Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. augusztus 28.

Lelőhely:   külföld

Tökéletesen illeszkedik a szerkezete és színe a bőrhöz, a könnyű és krémes textúra szinte észrvehetetlen. Kissé matt hatású és így biztosítja az üde megjelenést. 4 árnyalatban kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

klaere

2012. szeptember 24.

Finom, krémes állagú alapozó, ami nem nehezíti el az arcbőrt. Közepes fedésű, a nagyobb bőrhibákon is sokat tompít, hétköznapokra teljesen jó. Manhattan termékeket itthon tudtommal csak a DM forgalmaz, ez az alapozó 2900 forint volt, mikor én vettem. Nekem a Rose Beige árnyalat van meg. Világos bőrre is megfelelő, nem sárgás, nem barnás árnyalatú, picit rózsaszínes. Friss, kipihent, egyenletes arcbőrt csinál. Finishe nem matt, de nem is fényes, pont jó. Nekem nap végéig kitart, még púder nélkül is. Én a pumpát eleve lassan nyomom és folyamatosan rajta van az ujjam, én nem tapasztaltam semmi rosszat vele. Egyszer ledobta a rugó, de ennyi. Emiatt nem értékelek le egy ilyen remek terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

sonja

2012. szeptember 14.

Az itt olvasott vélemények hatására vásároltam meg ezt a terméket. Eddig nagyon sok alapozót kipróbáltam, drogériástól kezdve a luxus kategóriáig, ám ez minőségileg és ár-érték arányban is tökéletes a számomra:). Szépen fed, még sincs "vakolat" az arcomon, természetes hatást kelt. Könnyű eldolgozni, és meglepően tartós is. A pumpájával nekem semmi problémám nincs, tényleg kicsit "köpköd",nem árt vigyázni vele...de meg lehet szokni. Egyelőre nekem 5 csillag!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

vivien314

2012. augusztus 29.

Nemrég szereztem be ebből az alapozóból egy tubussal (Beige). A fedését közepesnek tartom, viszont tényleg jól igazodik a bőrszínhez. Nem érzem maszkhatásúnak sem, ugyanis az előző alapozóm igaz, hogy nagyon jól fedett, de úgy éreztem, mintha egy maszkot viselnék. A Manhattan Soft Mat Loose Púdert (Beige 2) használom hozzá fixálóként, eddig megállta a próbát. : ) A fedése miatt csak 4*-ot kap, de tényleg nagyszerű alapozó a maga árkategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

erika0907

2012. augusztus 22.

Nagyon jó fedést biztosít, bátran ajánlom problémás bőrre is,sokáig tart,nem folyik le. A pumpájával nekem semmi gondom nem volt,elsőre is tökéletesen működött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

nikimazli

2012. július 3.

Imádon ezt az alapozót.Én a light beige árnyalatot használom és tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz.kellemes az illata.Ennél jobb alapozóm még nem volt.Nagyon tartós akár egésznap fenn marad.Én reggel 8kor felkenem és este 7-8 óra fele is még fenn van és nem foltosodik.nem narancsárgásodik.Nincsen maszkhatása még nagyon melegben sem fénylik.ajánlom mindenkinek :)) nem fogtok csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 3.

bara89

2012. július 1.

Nagyon szeretem ezt a márkát. Meglepően kevesen ismerik a sminkkedvelő barátnőim közül, nem értem miért. Sok-sok termékem van tőlük, ez az egyik legjobb. Kevés kell belőle, tartós, nem fényesedik ki hamar, olcsó, nem hagy csíkokat, nem leszel foltos tőle. Szóval nagyon tuti kis termék. A legvilágosabb árnyalat jó a fehérkéknek, mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Corra

2012. június 29.

Kiváló alapozó! nem is tudok negatívumot említeni, hacsak azt nem, hogy nincs benne fényvédő, de tartós, jól fed, és még 40 fokban is alig fénylik át az egyébként korpás szeborreás, tehát szárazon hámló, egyben olajosan csillogó bőrömön. a színe tökéletesen egyezik a bőrömmel (light beige)Könnyen és szépen lehet eldolgozni is. A pumpa használataát én még nem tanultam ki, az első távolba spriccelés óta csak gyengén merem nyomni, mert nagy adagokat nem akarok a szőnyegre pazarolni, de így végképp nem boldogulok vele:( Ez viszont nem az alapozó hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

r_ivan

2012. június 23.

A light beige (40) árnyalatot használom, és bár nem napozok, ez ilyenkor kicsit talán sápaszt, de ősz végétől pont jó. Mikor megvettem, épp elég problémás szakaszát élte az arcbőröm, de az alapozó jól elfedte a tejallergia miatti gyulladt dudorokat is és a gyógyulóban levők helyét is. A nővérem rákérdezett, hogy mit használok, mert feltűnt neki, hogy szebbnek látszik a bőröm. Nem maszkos és aránylag tartós. Ár-értékben abszolút megéri. A pumpáról pedig annyit, hogy egyszerűen csak érzéssel kell kezelni, amibe hamar beletanul az ember :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

sada

2012. június 13.

Ma használtam először és el vagyok tőle ájuldozva! :D
Nekem a pórusokkal van problémám , ill. a mitesszerekkel az orromon, mert nagyon kemények, borzasztó nehezen kinyomhatók, így az évek folyamán kissé kitágultak a pórusok ott.Na szóval, visszatérve az alapozóra, baromi szép bőrt "csinált" az orromon is, de nem ült bele a pórusokba és tényleg nagyon szuper az egész arcomon. Én világos bőrű vagyok és a light beige tökéletes, pont, mint az arcszínem. Ajánlom az alapozót, de még mennyire! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 13.

Ma használtam először és el vagyok tőle ájuldozva! :D

knoemi88

2012. május 8.

Annyira szuper, hogy a vízhiányos, de zsírosabb, szeplős-fehér bőrömre találtam végre egy alapozót, ami nem kerül fél havi fizetésembe! Először kételkedtem a fedésében, mert kicsit hígnak gondoltam, ahogy felkentem, de felesleges volt. Teljesen beleépül a bőrömbe, szépen fed, selymes és nem emeli a száraz részeket! Egész nap tartós, nem mászik sehová, és végre nem ül bele a szemöldököm szálai közé!! (nálam ez kulcsfontosságú). Ha nagyon kekeckedni akarok, akkor a pumpája érdekes, mert sokszor "köpköd", de meg lehet szokni. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.