matt hatású és így biztosítja az üde megjelenést. 4 árnyalatban kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SlecckelMarine

2012. december 9.

Gyönyörű bőrképet produkál!:) Nagyon szép egészséges, természetes hatású, mint egy hidratáló, közeped fedéssel. Nekem nagyon tetszik, mikor először felkentem nem hittem a szememnek. Közelről sem látszik és nagyon tartós. Én 5-6 óra után szoktam a T-zónában egyszer vékonyan újrapúderezni. A sminket szépen tartja, most szem körül is ezt használom és ott is működik.( bár szemhéjalapozót még nem próbáltam, úgyhogy ez az info így nem sokat ér, de jobb mint az előző alapozóm az tuti) A bőröm is tolerálja, eddig semmilyen gyulladást vagy pattikat nem okozott, inkább valami tetszik benne a bőrömnek, mert lemosás után is egészséges marad.
Tényleg olyan mintha nem lenne rajtam, érzésre is, a színe is mintha igazodna, és közelről sem látszik egyáltalán.
Nekem eddig nagyon tetszik!
Itteni vélemények alapján vettem, úgyhogy köszi!:)
(dec.1)

Update: Ez a köpdösése ez nagyon gáz! Hét elején kezdte, minden egyes nyomásnál próbálom kitapasztalni hogy lesz a jó, de sehogy sem. Ahogy ő gondolja. Lerázom, lassan próbálom nyomni, de a 3. nyomásnál tuti köp, ha az első 2-t megúszom... Minden olyan lesz, a fölsőm, a hajam, a tükör, a sminkasztal...
Az alapozó jó, de basszus ehelyett lehetne tubusos, vagy ... nem tudom... normális a pumpája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 9.

Nekem eddig nagyon tetszik!
Itteni vélemények alapján vettem, úgyhogy köszi!:)
(dec.1)

Lolita

2012. december 8.

Még anno az itteni vélemények hatására vettem meg, de el is felejtkeztem róla.
Szóval, még júniusban vettem a Rose Beige árnyalatot, tökéletesen passzolt. Jó volt az árnyalata, kevés is elég volt belőle, jól fedett, tartós volt. Viszont, alig egy hónapra rá, júliusban, sajnos azt vettem észre, hogy túl sötét lett, valami furcsa szaga lett, és az állaga is megváltozott. Kidobtam. Három csillagot adok, mert valószínűleg én fogtam ki rossz darabot, de ez elvette a kedvem attól, hogy újravásároljam ezt az alapozót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Még anno az itteni vélemények hatására vettem meg, de el is felejtkeztem róla.

kreat

2012. november 29.

Nemrég vásároltam meg ezt az alapozót (light beige), nagyon könnyű textúrája van, az illata nekem nagyon tetszik és szépen fed. Felvitel után olyan érzésem van mintha nem is lenne az arcomon! Tartósan lemattítja az arcomat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Manciska

2012. november 25.

Alapvetően nem rossz termék. Nekem a Rose Beige árnyalat van meg kb. egy hónapja használom. Előnye, hogy tényleg jól fed, szépen el lehet dolgozni, nem krémes, kifejezetten folyékony. Viszont pár óra után kifényesedett a bőröm, és nagyon gyorsan fogy, mivel sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 25.

Mütyesz

2012. november 18.

Az itteni vélemények alapján bátorkodtam megvenni és teljesen elégedett vagyok vele. Egyáltalán nem fénylik tőle a bőröm, sőt amint felkenem szinte finom púderszerűvé változik, tökéletesen idomul a bőrszínemhez, púder nem is kell rá. Érdekes, hogy mindenkinek problémás a pumpa.. nekem tökéletesen működik, egyszer sem fröcskölt :) Továbbá tart egész nap, estére sem bújnak elő a bőrhibák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

antalneszagnes

2012. november 18.

Sikerült beszereznem több kedvezmény összevonásával ezt az alapozót. A legvilágosabb árnyalatot választottam a világos bőrömhöz. Hát...nem hiszem, hogy valaha újra veszem, több ok miatt.: mikor felkenem, elfedi a hibákat, de olyan mintha valami zsíros trutyi lenne az arcomon, és úgy nézek ki mint egy hulla. Teljesen kifénylik egy idő után, a pumpája, hát az szóra sem érdemes, totál rossz. Nálam kuka. Van ennél jobb is, olcsóbban .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

kencéske

2012. november 12.

Maga az alapozóval viszonylag elégedett vagyok,tényleg tartós,de egy idő után ugyanúgy fénylik az arcom.Ami miatt nem veszem meg többször az a pumpája.Egyszerűen "köpköd" fröcsköl,nem lehet normálisan kinyomni az alapozót és van hogy nem is jön belőle!A reggeli sminkeléskor,hajnalban ez igencsak bosszantó tud lenni pláne hogy nem egyszer a köpködés miatt a ruhámra is ment.Aki ezt a csomagolást kitalálta az tuti nem próbálta ki gyártás előtt mert ez egy nagyon nagy hátrány a mai rohanó világban,pláne ha gyorsan kell sminkelni.Ezért nálam 3 pontot érdemel.Maradok a jól bevált max faktornál,legalább annak a pumpája is tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

Lilcii

2012. november 2.

Abszolút kedvenc! imádom az illatát, azt, hogy nem fénylik és hogy természetesen fed. Amióta kipróbáltam, mást nem vagyok hajlandó használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Réka001

2012. november 1.

A sok jó vélemény alapján megvettem...azt kell hogy mondjam, hogy én már vettem olyan alapozókat, amikhez mélyen (nagyon mélyen) pénztárcába kellett nyúlnom és bizton állíthatom, hogy ez magasan veri az összeset!! Nagyon gyorsan kifényesedős, tág pórusú bőröm van. De ez a formula nem csillog, fénylik a bőrömön, nem maszkos, mégis fed, az illata kellemes, jól illeszkedik a bőrszínemhez! Egy dolgot sajnálok....hogy csak most találtam meg és annyi pénzt kidobtam már más alapozókra fölöslegesen:S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 1.

sopianae

2012. október 8.

Nekem nem vált be, ez is csomósodott a bőrömön, és a legvilágosabb árnyalata is nagyon sötét, valamint eléggé maszk hatású. Igaz elég speciális bőröm van (tág pórus, hol zsíros, hol száraz és hámlik, valamint heges.)
A pumpája tényleg rossz, van hogy alig lehet kinyomni belőle egy keveset, van hogy fröcsköl össze-vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.