Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. augusztus 28.

Lelőhely:   külföld

Tökéletesen illeszkedik a szerkezete és színe a bőrhöz, a könnyű és krémes textúra szinte észrvehetetlen. Kissé matt hatású és így biztosítja az üde megjelenést. 4 árnyalatban kapható.

h.noamy

2012. május 3.

Ár-érték arányban szerintem nagyon jó, ha valaki egy jó minőségű, megfizethető alapozót keres, csak ajánlani tudom! Hátránya, hogy kevés a világos árnyalat, de vékonyan felkenve még szerintem jó is, hogy nem sápít. :) Nem tömíti el a pólusokat, a problémás bőrömre is nyugodt szívvel felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

Gift Box

2012. április 28.

Nagyon-nagyon jó!
Ma egész nap ez volt rajtam, és szinte el sem mozdult az arcomról, pedig elég meleg volt.
A színe is pont passzol az arcbőröm színéhez.
Nyárra is tökéletes lesz, úgy érzem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Nagyon-nagyon jó!
A színe is pont passzol az arcbőröm színéhez.
Nyárra is tökéletes lesz, úgy érzem! :)

koalace

2012. április 22.

Nagyon kellemes állagú, tartós alapozó,szép,egészséges arcbőrt eredményez. Közepesen fed, és kombinált bőrre sem rossz, nem tömíti el a pórusokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

egynevetsefogadel

2012. április 12.

Pár napja én is vettem ebből a manhattan-ből egyet,mert nagyon pozitívak voltak az itteni vélemények,és már megértem,hogy miért :) Nagyon szépen fed,én is manhattan loose powderrel fixálom és tényleg 6-7 órán át képes "mozdulatlan" maradni!! Nem csúszik el,nem kopik és nem csomósodik össze.Sokkal jobban bírta az én bőrömön ( érzékeny,korpás seborreás) a kiképzést,mint az Astor Mattitude,ami egy ezressel még drágább is.Szóval nekem mindenképp 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

goczolodi

2012. április 6.

Nagyon szuper! Teljesen elfedi a bőrproblémáimat, pedig nincs könnyű dolga (pattanások, pigmentfoltok, tág pórusok). A színével lehet, hogy kicsit melléfogtam, mert a Beige árnyalatot választottam, de majd ha kicsit lebarnulok, már nem üt el a nyakamnál. Amúgy tökéletes a fedése,az állaga, és kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 6.

agirika

2012. április 5.

Egyszerűen nem lehet nem szeretni!!!a fedése tökéletes,a színe pont ugyanolyan,mint a bőröm színe(!!! na ez a nem semmi:D),nagyon tartós (reggel 8-tól este 7-8-ig simán kibírja),az állagát is nagyon szeretem,nem túl folyékony,nem is túl sűrű,pont tökéletes,szerintem árban is nagyon korrekt. Kb. egy éve használom és minden nap hálát adok,hogy végre rátaláltam a TÖKÉLETES alapozóra (Arról nem is beszélve,hogy sokáig elegendő,most vettem meg a 3. tubust:))szóval bátran merem ajánlani!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

Sissy

2012. január 30.

Bár elég világos a bőröm, a Dm-ben a Light Beige árnyalat sötétnek tűnt, feltéve viszont illeszkedett a bőröm színéhez.Érzékeny bőröm nagyon szereti, matt és természetes hatása van.Tartósságát érdemes bebiztosítani egy kis Manhattan Loose Púderral.Együtt nagyon szép fedést ad.Egész nap tart.Imádom!A másik nagy kedvencem a Maybelline Affinitone alapozó.Elég sok terméket kipróbáltam, mire eljutottam ezekhez a termékekhez.Minőség, színárnyalat,tartósság és árszínvonalát tekintve 5 csillagot kapnak!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

trixipixike

2012. január 12.

Kiváló alapozó. Könnyed laza textúrája van. Nagyon szép a fedése. Nekem a kombinált bőrömön a T-vonalban is megállta a tesztet, tartós és hosszú ideig matt hatást biztosított. Kb 10 éve sminkelem magam, ez idő alatt rengeteg alapozót kipróbáltam beírta magát a kedvencek közé. Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

kismaszat

2011. november 11.

Az egyik legjobb alapozó amit eddig használtam. Gyönyörű a fedése, szuper jól illeszkedik a bőrömhöz, és nem utolsó sorban meglepően tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 11.

Judiit

2011. július 31.

Egy fórumon olvastam a Manhattan alapozóiról, hogy mennyire elégedettek vele. Valóban nem csalódtam benne. Gyönyörű fedést kaptam. Azt hittem, hogy túl sötét árnyalatot választottam (rose beige), de mintha hozzáigazodott volna a bőröm színéhez. Nálam púderrel fixálva 8 órán keresztül is tartósnak bizonyult. Érdemes kipróbálni annak, aki egy jó minőségű és fedésű, mégis alacsony árkategóriájú alapozóban gondolkodik. Az illata is nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.